"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Online Lamicka
Avatar
13347 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 16:07

JankaM U nas ano, pokud maji placeny obed i ucastnici. Napr. v miste, kde je jidelna, kterou vyuzivame. 

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:25

JankaM jak píše Lamicka, kolikrát člověk ani jiný oběd nestihne a doobjednat na místě to už nejde. 

Pokud nemáš budget, ozvala bych se mu, jestli ten oběd chce a zaplatí si ho. Nenechavala bych ho hlady, je to taky jenom člověk a to celodenní školení je dost vyčerpávající i s jídlem.

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:28

Lamicka continuity aha, děkuju. Tam právě žádná jídelna není, jen kantýna s kafem a chlebíčkama, ani pro účastníky jsme nepočítali s obědem. Tak to budu muset ještě nejak promyslet

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:01

Prosim vas, jak se nosej ty silene dlouhy kalhoty, co jsou jich momentalne plny kramy? Ja to mam tak 20 cisel pres...

Online Lamicka
Avatar
13347 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:04

JankaM a to je celodenni skoleni? Nebo treba 2 hodiny, co zasahuji do obeda a lze to zvladnout s kavou a chlebickem? 

Nam treba i nektery lektor rekl, ze chce jen ovoce, ze neni zvykly obedvat, kdyz skoli. Pak jsme mu koupili ovoce. Asi se s nim domluv. Nekdo poskytuje lektorovi stravenku (to u nas nejde), kdyz jdou ucastnici na obed mimo. 

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:18

Karoleena diky ti, vyreseno. To je fakt pakarna

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:43

Lamicka asi 9-16 s hodinovou přestávkou na oběd podle jejich programu. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:47

moora si tam dej gumu, co se dává na kolo, abys to necorala

Když se tyhle dlouhý rozšířený kalhoty nosily naposled (a nemyslím sedmdesátky - kolem roku 2004 jsem něco takovýho začínala nosit aka moje druhá vlna), tak byla podmínka vysoké podpatky. Nosila  jsem buď kotníkový na štengrech, nebo jsem měla s vysokou platformou, co se až tak nelišily od modelů dneška, byly to takový galoše na deseticenrimetrový podrážce. Pak jsem si tedy nohavice nepřišlapovala, ale vypadala jsem jak hucul s kopytama

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:48

JankaM mám tu zkušenost, že je zajištěno občerstvení,  káva,  chlebicky, sušenky apod.  Oběd si platili všichni sami.  Jak účastníci tak lektoři.

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:54
Reakce na JankaM:

Lamicka asi 9-16 s hodinovou přestávkou na oběd podle jejich programu. 

​Tak na školení, které časově odpovídá tomu co popisuješ,chodím celkem často a vždy je to pro účastníky i školitele s obědem.

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:04

Kora EDITH4B děkuji, ono je to takové specifické, účastníci sami nic neplatí a lektorům naopak platíme my. No nějak to vymyslíme. 

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:09

JankaM jestli na to mate fondy, obed bych jim zajistila

nebo nejaky vetsi obcerstveni typu bageta, sedvice, oblozeny chleby... + piti

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:11

JankaM aha,tak to je jiná.Já si to školení platím sama a oběd je v ceně (cena nemalá).

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:32
Reakce na Jennyfor:

moora si tam dej gumu, co se dává na kolo, abys to necorala

Když se tyhle dlouhý rozšířený kalhoty nosily naposled (a nemyslím sedmdesátky - kolem roku 2004 jsem něco takovýho začínala nosit aka moje druhá vlna), tak byla podmínka vysoké podpatky. Nosila  jsem buď kotníkový na štengrech, nebo jsem měla s vysokou platformou, co se až tak nelišily od modelů dneška, byly to takový galoše na deseticenrimetrový podrážce. Pak jsem si tedy nohavice nepřišlapovala, ale vypadala jsem jak hucul s kopytama

​To se nosilo znovu tak kolem roku 2000. Tak dlouhý nohy jsem nikdy neměla, jako v té době

Online Karja
Avatar
35807 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 21:28

JankaM Záleží kde to máte. Já když jsem se chodila školit do centra Prahy, tak byla hodinová pauza na oběd, oběd nezajištěn ani lektor neměl zajištěn. Přesto se dostávala dopoledne nějaka bageta nebo sendvič, pak už byla jen káva čaj. Pokud je to někde v pr.... a nebylo by tam nikde nic k jídlu, tak jako konec, konec, já bych to tam zbourala!!!! 

Offline Aranel
Avatar
4502 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 21:52

Karja Souhlas!! Hladový účastník / lektor bez kafe

Online Karja
Avatar
35807 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:01

Aranel Jj, prostě člověk musí mít v životě nějaký priority a ne vždy je to vzdělávání! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:25

Prosím, máte někdo zkušenost, když v pátek večer zjistíte, že někomu z rodiny došly z léky na epilepsii a sestra, která může poslat e-recept, bude až v pondělí s tím, že tento konkrétní lék je na objednání a bude tím pádem až v úterý ráno, existuje nějaká možnost, jak se k nim nouzově dostat dříve?

Když bych třeba s dotyčnou osobou zašla teď o víkendu na pohotovost a s lékařským nálezem, na němž je psáno, že lék užívá, by mi ho asi nevystavili co? Nebo ano?

Sestra se mi teprve teď večer uráčila oznámit, že od jednoho ze dvou léků, co bere na poúrazovou epilepsii, jí zbývají poslední dvě tablety, což jí stačí akorát na zítra...

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:28

wendulka já bych to s tou pohotovostí alespoň zkusila. Určitě ne v noci, ale přes den, ale zkusila. 

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:32

wendulka normalne zajdete na mistni neuro pohotovost a vysvetlete to...