"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:08

Mermaid 

Mně hned od začátku naskočila perioda 28 dní bez nějakých poznatelných hormonálních změn. V žádné fázi cyklu jsem nic extra necítila a cítila jsem se pořád stejně.

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:08

Mermaid 

Myslím, že nastat může cokoliv. Do statistiky - už je to hrozně dávno, ale vůbec nic zvláštního se nestalo. Naskočil cyklus, který jsem nikdy neměla přesný na den, ale zhruba v tom čase, kdy naskočit měl. Ovulaci jsem nikdy nijak neregistrovala, i když prokazatelně probíhala. Pokud poznáš ovulaci, MS by měla být cca za 14 dní.

Online DruI
Avatar
3252 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:37

Mermaid Já po vysazení měla jednu silnou a hodně nepříjemnou menstruaci v termínu a pak se cyklus vrátil do stejné nepravidelnosti a nepředvidatelnosti s jakou přicházel před nasazením.

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:37

Nestíhám vás všchny vyjmenovat, ale i tak moc děkuju všem za názor a zkušenosti  asi jsem měla ještě dodat, že jsem HAK nevysadila primárně za účelem početí (byť i to je na sklonku uvažování), ale spíš, že po nějakých letech už se mi to nechce brát, prokazatelně se mi zhoršuje chronická žilní insuficience, možná i to početí přijde na řadu, ale není to to primární, jsem z těch lidí, co jdou na genetické testy nejdřív, protože kdyby byť jeden výsledek byl špatný, tak přesto vlak nejede...takže uvidíme..po testech...

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 23:25

Mermaid po vysazení HAK nastoupil pravidelný cyklus (25 dnů ), po porodu dtto plus příšerně silná menstruace, tak jsem zvolila Mirenu

rasaNori Mirena byla to nejlepší rozhodnutí pro mě

Online continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 23:31

rasaNori Mirena je pro mě super, kromě antikoncepce mi zmizely i myomy a ještě mi teď gynekolog řekl, že to má výhody i v přechodu. Chtěla jsem už končit, ale možná ještě jednu otočím. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2022 23:31

mirajo to já vím, ale je to komplikovanější než prostě nevysadit:) A části žen to prý nefunguje stoprocentně, třeba špiní nebo tak.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:35

continuity ja po kazdem telisku skoncila po cca dvou az trech letech v nemocnici.....

A praskum jsem se vyhybala kvuli blbe povere,ze se po nich pribira.

Co jsem si mohla usetrit problemu,protoze ted uz mam prasky asi osm let a pohoda.

Akorat jsem presvedcena,ze to ma spojitost s tema migrenama,ale nevim ci je problem prasky nebo menstruace a nechce se mi udelat binec v cyklu abych to zjistila.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:39

continuity Fiction jsem nad tim sedela do noci, a mirenu jsem asi dle diskuzi vyloucila. Prasky jako takove nemuzu, vyzkousela jsem 3 druhy a blby, vsechny blby. Krouzek by asi taky neprosel, po druhem porodu nemuzu ani tampony takze zbyva naplast. Nekdo nejake zkusenosti?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:42

rasaNorijo,vubec to nedrzi a za chvilku je to jeste i spinavy.Strasny.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:43

Zarinya Evra?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:49

rasaNoritak to uz ti nepovim,jak se to jmenovalo.Je to uz davno takze mozna je lepsi lepeni,nevim.Ja rozhodne spokojena nebyla.A tomu uspineni asi zabranit z principu nejde.

ja vyzkousela vsechno co bylo dostupny a nakonec z toho nastesti pro me vychazeji ty prasky,no.Ty nejslabsi.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:51

rasaNorijo tak to byla Evra.

ono je to hladky tak to se nespini,ale odloupavaji se ty okraje a tam a chyta se zato kazdy chlup ze svetru.

Vyhozeny penize...

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:52

Zarinya diky, no treba uz to zlepsili. Mam jit v tydnu na gyndu, posledne me dost tlacili do mireny, ale me se do ni fakt asi nechce.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:55

rasaNorino jak pisu vys ja skoncila po trech teliskach vzdy v nemocnici....chapu te,je to na houby,kdyz nic nesedi.

ja mela i nejake injekce co mi vzdy pichla doktorka na tri mesice,krouzky,to slo taky jen par let a najednou strasny migreny a tak mi to zaclo.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:57

Zarinya ty jsi psala, ze ti migreny zacly docela pozde, vid?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 10:03

rasaNorino prave,po tom co jsem skoncila v nemocnici po treti a naposled po telisku,jsem zacla po druhy s krouzkama asi v sedmatriceti a najednou to tu bylo.Ale poprve cca tri roky pred tretim teliskem jsem krouzky taky mela a nic tak nevim.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 10:05

rasaNori a muzu se zeptat co ti bylo po pilulkach?

ja se jim vyhybala jak cert krizi a nakonec nejlepsi.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 10:12

Zarinya vaha mi vylezla o 10 kg, bolest hlavy, podrazdenost, ztrata libida, gynekologicke potize. Proste vse spatne. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 10:14

rasaNori to je blby,no.