"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 18:57

viktorka_od splavu njn, třeba na ni jednou dojde, až se mi nebude chtít barvit. Zatím si občas připadám jak obrácený skunk, než se to nahoře dobarví :D

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 19:00

notna to mas moc hezky

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. zaří 2022 19:08

notna

Moc se mi líbí Tvé vlasy.

Šedivím z původní rezavé, to není tak chic

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 19:14

continuity To nesouhlasím. Většinou (pořádná kosmetička) zrovna tohle umí, masáž dekoltu a obličeje. Je to její hlavní práce. Minimálně moje má na to mimo školy ještě spoustu školení. Neměl by se masirovat krk v zadní části, to nám vtloukali do hlavy na zdravce. Tam to opravdu nechat na fyzio.

Já třeba na žádné masáže nechodím, jen na lifting řas a jsou dny, kdy nějak blbě ležím a potká mě zrovna to stejné. A není to pokaždé, stačí špatně položená hlava a někdy to vím od začátku a musím si položit něco pod krk.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 19:25

continuity diky, priste ji poprosim bez masaze, snad to bude v pohode. Jindy se mi to nestalo a chodim tam rada, ale nic jineho me nenapadlo. Zacalo to tam a bylo to pak fakt strasny, to jsem nikdy nezazila. 

 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 19:53

Renusatko tak fyzioterapeut chodí do školy 3+2 roky a po tom bakaláři nemůžou delat sami na sebe a to řeší jenom pohybový aparát. 

Rekvalifikační kurz na kozmeticku trvá 2-3 měsíce a učí se spoustu dalších věcí. 

Jako nepopírám, že jsou i šikovné kozmeticky. Debata je, jestli může masáž dekoltu a obličeje způsobit migrénu. Moje odpověď je, že určitě ano. 

Online bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 26. zaří 2022 20:00

tzaziki šedivím čí dá víc (vlasy mám světlé). Nebarvím se, ani to nemám v plánu - na pravidelnost moc nejsem. Ale jinak bych šla rovnou do komplet šedé/bílé.

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 22:22

moora Děkuji.

Mha Díky. Podle mě rezavá chic je.

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 22:48

notna Máš úžasný vlasy

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 09:21

Isca Děkuji.

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 11:14

Mám tu a tam nějaký šedivý vlasy, zatím to řeším tak, že si je vystříhávám, nebo to dělá Catherinne . Dokud ji to bude bavit, asi v tom budu pokračovat

Vlastní barva vlasů se totiž shoduje s notna a jsem na ni hrdá, jinou bych nechtěla. No, ukáže čas.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 16:46

Renusatko Lamicka no někdy je i fyzio problém. Celoživotně mám horší krční páteř. Chodívala jsem vždycky jednou za čas na rehabilitace. Teď už nemůžu, pokaždý, tak nejpozději v půlce toho cyklu rehabek, skončím s šílenejma bolestma na kapačkách. Stalo se mi to minimálně 4x po sobě i u různých fyzio. Už se toho fakt bojím.

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 17:17

crazydaisy moje fyzio říká, že někteří lidé mají tak citlivou tu krční páteř, že jim tam opravdu nesmí nikdo nic natahovat. Já jsem jí řekla na první terapii už mezi dvěrma, že od hrudníku nahoru na mě nesmí šahat. Ani to nebylo potřeba. 

A ona je taky první, co mi krční páteř uvolňuje jinak než tím, že mi různé kroutí hlavou. Příjemné mi to nebylo nikdy a dost často tu migrénu rozjelo. Často je problém někde jinde, třeba i zablokované rebrá nebo bránice. mě třeba ustaly problémy s SI skloubením po uvolnení břišních svalů a po zrehabilitovani bránice se zlepšila ta krční páteř. 

Ale musí tomu fakt rozumnet, jak to na sebe v těle navazuje. 

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 17:20

notna mám to ve vztahu k barvení podobně. Od mateřských nestíhám, odrosty à několik týdnů naprosto nehrozí- poslední dva roky stíhám stříhání 2x za rok. Za dobrý střih s hezkou péčí v příjemném prostředí ráda zaplatím. 1500,- k tomu za přeliv každé dva měsíce je v poměru např s mou hodinovkou za noční nebo víkendovou službu prostě nepoměr. Ačkoliv si to teda můžu dovolit... zatím mám vlasy jen jemně prokvetlé, neumím odhadnout, jak to bude vypadat s větším podílem šedin- jestli to vydržím. Tvoje vlasy se mi moc líbí 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 17:33

continuity MněTeda naštěstí nikdo hlavou nikdy ne kroutil kromě thajské masáže a tam už teda v životě nejdu protože těch bolestí jsem se nemohla zbavit tak dva roky

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 18:19

marieu Mám na hlavě něco podobného

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 19:11

continuity já mám recidivující blok mezi lebkou a prvním obratlem, případně prvním a druhým. Když se mi to jednou za čas sekne a nepomůžu si sama, jezdím na manipulaci k bývalému primáři rhb u muže v práci. Je úplně boží, žeru ho už od školy, tak trochu léčí už podáním ruky, od školy se na mě vyptává mého muže- jak jdou zkoušky, co státnice, co budu dělat za obor,  jestli mám atestaci, ale taky co děti a tak. Návštěvu a manipulaci s krkem od něj mám spojenou s absolutní úlevou, nesnesitelnou lehkostí a okamžitou úlevou od bolesti. Pro mě je strašná představa, že bych tohle nemohla absolvovat. 
brrr ... a jak jsi s tím spokojená, když jsme u toho?? Já si barvila a posléze nechávala barvit vlasy od nějakých -nácti let. S první mateřskou jsem se nechala ostříhat nakrátko a s tím se de facto zbavila barvy a už se k ní nevrátila. Před čtyřicítkou se mi začla moje barva doopravdy líbit. Nedávno jsem na ni dokonce dostala v práci óbr kompliment. 

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 22:16

tzaziki korienky vlasov farbím na moju pôvodnú farbu,keďže na šedivé sa zatiaľ necítim. Mala som teraz väčšie odrasty a nepáčilo sa mi to.Raz,max.2x do roka dám balayage alebo niečo na ten spôsob.Používam aj hnedú masku maria nilla,ktorú spomínala Lilly_Ku ...na šedivé mi žiaľ nechytá. Kým sa dostanem ku kadernícke, používam občas prípravok,čo radila,myslím, Pavlena 

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 07:50

Všem děkuji za reakci na dotaz k šedinám. Děkuji za rady a postřehy. Na hlavě jich mám, naštěstí zatím, jen pár. Promyslela jsem to a prostě se na ně ještě necítím, tak nahodím zase barvu. 

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 09:26

marieu Já jsem neměla v životě nabarvené vlasy, mi ta moje barva vyhovuje. Bílé vlasy se mi začaly objevovat až po 40, takže v době, kdy jsem usoudila, že mě nemusí trápit. A taky jich zatím nemám tolik, takže to nechavám plavat.