Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Kokoska
Avatar
28250 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:12

Taky si ten navod rada prectu!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:14

Potrefenáhusaautohypnóza ne, vážně nevím, já s tím jen nikdy problém neměla. prostě jdu před spaním, usnu a spím do rána. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:14

Jiná Realita aha, tak to nestačí, takováhle rada

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:16

Potrefenáhusa já vím, myslela jsem to jako vtipnou poznámku.

ale myslím, že to něco v hlavě bude, protože měchýř by normálně měl do rána v pohodě vydržet, pokud hodinu před spaním nepiješ hrnek čaje. já naposled piju tak hádám dvě tři hodiny před spaním (ale chodím spát kolem půlnoci, dodávám).

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:18

Potrefenáhusa Kokoska normálně si řeknu: ne nechce se mi, to počká do rána. A spím dál :)

Offline Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:19
Offline Kokoska
Avatar
28250 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:21

bram jenze kdyz musis, tak musis! Na dnesek se mi zase zdal muj "oblibeny" sen, jak hledam zachod a vsude je bud zavreno, nebo obsazeno, pripadne tam nejsou dvere...

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:30

Závidím všetkým, čo nemusia v noci chodiť na záchod!!!

Obzvlášť trpím pri spaní v stane, keď sa človek musí uprostred noci súkať zo spacáku, obliekať a obúvať a trepať sa s čelovkou niekam do krovia alebo za kameň (a nemyslieť pri tom na všetky tie horrory)

Offline Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:31

Jiná Realita my ale jindy spime chodim v noci na wc opravdu vyjimecne a dcera nechodi vubec. Pak se to sejde a bum

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:31

Kokoska ty sny jsou blbý, to se mi taky párkrát zdálo. Ale já to prostě umím zaspat. Někdy se mi i stane, že se mi trochu chce, když už jsem v posteli a usínám, ale tak strašně se mi nechce vylézt ven z pod peřiny, že to vydržím až do rána. Ale jsou to roky tréninku :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:36

Wanda von Dunajew

v případě stanu/nevytopený chalupy se záchodem venku apod. se nejdřív tak dvě hodiny svíjim 

já se teda většinou svíjim i doma a pak si říkám, že kdybych si došla hned, mohla jsem pak klidně už dvě hodiny spát

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:37

bram já to myslim četla i v nějaký jogínský knize, že jako línej močovej měchýř.....ale to psal určitě nějakej chlap, co chodí jednou za den i po šesti pivech 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:39

Wanda von Dunajew No právě chalupa u babičky mě asi naučila. Záchod tam původně býval na dvoře. Muselo se přes půl domu ven, kolikrát sněhem. I později minimálně z patra na studenou chodbu. Než bych vylezla, tak bych raději umřela. Naštěstí teda ani hrnek čaje před spaním mi nevadí a nemusím kvůli němu v noci vstávat

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:41

Potrefenáhusa jako je pravda, že můj močový měchýř rozhodně není líný, ale má tvrdou ruku, protože když chodím do čajovny, kde vypiju tři čtyři konvičky čaje, tak jsem jediná, kdo nemá potřebu jít dvakrát na wc. nejdu vůbec. ale je to fakt trénink, nerada prostě chodím na podezřelé wc, natož do křoví nebo tak, takže...sebezapření a časem vydržím víc :))

Offline Kokoska
Avatar
28250 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:45

Jiná Realita ono to telo taky vekem funguje trochu hur. Ale porad je to jeste dobry a doufam, ze je jeste hodne daleko doba, kdy krome lzice a myslenky neudrzim ani tohle.

Offline Pinot Noir
Avatar
24429 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:55

Potrefenáhusa Myslím, že trénovat se to dá. Co mám dvě děti, tak nestíhám záchod moc často, obvykle si uvědomím, že se mi chtělo už před hodinou, po další hodině si vzpomenu, že už jsou hodiny dvě, někdy to odsouvám takhle i několik hodin. A vydržím teda opravdu dlouho. No a v noci fakt nechodím, ačkoliv jsem dřív chodívala ;)

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 14:57

Potrefenáhusa + Wanda von Dunajew Někde na strašidelný chalupě, kde je záchod na dvoře, nebo ve stanu se mi chce právě nejvíc!

Offline Sweet Potato
Avatar
34810 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 15:04

Já se nebudím kvůli záchodu, aspoň obvykle ne. Ale když už jsem stejně vzbuzená a převaluju se a nemůžu usnout, tak si zrovna dojdu. Co kdyby to na mne přišlo, když už konečně zase usínám.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 15:08

Potrefenáhusa močovej měchýř je v pořádku, líná jsem já :)) ale ten trénink funguje, odsouváš postupně po minutách a jednou zjistíš, že odsouvat nemusíš, protože je ráno a vstáváš :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 15:25

dneska v práci sotva něco dodělám a odvalim, tak sem někdo nakluše a přivalí mi něco novýho, už je asi začnu vyhazovat!!!