"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline baltik
Avatar
4456 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 12:01

Sweet Potato kdybys chteal do balicku trvanlive pecivo, muze venovat 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 12:10

baltik
Děkuju, ty ale asi nejsi v Praze?

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 12:41

Lama_z_Lana nepotřebuješ ho? :)

Offline baltik
Avatar
4456 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 12:41

Sweet Potato nejsem, ale poslala bych (jako firemni sponzoring)

Offline Kan
Avatar
7080 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 14:26

Dotaz jak od pindulíny. Elasťáky Lelosi maj všechny snížený sed? Na produktovkách to maj modelky jako bokovky. Potřebuju na cvičení tříčtvrťáky, černou mambu, ale pod pupík je nechci. Děkuji

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 19:22

dzizisketa gellak jsem si nechávala dávat cca od června. Umělé nehty jsem nikdy neměla. Šlo mi, přesně jako Tobě, o manikúru a upravené nehty. Výsledek super. Ale dostat lak dolů je tedy očistec. Málem jsem brečela zoufalstvím. A to jsem si na to koupila spešl odlakovač a jakési kalíšky, do kterých se strčí prst. A zbytečky červeného laku byly stejně vidět a vypadalo to hrozně.  A to jsem na tom dřela u tv snad dvě hodiny.Nebo lak nechat sundat nehtařkou, ale ona jej piluje. I když se bude snažit, tak nehet ztenčí. Byla jsem v salonu u známé. A nevyhovuje mi být objednaná x týdnů dopředu na nehty. Nevím jak u Vitenamců, asi taky dělají jen gellak. Prostě nalakování udělají všude, ale sundat to dolů je fakt mazec.

Nyní nemám nic a je znát, jak jsou nehty ztenčené a lámou se. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 20:35

Samart 

To pilování mě taky moc nebralo, lepší je to oloupat Jinak na lámavý nehty apod. jsou speciální zpevňovací laky, i bezbarvý.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 21:06

KanTy černé mám, nad pupík jsou, ale tím jejich dobré vlastnosti končí. Materiál je takový na nošení doma, nemůžu si pomoct, ale nikam mezi lidi bych si to nebrala. Mimoto je to strašný sběrač chlupů a bince, nalepí se tam vše asi i od sousedů. Takže mám je, měla jsem je na sobě asi 2x a nenosím je. Na pyžamo je ten materiál super, strašně příjemný, ale ty leginy mě nenadchly. 

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 21:15

Kan Mám černý mamby dvoje - dlouhý i tříčtvrteční. Jsou v pase dobrý, pro řešení pasu jsem si je právě kupovala. Materiál je na omak  příjemný, takový hebce bavlněný, ne syntetický. Po prvotním nadšení je už vlastně nenosím, protože ty dlouhý jsou moc dlouhý a ty 3/4 jsou zas jen málo pod koleno.

Offline Kan
Avatar
7080 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 21:19

Renusatko Fiction Ženy, díky!

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 22:04

Fiction Kan Přijde mi, že ten materiál má takovou zvláštní pružnost. Dlouhé se natáhnou asi na dva metry a krátké se naopak vysunují nahoru. Jsou elastické, ale nepevné. 

Já mám dobrou zkušenost s Nike nebo Adidas s vysokým, širokým pasem. Ten pas vytvoří takovou pěknou postavu, schová případný špek a nijak u cvičení neškrtí. Ty materiály mají většinou kvalitní, zachovají si vlastnosti dloho. Peru je 3x týdně, suším v sušičce a teď jsem si kupovala nové asi po 5ti letech. 

něco takového

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 22:09

dzizisketa ja na gellak chodim. Jak pise nekdo dal, obcas mi nevyhovuje termin, nesnasim trochu odrostly a dolu to lehce nedas

Ted jsme meli karantenu a cas jsem si sloupala a cast mi pak v rychlosti obrousila a jsou ted tenke, lamave. Uz jsem to jednou zazila. Dokud stale lakuje, je to ok. Ale super je, ze to vydrzi. Zvaz ci das s miminem co 3 tydny hodinu.

Offline Kan
Avatar
7080 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 06:43

Renusatko Ty jsou pěkný i délka je dobrá. Díky.

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 09:56

Mobil pro dítě, 2. třída. Údajně už jen dcera a jedna holčička ze střídy nemají telefon, někdo má i dva, u každého rodiče jeden

Telefon jak přístroj bude mít asi po mě, ale jaký tarif? Nebo jen předplacenou kartu? Se sambem máme oba tarif Odepiš, co nám plně vyhovuje, data máme pracovní, ale využíváme hlavně wifi.

Chce ho hlavně tedy na hraní, na což hodlám nastavit pravidla, koukám že Samsung má i nějakou rodičovskou kontrolu, musím nastudovat.

Beru jakékoliv zkušenosti a názory, děkuji 

 

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 12:19

JankaM my name telefonní karty pro děti od Gomobilu, dá se to tam nastavit dost minimalisticky, ale ony se dovolají a ty jim také. Data nemají a to je starší v sedmé třídě. Buď je wifi nebo smolík. 

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 13:58

Jak je to správně se rtěnkou v restauraci z pohledu etikety? Nevěděla bys, 999 ? 
Je to faux pas, když se mi obtiskne na skleničku, ale to si jí tedy před pitím na toaletě setřu? 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 14:14

JankaM já jsem "nacpala" dětem mobil už v 1. třídě, chodily do školy do sousední vsi, učitelky měly skvělý zvyk nechávat děti po škole, takže jsem nevěděla, proč už nejsou doma a kolem školy obcházel úchyl. Ale obě ho měly jen na zavolání domů, takže s předplacenou kartou, data nemají dodnes, ale to už je spíš úsměvné. Stejně už jsou všude wifi. Ale Ty píšeš, že ho bude mít hlavně na hraní, já ho měla jako dlouhé "vodítko".

Offline jerry
Avatar
9066 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 18:36
Reakce na Mirka:

učitelky měly skvělý zvyk nechávat děti po škole

​To byl ale víc trest pro učitelky samotné, ne?

Ale každopádně zvyk pitomý, pokud mezi obcemi aspoň nejezdí v nějakém pravidelném intervalu MHD.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 19:09

Prosím, funguje tu někomu vinted? Už přes tyden na mě hulaka, ze se k účtu už brzy nedostanu a ze ho mám přesunout na novou platformu, když to udělám, oznámí, ze to bude trvat až 24 h a ze si to nové skvěle úžasné místo muzu zatím prohlédnout. Když se tam chci podivat, hlásí, ze stránku nelze otevřít, protože došlo k příliš velkému počtu přesměrováni  už mě to začíná stvat. 

Offline Kan
Avatar
7080 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 20:03

Malenge Vinted je tragickej na to přihlášení, dřív stačilo uživatel. jméno a heslo, dnes přes gmail nebo fb a i tak mi to píše, že jsem robot, protože ta jejich captcha je nějaká divná.