"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:09

Aranel To by mne zajimalo na obrazku, protoze pochcana slama a zlutohneda jsou pro me dvoje odlisny barvy;-)

Zarinya Diky za foto, ta pani ma divnou hlavu, ale chapu, co tim ucesem myslis. Ja priste pujdu strihat s nejakym obrazkem radeji.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:14

Karja ja bych definovala long bob delku lehce pod ramena vzadu lehce do podkovy....taky nemuzu najit uplne obrazek jaky si predstavuju,i kdyz to co sem dala se mi libi hodne.

Heather Lockler mela vzdy hezky,ale na googlu nema zadnou hezkou fotku.

Ale libi se mi i momentalni Dara ac to nema do podkovy,ten uces je fajn.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:17

Karja za mě je to tahle (a google praví "typické středoevropské vlasy":-))

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:17

Zarinya No, je sranda, ze mezi temi 60 ucesy od whiskas jsem taky nenasla idealni. Proste tech mikad jsou tisice. Hodne se mi libi vlnite, ale to mi nedrzi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:19

Karja vlnité mikádo nechceš jasně, pokud se to navlní uměle tak dobrý. ale když se to vlní samo od sebe, tak to není všude stejný a je to poznat. vypadá to jak křivě ostřihaný. asi by se muselo stříhat nasucho, ale pak bych to zas nesměla vyžehlit

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:22

viktorka_od splavu Ano, tahle, ještě možná taková našedlejší...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:31
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:32

Karja ja mit jednou tolik vlasu nosim toto.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 30. května 2019 22:16

Zarinya Ja mam vlasy (zatim),takze z dvojky si vezmu inspiraci asi na priste, jak mi to poporoste. Prvni podobny obrazek jsem mela tusim v prosinci, ale jak je to vlnite, jinak to vynikne. Jeste jsem tI svoje nove vlasy nevyfoukala tak, jak jsem zvykla, tak uvidime, co to vlastne mam. Tak diky, dik.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 30. května 2019 22:19

viktorka_od splavu Jo to je ono, pochcana slama, ale zlutohnede vidim jeste jinak. Jo to se mi taky nelibi moc, ja mam typickou ,,mysinu,,.:-D Ted se to nastesti dostalo do mody, tak dobry...

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 30. května 2019 22:46
Reakce na whiskas:

žluťásek Tak jsem naběhla do lékárny a u nás v HD tedy vzorky asi moc nefrčí, takže jsem koupila malé balení (je stejně obrovské ) Sudokrému. V podstatě to bylo jediné, co tady pro můj požadavek měli, vše ostatní na objednání .

​No potěšpánbůh teda, máme to nejmenší balení už dva roky a to s tím mažu i dítěti občas zadek

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. května 2019 23:01

Karja ja nikdy huste vlasy nemela ovsem ted po roce upadavani(z kadernictvi) je to uplny des.

Bude trvat tak dva roky nez to zas doroste.

Ale ja se na tuhle delku nedostanu nikdy to uz mi vlasy plihnou a nema to hezky tvar.

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 31. května 2019 08:01

viktorka_od splavu krasna medova barva

Ja jsem tmava, ale ma to starsi dcera. Za me cajk, vzdy hrozne zavisi na vlasech. Co se mne nelibi je popelava blond, ale to mozna bude tim, ze je casto nabarvena. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 31. května 2019 08:33

continuity moje dcera taky tuhle barvu ma, samozrejme od zakladky furt usilovne barvila.. az konecne prisla na to, ze vlastni barva je ta nejlepsi:-) ale ma teda uzasny vlasy, vubec ne po mne, husty a uplne rovny

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:26

viktorka_od splavu Já mám vlnité mikádo vlastní a jsem moc spokojená. U mě nula péče, umeju si hlavu, zamotám do ručníku, vypiju kafe, vymotám, za klepu hlavou, udělám pěšinku a můžu jít. Jen ty vlasy musí být dobře ostříhané, aby do sebe zapadaly.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:31

viktorka_od splavu rovněž si vlnitý mikádo nemůžu vynachválit, kor teď když už můžu ráno vyrazit s mokrejma vlasama

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:32

999 no jenze ja mam “vlny” podobne prvnimu obrazku od Zarinya, kdezto ty mas kudrnaty paco

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:34

viktorka_od splavu male dite si dnes rano pred zrcadlem stezovalo, ze spoluzaci nekomu rekli, ze je blba blondyna. Tak pravila,  ze ona ( dcera) neni  blondyna, je spinavy blond ( takze neni blba). Je zatim zlatovlaska, nevim teda po kom to ma a jak dlouho ji to vydrzi

Ja jsem cely zivot tmavovlasa, vice mene od narozeni. tyto barevne promeny behem zivota moc nepobiram a nedovedu predvidat. 

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:42

viktorka_od splavu Jsem tam ještě zapomněla zmínit, že se to fakt musí stříhat nadvakrát. Nedřív mokrý, aby to šlo vyfoukat nebo vyžehlit dohladka, pak suchý, aby bylo vidět, jak ty vlasy do sebe zapadají. I když u mě jen ten první střih skoro škoda práce, ještě nikdy jsem si to dohladka nefoukala .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:52

999 o tom to prave je,ze ne kazdy a mam spis pocit,ze malokdo umi/udela.

Kaderniku jdou mraky,dobrych zas tolik ne....a kdyz se nekdo spokoji,vsak vis.:-)