Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online RoSa
Avatar
8193 příspěvků moje polička 09. května 2018 21:50

Lama_z_Lana cože?! donést na depo DPD? to si pro to nepřijedou?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 09. května 2018 21:54

RoSa No zdá se, že jim to asi nefunguje zatím. No já už tam jednou byla v tom depu, ale nebyli schopný to na tu adresu poslat.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:20

Lama_z_Lana ty jo, ja o tech satech uvazuju uz dyl, tak dej jeste jeden pokus o vraceni a pak je od tebe koupim....Ale ber to tak, ze se aspon pobavime...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:23

Lama_z_Lana musím říct že obdivuju tvou vytrvalost, já bych nebýt toho že se mi to na druhý pokus podařilo vnutit poště poslala ten balíček prostě normálně, už jsem měla nachystané papíry, až mě zaskočili že mi to vzali:-))

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:31

viktorka_od splavu Haha, no já se taky sama sobě divim. Tak samozřejmě to není částka, která mě položí ale zas upřímně ani částka, nad kterou se mi chce mávnout rukou. Tak to zkouším.

Candance Jojo, já mám ráda veselé historky z natáčení

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 10. května 2018 00:01

999 Co pijete za vodu ,jen tak ze zvedavosti? 

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 10. května 2018 08:21

MP Meri podle skleneneho barelu asi andelskou :)

https://www.aqua-angels.com/cs/produkt/glass-barrel-113l/

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 10. května 2018 13:21

Kolegyna si objednala šaty a su jej malé. Tak ich tu ponukla. Ja som povedala že síce pekné, ale krátke. Tak mi bolo povedané, že su jej po kolená, takže nemožu byt ani mne krátke. Cha! ona je takmer o hlave menšia ako ja, mne by boli do pol stehien. Tak som ich obliekla a ona že ved je leto, to možeš mať. 

Toľko k súdnosti niektorých ľudí. Asi nechcela vracat balík. 

Online barbucha blogger
Avatar
30561 příspěvků moje polička 10. května 2018 15:23
Reakce na Janulik03:

viktorka_od splavu nechapem celkom ake obavy? Akoze by dievca malo nejaku ujmu z toho,  ze  sa doma staraju o jej babicku, aj ked mozno svojraznu? Stale je to babicka. 

​Za slovo "svérázný" si dosaď výraz "pije jako duha". A nemívá příliš veselou opičku. Újma pak pramení ne z nutné pomoci, ale z toho, že se o sobě členové rodiny dozvědí věci, které by raději nikdy neslyšeli.

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 10. května 2018 15:26

barbucha Ovsem dobry je, ze bez tech funkcnich rukou se ji to bude blbe realizovat! 

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 10. května 2018 15:27

Proč zase já, teplomil, jedu klimatizovanou tramvaji??? 

A nemám čas čekat na další spoj...

Online barbucha blogger
Avatar
30561 příspěvků moje polička 10. května 2018 15:32

Setare 

Jo, v tomhle smyslu se pochechtával i zeť... No kdyby byla chytrá, zůstane doma - sociální pracovnice by jí tu flašku určitě otevřela, i brčko podala  Tak musím doufat, že jí to dojde 

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 10. května 2018 15:54

Lama_z_Lana Ta tvoje vraceci story me vcera v noci dostihla, to mam za to, ze jsem to cetla chvili pred spanim - vcera se mi zdalo, ze jsem te potkala v tech satech a uz uz jsem se k tobe chtela prihlasit, ale pak jsem si vsimla, ze mam saty nad kolena a na nohou crocsy a bylo mi jasny, ze bys me tady praskla 

No ale davej sem ty updaty, ja se chystam v CR objednat online, tak abych vedela, jak na to! 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 10. května 2018 16:04

Setare Haha, ke mně je možný se hlásit i v šatech nad kolena v crocsech

No update je takovej, že mi žádna etiketka k vytištění nepšila, ale z ničeho nic ráno sms, že je u mě za 20 min kurýr (úplně mimo avizované datum, bez předchozího upozornění). Tak jsem letěla z práce dom, šaty mu odevzdala a už jsou doufám někde na cestě. Moje hysterie je snad už u zdárného konce. Holt blbý načasovaní si myslím, jsem se nejspíš trefila do intervalu, kdy zrovna měnily podmínky toho vracení a maj v tom trošku bordel - ze zákaznickýcho mi totož pokaždý tvrdili úplně něco jinýho.

Blahoslaveni budiž Oráj!

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 10. května 2018 16:10

Lama_z_Lana Jsi laskava  Tak snad uz to nabere zdarnyho konce, anabaze jako blazen teda ale....no budu doufat, ze mi to vsechno bude! 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 10. května 2018 16:11

Lama_z_Lana 

Blahoslaveni budiž Oráj! 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 10. května 2018 16:17

Z jedné z nejstarších fungujících hospod v Ostravě se stal Restaurant Osaka a Pivnice Osaka. Pokrok holt nezastavíš. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. května 2018 18:34
Reakce na barbucha:

paktofonika 

Dalším šetřením, t.j. výslechem postižené  zjištěno, že pes ani páníček nejsou cizí, páníček se zúčastnil nedávno domácí grilovačky... a pes si přisedl (vyskočil) k tetině na lavici na hospodské zahrádce. Tak se s ním chtěla pozdravit...

Ta slečna, která dopadla hůř, s ním údajně jen jela ve stejným vagónu ve vlaku, ani tam neměl čokl košík. Samozřejmě že za to může hovado majitel, ale ti menší psi jsou prostě míň nebezpečný, nezmrzačej tě nadosmrti! To nemá s ňuňu nic společnýho, jen s prostou logikou 

​eeee, no maly pes ta sice nezmrzaci, ale poviem ti, ze ked mi asi rok a pol dozadu Zuna (vtedy cca 10 kg) skocila do tvare a zahryzla sa mi do lica, nebolo mi vsetko jedno. mala som to jej male hnede oko vedla svojho a jedine, na co som myslela bolo, aby som sa netrhala, nech mi neodrhne kus tvare. sama som bola prekvapena, lebo som velky vystresovany neurotik, ale celu tu situaciu som ustala v klude. ostala mi len pamiatka v podobe dvoch zubov: jeden pod uchom, druhy pri spodnej pere. skoda, ze ma nechytila inak, mohla som mat aspon jamky v licach, ehm :-) moj pes na jednoducho uci zen principom: je to zvlastne, ale to male certisko ma uci vnutornemu pokoju a stabilite. 

no na obranu mojho sialeneho psa: aj ked nikdy nikoho (okrem mna, lol) nepohryzla (ani cloveka, ani psa - ako ok, raz sa pobila s kamaratkinym psom), stacila mi vedomost, ze je tam ten potencial - nahubok bol samozrejmost, na volno ju nepustam dodnes. a odvtedy som s nou pochodila rozne resocializacne kurzy, navstivili sme odbornikov a dnes je to fakt super pes a som velmi hrda na to, ze sme to zvladli a nepomlela som ju do gulasa...  

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 10. května 2018 19:33

Bledule Která? Kde? Jsem zvědavá (a budu brzo stará)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 10. května 2018 20:21

palahniukowa seš neskutečně statečná