"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 22. srpna 2020 23:26

Karja mam karcher SC2, obyc, nic de luxe, je to velky jako vysavac. Je super na spary v koupelne, mame svetlou podlahu se svetlyma sparama a nicim jinym to nevycistim, pokud bych to teda asi nedrhla zubnim kartackem. Taky je dobrej na WC, ty skviry mezi prkynkem a vikem, tam se taky blbe dostava. Dvere od sprchace, takovy ty diry v umyvadle - prepady nebo jak se to... mam i nastavec na okna, ale ten jsem jeste nezkousela. V kuchyni okraje varny desky, vnitrek trouby, mrizku v troube. Ma to ruzny nastavce a kartacky, nehrozi, ze bych myla wc tim stejnym jako troubu :) Nepouzivam ho pri kazdym uklidu, ale kdyz to jednou dukladne vycistim, tak se to pak lip udrzuje. Ale samozrejme ty plochy to chce pak po te pare vytrit hadrem nebo mopem.

Jo a na vodni kamen je dobrej Frosch octovy cistic, to jen ta para nezvladne. Polit, chvili nechat a bud jen splachnout nebo to vzit jeste kartackem, podle potreby.

Offline Makara
Avatar
2276 příspěvků moje polička 22. srpna 2020 23:36

MaeGandal díky moc. Jdu přesvědčit manžela na "povytahování".

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 22. srpna 2020 23:39

viktorka_od splavu Ne fakt ne. Potrebuji neco na ta zakouti a usazenej bordel. Ale chtela jsem jen ten rucni, protoze na vic nemam!;-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 09:30

Karja no jenze kdyz jsou "zakouti" nezasypana bordelem, nic se tam neusazuje

Offline 711990
Avatar
17184 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 09:40

viktorka_od splavu jako ze kdyz nemas nadobi na lince, neskoncej ti drobecky pod deskou? Nebo jak to myslis, ze se ten bordel pak neusazuje? Jako ze do topeni neseda prach, kdyz nemam hracky na koberci?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 10:05

711990 hele nevim, radiatory neoprasuju, ale jedina mista kde se mi usazuje nejaky humus jsou rovne plochy necim zaskladane, kde se to neda pravidelne setrit/vysat. pak se tam neco usadi co je potreba drhnout. spary mezi kachlickama teda necistim, o tom jsem se docetla prvne kdysi na MP

Offline Mrakoplas
Avatar
8858 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 10:28

Makara Makaramam kenwood chef xl, medzera medzi skrinkami 60cm (som myslela, ze je to standard) a v pohode sa vyklopi a ma este velku rezervu. Na blender treba povytiahnut ako uz bolo pisane ale to je fakt sekunda.

Offline 711990
Avatar
17184 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 10:39

viktorka_od splavu no ale bordel se usazuje furt stejne, prasi se porad stejne. Nemluvime po policce s hrneckama, tu asi parnim cisticem brat nebudes

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 10:52

711990 to jo, ale jak sem tudle zminovala, setrit hladkou 4,5 m linku trva komplet 3 minuty, protoze na ni stoji kavovar, konvice a stojan na noze. kdyz tam bude milion veci, tak bud 13 minut(co nemam a clovek se dvema prckama urcite ne) nebo to tam zustane. a pak uz je to na cistic.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 11:32

jinak teda mým cílem nebylo poučovat o úklidu, ale varovat Karja že žádný zázračný udělátko tě bohužel nezachrání aby sis nedělala marný naděje, si to zoufalství moc dobře pamatuju (dvě děti + bordelář)

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 13:55

viktorka_od splavu Ja rozumim, jak to myslis, ale mluvis fakt o necem jinym. Ja vim, ze mi parni cistic domacnost s peti rozjedenejma presnidavjama a pocuranou plinkou na zemi nezachrani, ale chci si proste vycistit ta tezko dostupna mista jak pise 711990 . 

Offline Sedmá z devíti
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2020 14:07

viktorka_od splavu Nutně potřebuji vědět, co máte za zázračné radiátory. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 14:42

Sedmá z devíti proc zazracne? ja si jich proste nevsimam akorat koupelnove zebriky po case nejdou uz ignorovat, posledne je umyl muz.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 14:47

Sedmá z devíti my mame neco takoveho. V tom se prach nedrzi, nema kde. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 14:50

Help .

Mám rozpracovanou práci ve Wordu. Dělala jsem v dokumentu nějaké změny a tyto jsem chtěla uložit. Nelze a hlásí se mi "Došlo k chybě souboru" a vedle je hnusný žlutý trojúhelník s vykřičníkem. Zkoušela jsem soubor uložit pod jiným názvem, nic. Zkoušela jsem celý soubor zkopírovat a udělat z něj nový dokument, opět marně. Nelze. Domnívám se tedy, že všechno, co tam teď píši se neuloží a moje snaha bude v černé díře. Nenapadá vás prosím nějaké řešení? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 14:52

whiskas zkusila bych text po castech nakopirovat do noveho dokumentu. treba takhle narazis na nejakou cast ktera dela ten problem, tu vynechas a doplnis pak znovu rucne? lepsi reseni me nenapada, udelala bych to takto.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 14:55

viktorka_od splavuDíky, jenže, jak zjistím, kde je chyba? Má to cca 18 stránek ...

Jo, ale dokument lze uložit jako PDF (jsem si to chtěla pojistit ). 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 15:09

viktorka_od splavu no jo, vadil jediný graf - což nechápu, protože jsem ho vytvořila stejně jako jiné grafy obsažené v dokumentu .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 15:10
Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 17:14

A ještě jeden blbý dotaz, který tady již nedávno padl, ale nezaznamenala jsem odpověď. Nechci nikoho lustrovat, ale netušíte, co se děje s Jiná Realita ? Už jsem od ní dlouho nečetla žádný příspěvek a vzhledem k tomu, kolik měla starostí, tak doufám, že jen nestíhá. Snad to tady nezabalila zcela.