"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Annegret
Avatar
146 příspěvků moje polička 04. února 2022 17:45

Renusatko nikdo na to neprijde. A uplne pri nejhorsim, kdyby na to KÚ nejakym zpusobem prisel, tak Te vyzve k potvrzeni o pravosti tveho podpisu. Pak by ses musela dostavit, s platnym dokladem, a prohlasit, ze si listinu opravdu podepsala ty. Ale teda iverovatel odvedl kvalitni praci

Offline Annegret
Avatar
146 příspěvků moje polička 04. února 2022 17:46

Renusatko nikdo na to neprijde. A uplne pri nejhorsim, kdyby na to KÚ nejakym zpusobem prisel, tak Te vyzve k potvrzeni o pravosti tveho podpisu. Pak by ses musela dostavit, s platnym dokladem, a prohlasit, ze si listinu opravdu podepsala ty. Ale teda iverovatel odvedl kvalitni praci

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 04. února 2022 18:51

Taky si myslím že to bude v pohodě. Jinak advokáti a notáři škoda mluvit. Nechala jsem párkrát zpracovat nějaké smlouvy apod. Vždycky tam byla nějaká chyba. Jednou i zmastili moje jméno. Úroveň děsná. 

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 04. února 2022 18:57

Prosim vas, odpovidaji v Mohitu velikosti, nebo jsou nejak posunute? Nikdy jsem tam nenakupovala a pokukuju po jednech satech na letni svatbu (jako host). Dekuji. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 04. února 2022 19:29

Monulinecenka Před lety jsem tam koupila pouzdrové šaty (vel. M) a seděly opravdu přesně, minulou zimu jsem zkoušela kabát typu spacák - ten byl v mé velikosti dost obří. Asi záleží na střihu.

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 04. února 2022 19:56

Hanka H Aha, tak se budu muset poradne pomerit a nejak to srovnat s temi jejich tabulkami. Ale uz ted koukam, ze vyska jim zacina na 164 cm a ja mam 159 cm tak stejne neodpovidam

Offline Kan
Avatar
6970 příspěvků moje polička 04. února 2022 20:11

Monulinecenka V Mohitu beru svoji velikost.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. února 2022 20:18

Monulinecenka já bych řekla, že velikost cca odpovídá, taky beru svojí obvyklou, podle střihu.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 04. února 2022 20:35

Monulinecenka Tu výšku bych nepřeceňovala - mám 176 cm.

Online Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. února 2022 23:22

RoSa Právě, to si říkám taky.Taková základní věc.

Ostatním děkuji za uklidnění. Snad je to teda jedno a nikdo to zkoumat a ověřovat dál nebude.

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 05. února 2022 08:49
Reakce na RoSa:

Renusatko ale teda že na to nepřišli v tý advokátní kanceláři, to mi na tom připadá uplně nejhorší, blbá vizitka... bych se spíš bála, co Ti připravili za smlouvy, když nezvládnou takovou banalitu, diletanti

​tak s overovanim mam taky super zkusenost. Ukoncovala jsem stavebko, totoznost mi pri vypovedi overovali primo na pobocce. A hadejte, v cem byla chyba? Ale ani tak me nenakrklo, ze bankerka neco zmotala, jako to, ze se mi neobtezovali dat vedet, ze kvuli tomu tu vypoved neakceptovali a ja na to prisla az vlastni iniciativou pote, co mi po uplynuti nekolikamesicni vypovedni doby neprisly penize.

A ta komunikace taky stala za to, nabidli mi, ze si muzu vypovedet znovu, tak to urcite. 

Ale ja mam ted obecne pocit, ze veci nefungujou, tak jak maji, ze ted dost narazim na cizi chyby. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. února 2022 08:52

Gatita muž teď vypovídal pojištění bytu, když jsme ukončili jednu hypotéku. A přesně jak píšeš, byla tam nějaká chyba a vůbec mu nedali vědět, že to tím pádem neprošlo.

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 05. února 2022 09:00

Evaeva

A vyresili jste to, uz to mate ukoncene? Jestli ne, tak ti napisu, jak postupovat, aby to bylo hned. Me hrozne nastvali teda. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. února 2022 09:03

Gatita jo, myslím, že jo. Podalo se to znovu, no. Ta hypotéka už byla ukončená, šlo jen o to pojištění, to je pár stovek měsíčně.

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 05. února 2022 09:05

Evaeva tak to jo, ja prave nechtela cekat dalsi 4 mesice na prachy, tak jsem se musela trochu vymezit.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. února 2022 09:12

Gatita to chápu! Taky mi není jasné, proč nedají vědět, stačil by blbý mail.

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 05. února 2022 09:16

Evaeva ja z toho byla uplne paf, jeste jsem jim tam na sebe nechavala mail i telefon, kdyby neco... Ale teda oni maji vyrozumet, a to i v pripade, ze klient to ukonceni pohnoji sam. A kdyz pochybi oni sami, tak tam uz zustava rozum stat, ze delaji mrtveho brouka.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. února 2022 10:54

Prosím, není tu někdo z úřadu, kdo trochu něco ví o odpadovém hospodářství?

Nám zrušili popelnice u chatové oblasti, chstari mají odpad dovážet, dva dny v týdnu, do vsi, kde místo paušálních plateb si mají předtím kupovat pytle. 

Takže misto ekologického třídění se obec začala chovat naprosto neekologicky.

Lidi si nebudou zajizdet, když jedou jiným směrem, tutove budou pálit v kamnech, co spálit půjde, nebo to vyhodí někde cestou.

Místo, aby sběr odpadu co nejvíc zjednodušili a snažili se o ekologii, udělali pravý opak.

Strašně mě to se.e.

A to to většina lidí ještě ani netuší, protože to provedli teď, během ledna, kdy lidi na chaty nejezdí..

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 05. února 2022 11:09

Dadoo Skoda že nejsem v práci, zeptala bych se kolegů. Co ale vím, tak se měnila nějak vyhláška o úhradě, jestli to s tím nějak nesouvisí. A taky mám pocit, že obec není povinná zajišťovat odvoz odpadu z rekreačních oblastí. 

O tom, že jde obec proti zdravému rozumu ani ovšem nemluvím

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 05. února 2022 11:34

Dadoo 

Odpady jsou pro obce hroznej vos..., tak se asi snaží ušetřit. Nastavení vyhlášek podléhá kontrole min. vnitra a ne vždy jsou vyhlášky nastavené správně. Můžeš poslat dotaz na vnitro.