"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 14:38

Nevite nekdo, jak se jmenuje ten maly hudebni nastroj, na ktery Aneta hraje ve videu? 

https://www.youtube.com/watch?v=DPPnc4Jk9cE

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 14:55
Reakce na Lamicka:

vyzera to ako kalimba

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 14:58
Reakce na catch:

to by mohlo byt. dekuji.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 16:48
Reakce na Mutziputzi:

Neni to vcetne tech darku? Jako kolik se celkem investuje se vsim vsudy? Jako oni rodice jsou prasteny, decka maj rozmazleny ale misto mandarinek jim kupujou k mikulasi tatrovku, aby o tri tejdny pozdeji dostaly k vanocum druhou. Nicmeme pokud to tolik hazi, jdu to pristi rok delat a jeste dam 50 procentni slevu.:-)))):

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 17:06
Reakce na Karja:

Bez dárků, kompletní group prej 10-20 minut pohovoří s dítětem...jako taky bych myslela, že slušní pedofilové tu cenu sešroubujou dolu, ta komerce ale prostě!!

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 17:11
Reakce na Karja:

No ale víš co, zas sezónní práce, musíš vydělat do příštího Mikuláše + odvody a daně. Ty tři litry jsou vlastně charita .

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 18:49
Reakce na Mutziputzi:

Ty jo, tak jestli v Praze nemusíš mít na Mikuláše doktorát z psychologie, to by potom ta cena odpovídala:-D

Krehutka I prd, kostým vyrobim v práci mezi schůzkama na koleni, pátýho beru sickday a hurá za děckama! Do party vezmu nějaký přistěhovalce, čerti stejně nemluvěj, abych je mohla trochu vykořistit, za anděla nějaký dítě, tomu koupim krabičáka nebo cigarety a na Vánoce letim na Bahamy.

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 02:36
Reakce na Karja:

simtě, k čemu sickday, stejně chodí až večer!! :-)

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 04:20

má někdo z vás sadu od Sally Hansen na gelové nehty? jsem naprosto zoufalá z toho, že když si nehty nalakuju normálním lakem, musím je každý den opravovat a odlakovač mi je hrozně ničí... kdyby ten gel-lak vydržel aspoň týden, tak bych byla spokojená... gelové nehty jsem měla asi před 10 lety a vadilo mi to, že jsem občas musela přijet na opravu a cenově to taky nevycházelo nic moc, takže jsem si říkala, že kdyby se to dalo v rozumné kvalitě udělat doma, ušetřila bych tím docela dost času a peněz

Online MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 08:21
Reakce na Garfie:

Sick Day bude hlavně potřeba na další den.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 08:36
Reakce na Edge:

Sadu Shelly Hansen som mala, dostala som ju vtedy zadarmo k nákupu. Za plnú cenu nikdy. Pokiaľ ide o laky tak bud Semilac alebo Neonail a lampu led aspoň 48W, pripadne UV 36W pripadne kombinovanú UV/LED. Zakład je príprava nechtov, používam Primer, potom dám base coat, farebný lak, topcoat, pripadne Matt top coat. Mala som slabú lampu (tu Sally Hansen) a stało to za dve veci. S dobrou lampou a správnou aplikáciou vydržia aj 14 dní. Ja väčšinou dávam lak dole kvôli tomu ze vidno trochu odrastené nechty. A zakład je tiež naučiť sa správne odstraňovať. Na kvalitu nechtov som si pri gel lakoch nikdy nesťažovala. Dokonca som si kúpila od Semilac Hardi milk a s tým sa dá napríklad napraviť zlomený necht. Ale to už potrebuješ aj šablóny a tak.... Teraz som si dlhšie nealko ala pretože mi odišla lampa a ešte som sa nedostala k tomu aby som objednala novú. A aby som nezabudla, tenké vrstvy aby to nevyzeralo neprirodzene. Chce to trochu cvik ale ak si pozrieš videa na youtube(zahraničné) tak určite sa to rýchlo naučíš. 

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 08:38
Reakce na MP Meri:

 přesně

mysmat
Avatar
06. prosince 2017 09:45

Sry, musím to tady otestovat. Web jsem objevila po létech, když jsem dlouhu nebyla na MP (smím se doufám jenom zmínit, nechci rozpoutávat diskuze...) a teď zkouším, co to umí.

Pokud omylem někoho zmíním nebo zkopíruji, tak se předem omlouvám.

P.S. díky bohu a adminům parfumarie za absenci ramínek

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 09:57
Reakce na mysmat:

Po redesignu budou, resp. nejaka jina forma hodnoceni. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 10:08

mám blbý dotaz: chcem si ísť kúpiť čítačku Kindle paperwhite 3, ale vyhadzuje mi to dve varianty - jednu s reklamou a druhú bez reklamy o 30 eur drahšiu. Je tam tých reklám tak veľa, že sa oplatí priplatiť? Neviete niekto?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 10:10
Reakce na betsey:

nevyplatí, je to fuk, ta reklama je tam jen při zapnutí na první stránce, nevadí to ničemu, 30E je teda dost, měla jsem za to, že ten cenovej rozdíl je menší. Mám ji taky a jsem spokojená.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 10:16
Reakce na Potrefenáhusa:

tak super, dík. Ten rozdiel je tam asi menší, len na tú s reklamou je momentálne dodatočná 10% zľava. Kupujem tú

Online MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 11:24
Reakce na betsey:

Rozhodně berte s reklamami, opravdu je to opravdu jen na dvou mistech. Pokud jste offline, tak je to navic furt jen ta jedna samá. Reklama na domovské ploše po zapnutí ste mi ted dokonce podarila vypnout, ani jsem nevěděla, ze to jde.

Offline evuch
Avatar
94 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 11:37
Reakce na betsey:

Já třeba na čtečce nikdy nezapla wifi, protože to prostě nepotřebuju, takže tam reklamy ani nenaběhly. 

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 13:29

Víte, že existuje hobby spočívající v domácích úpravách oBagů? Jakože si je doma přebrousíte (to jsem teda nepochopila proč), vyměníte ucha a tu vnitřní vycpávku. Já čumím jak puk