"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 11:52

paktofonika Ten malinovej octovej stříkací je super, používám furt na kamen v koupelně 

tenhle taky znám (od frosche asi všechno, ale tuhle ho někde stran eko trochu haneli) - dobrej domácí čistič jsou taky vymacerovany pomerancovy slupky v octě, voni to trochu podobně jak tohle 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 11:58

Potrefenáhusa Tak ak by som to chcela hnáť do dokonalosti tak kupujem asi úplne niečo iné ako frosh, ale furt lepšie ako cif a Ajax. Domáca výroba ma neláka. Malinový Používam ten Univerzál, s kameňom si poradí a vychádza to cenovo lepšie. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 12:04

paktofonika Jo, to jo. 
ja bych nejradši kupovala ty staceny, ale ta logistika v našem případě je už trochu náročná. (Buď to tahat z Prahy (stejně ty kupovany taham) nebo pro to jet autem)

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 12:20
Reakce na Samantha:

Díky všem za tipy, problém je jen v tom, že nechci moc experimentovat. Ale jak je vidět, budu muset, když každé zabírá něco jiného

S tím mácháním obecně je to fakt, teď si uvědomuju, že jsem do jedné dávky dolila "zbytek" z láhve a asi tam toho zbylo víc a prací cyklus stejný ... takže asi moc nevymácháno.

​No, to je klasika .

Inak, ak ti sadol ten Jelen, prečo ho chceš meniť?

Inak mydlo je podľa mňa úplne najlepšie, len som lenivá ho strúhať, keby sa u nás v pohode dalo zohnať nastrúhané, tak sa neotravujem s ničím iným. Pláchanie navrch dávam vcelku pravidelne, pokiaľ vyslovene nedávam prať na rýchle pranie 1-2 akútne veci, tak automaticky. A tá Lovela, tú používam hlavne kvôli cene, ale pri tej musím pláchanie pridávať, nevyplácha sa poriadne hlavne pri kratšom praní, sranda je, že mi v tom príde horší gel, než prášok.

Offline Samantha
Avatar
1810 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 12:30

Jelen právě přestal "sedět", ale možná to bude tou větší dávkou pracího prostředku.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 12:36

Samantha taky jak je zima, tak je to pro kuzi narocnejsi. Taky to může s jarem zmizet. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 12:39

slniecko ano ty gelove se paradoxne vymachaji hur. takze mi uz nesmi domu, kvuli susicce

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 12:41

Samantha aha, tak aj to sa stáva.

viktorka_od splavu s tými eko ale nemám problém. Ktovie, čo v tom je...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:19

slniecko u nas neni zadny alergik, ale upozornil me opravar kdyz cistil susicku:-/

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:21

paktofonika Potrefenáhusa Ja jsem posledni dobou na toho froshe ujeta, ale priznam se, ze si nepamatuju, kdy bych myla neco na cem by mohl byt vodni kamen, ja jsem hroznej zevl:-D

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:23

Samantha Ja jsem to tady jednou kdysi psala, ale babicka si koupila pravdepodobne fejkovyho jelena a mela desnou vyrazku. Sla bych do Lovely, ta mi prijde nejsetrnejsi a celkove bych se zamyslela nad mnozstvim prasku, pokud mas obleceni z bezneho noseni, je ho treba uplny minimum, ja davam I na detske malo, na fleky dam lokalne jelena. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:25

Karja Já jsem vodní kamen v Praze necistila v životě, rychlovarna konev za 15 let úplně čistá, baterie totéž...tady je to po 14 dnech naprosto strasny 

Offline Samantha
Avatar
1810 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:25

Karja Jak se pozná fejkovej jelen? Resp. jak se může zpančovat gel na praní?

Offline Samantha
Avatar
1810 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:27

Potrefenáhusa V jaký čtvrti jsi byla? Já v Nuslích octuju pravidelně okolo kohoutků i konvici...

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:27

Potrefenáhusa eee, fuj, pak to pij, ze! Ale ono to mozna nevadi, jen je to divnej pocit asi;-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:27

Karja Mne přijde, ze lovela bez přehánění vůbec nepere. 
jak, fejkovyho jelena? Jako?

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:29

Samantha Hele ja si myslim, ze byl fejkovej, nebo nejakej spatnej, babicka ho navic koupila u vietnamcu. Pouzivala ho leta z drogerie a nic. Jinak ve skole jsme meli ucitelku ze zboziznalstvi a rikala, ze se fejkuje I Jar, ze se to proste vyplati no.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:30

Samantha Vysocany/Liben

Karja vono to snad nevadí zdravotně, jen ten skraloup na čaji je fakt hnus

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:30

Potrefenáhusa Aha, no me pere, ale zalezi proste jaky mas pradlo, ze jo. My ho moc spinavy ani zpoceny nemivame. Noo, proste nejakej zkazenej nepravej jelen to byl.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 02. ledna 2020 13:31

Potrefenáhusa Jo, tak ted si na to vzpominam, to.jsme meli na kolejich:-D