"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 18:12

Kan SunEclipse 

Nebo yetti

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 18:13
Reakce na SunEclipse:

Kan dinosaurus!

​Jasnej T-Rex. 

Offline SunEclipse
Avatar
3109 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 18:14

jerry no to neee, yetti je hominid, ten musí mít pět prstů

Offline Kan
Avatar
7007 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 18:43

SunEclipse jerry Pinot Noir Bomba, beru všechno.

Offline rozarka
Avatar
3980 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 18:46

Kan sakra a u nás zatím jen osamělý vlk

Offline Kan
Avatar
7007 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 18:49

rozarka A to je taky dobrý, já strašně držela palce těm nadšencům, kteří chtěli vypustit na vysočině Zubra. Jinak tady jsou Jelení, mufloni a srnci.

Offline rozarka
Avatar
3980 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 18:59

Kan ovšem T-rex nebo yetti, to zní přecejen jinak

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 19:34

Kan husty :)

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 19:36
Reakce na SunEclipse:

jerry no to neee, yetti je hominid, ten musí mít pět prstů

​Jsem jen chtěla udělat Kan radost...a povedlo se

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:47

Já teda budu mít teď asi extra blbej dotaz, ale zajímalo by mě, jak jste to měly s menstruací po vysazení HAK. Poslední platíčko jsem dobrala před 2 týdny, po menstruaci jsem si už nevzala nové a teď nevím, kdy vlastně menses očekávat, jestli přijde v obvyklém termínu nebo si tělo najde jiný časový rozptyl nebo jak to vlastně bude. UTFG vše načteno. Chápu, že můj dotaz je na úrovni emimina, ale já fakt teď nemám, koho se osobně zeptat a nevím, co čekat, kromě toho, že už mám nežádoucí fyzické projevy (asi ovulace), co jsem posledních x let při braní HAK neměla a hrozně mě to obtěžuje a znervózňuje. Případné ochotné přispěvatelky klidně do SZ a ostatním, které toto, lehce intimní téma, pobouřilo, se omlouvám ale od toho jsou blbé dotazy...

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:49

Mermaid z moji zkusenosti proste naskocilo vsechno jak melo, s ukazkovou periodou 28 dni plus minus. A presne jak pises, bohuzel ve vsi krase s tema nepeknejma symptomama:D jinak jsem nepozorovala nic, krome touhy zase zacit antikoncepci brat a tohodle vseho se zbavit

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:50

Mermaid já jsem měla akorát trochu delší interval mezi ms, ze začátku 35 dní, po několika cyklech se to srovnalo. Menstruace byla o trošku silnější a bolestivější, ale opravdu malinko, nemusíš se obávat. Ovulace jsem si taky začala všímat.

Online Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:52

Mermaid tak ak cítiš ovuláciu, tak by si mohla dostať menštruáciu za týždeň až dva. Ja som po vysadení dostala normálne ale poznám aj ženy, čo im to dlhšiu dobu haprovalo, asi to bude veľmi individuálne.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:53

711990 já teda musím říct, že mě to vysazení spíš osvobodilo, nebo jak to říct. Taky už moc neplánuju se k tomu vrátit. Ale štve mě, že si nemůžu ms odložit, třeba když jedu na dovolenou.

Offline rasaNori
Avatar
7736 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:53

Mermaid ovulace a PMS teda bez HA stoji za to, zacinam uvazovat nad teliskem...

Offline Makara
Avatar
2239 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:56

rasaNori to jako abys na číslo 3 nabrala sil?

Offline rasaNori
Avatar
7736 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:00

Makara apage, satane!!!

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:00

Mermaid já měla první MS po vysazení asi až za 3 měsíce, pak začalo vše fungovat, jak má, a dokonce bez nějakých problémů, až jsem si říkala, proč jsem ji vlastně brala. Všechny ty nepříjemné symptomy se ale s plnou parádou dostavily po druhém porodu, nejradši bych s k ní vrátila, ale tu její hlavní funkci už nepotřebuju, tak brát ji by mi přišlo takové zvláštní.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:00

Mermaid Ja som bola v podobnej situácii v lete. Dobrala som HAK, keďže ju prestali vyrábať, nedala sa už nikde zohnať, novú som si sama netrúfla "predpísať", takže som bola nejaký čas bez nej.

Menštruácia prišla asi 30 dní po dobratí poslednej tabletky, čas predtým som sa cítila hrozne, bolesti hlavy, PMS, hrôza až som si povedala, že moje telo si už asi zvyklo na tú chémiu a potrebuje ju.

Menštruáciu som dostala rovno na kúpalisku, takže toto všetko ma utvrdilo v tom, že s HAK chcem pokračovať ešte nejaký čas. Keďže mám 53 rokov, asi už nie dlho.

Dr. mi po vyšetrení odporučila nejakú nizkohormonálnu a konečne mám svoje dni pod kontrolou, žiadne "prekvapko" a hlavne bez PMS. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:05

Evaeva To ale klidně můžeš, jen musíš říct gynekologovi a on ti předepíše prášek, ve kterém je jen gestagen, bez estrogenů /takovej dřevní je třeba Norethisteron/. Začneš brát cca 3 dny před předpokládaným začátkem a bereš po tu dobu, dokud si přeješ odsunout /asi by to neměly být 2 měsíce, ale týden dva určitě lze/. Když není zbytí, dělám to tak a funguje to. Uspíšit, aby ms začala dřív před odjezdem, to bohužel nejde.