"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:11

Lama_z_Lana Karja Hlásim sa do klubu  Posledného cca pol roka cajk (ale musela som prestať používať všetko okrem olejov na pleť a ružovej vody, žiadny makeup fňuk), tak pred dvoma týždňami začal zošup a dorazila to 5-denná návšteva Barcelony, kde mi asi nesadla voda alebo čo, pretože je oheň na streche samozrejme v nedeľu ma čaká reprezentatívna akcia... (to už ma asi nezachráni ani zázračná zmes čínskych bylín)

Online Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:18

Wanda von Dunajew Jedine osobni sarm te zachrani! Ja to dobre znam. Ja mam fakt to drobme akne, ale v dost hojnem vysevu uz fakt tak pres 12 let v ruznejch fazich. Ale na nejaky pro me vyznamnejsi akce si fakt delam takove peclivejsi makeup, hodne udela stetec na makeup a v prubehu vecera kontroluju, zda neco nevylejza. Ono totiz jak naschval se to vzdycky roji pred.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:23

Wanda von Dunajew Soucítím! Já denska ty byliny dojedla, tak čekám, za jak dlouh budu zas na svým

Ale přesně, jak píše Karja 

Online Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:24

Lama_z_Lana A co to je za byliny? Mne to nejak uniklo. Ja zadny podnetny tipy prp vas bohuzel nemam.

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:32

Karja No mne sa práve robia tie hnusné obrovské boláky, ktoré odolávajú aj niekoľko týždňov...  Makeup si môžem dovoliť max. na tých pár akcií za rok, pri pravidelnom nosení mi upcháva póry a dostávam sa do začarovaného kruhu. 

Online Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:34

Wanda von Dunajew Jo, tak ty jsou mimojine i velice bolestive. Tady zbyva jen ,,potlapkat,,.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:38

Karja Prosimtě takovej lehce zapamatovatelnej název to má qingshang fangfeng tang

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:40

Lama_z_Lana já netvrdím, že to musí být zrovna tenhle případ, ale testovali tyhle zázraky z číny a prej se v dost z nich našly opravdický léčiva "západní" medicíny.. antibiotika, kortikoidy a tak.. čímž by byl vysvětlen ten zázračnej účinek

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:45

viktorka_od splavu Ta Sinecura by snad měla být v cajku. Já musim bejt po těch letech z práce beztak "nasycená" takovejma lahůdkama, že už mě nějaký ATB nebo kortikoidy asi nerozhoděj

A navíc teda ATB v koncentrovanejch formách mi až na jednu vyjímku nepomohly vůbec.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:48

Lama_z_Lana no já si nemyslím že by ti to uškodilo, zjevně to pomohlo a to je hlavní ať to vydrží!

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:52

Karja Vďaka, no človek sa s tým nejak naučí žiť, keď nič iné nezostáva.  Dosť z toho je genetika (podedila som proste taký ten hnusný hrubý typ pleti s rozšírenými pórmi, s tým moc nezmôže žiadny prípravok) a hormóny, veci ktoré človek moc neovplyvní, ale musím si dávať pozor aj na stres, nedostatok spánku, tekutín a pod., nejaké tie zákonitosti som vysledovala. 

Lama_z_Lana Tie byliny asi objednám. Mne kedysi aj pomohli nejaké bylinkové čaje, blbé je, že sa to dá brať len dočasne. 

Online Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:58

Lama_z_Lana Diky. Ja jsem ATB taky mela, ty mazaci (ted nevim, jestli nepisu kravinu a ATB lokalni ani nejsou) mi nepomahaly a ty peroralni mi vzdycky bezvadne zabraly, nez se dobraly, takze taky k nicemu:-D. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 20:59

Wanda von Dunajew Jo, to píšou že jen krátkodobě. Na balení je teda napsáno, že denní dávka je 6 tablet, ale já měla od nějaké terapeutky, co k ní máti chodí nápsáno 4 ráno a 4 večer. K tomu jsem si stříkala no obličej tohle, ale o tom nemám valný mínění, složení nic extra a kvůli alkoholu to dost vysušuje.  Ale Nějakým zázrakem to pomohlo. Taky trpím na tyhle dlouhodobě zanícený a bolestivý potvory. Plus teda krupička na tvářích.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 21:00

Karja Mně pomohl lokálně jen chloramfenikolovej líh. Ale prostě ten líh, no

Online Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 21:14

Lama_z_Lana Jo, to jsem se vzdycky akorat tak sloupala. No ne to boj!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 22:20

Karoleena my máme drtič bosch asi axt, ale použili jsme ho zatím jen dvakrát, takže moc zkušeností nemám :( 

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 23:30

Nemáte někdo tip na ověřený eshop s chilli omáčkami? Dík.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 09:27

jakou kytku byste pěstovaly v tomhle květináči, když neodtéká? Líbí se mi, ale nevím, jestli v tom jsem schopná pěstovat cokoliv. Teď mě napadl tak kaktus.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 09:43

MaeGandal to byva vzdycky problematicky,asi neco co nechce moc vody a zalivat injekcni strikackou.

Mozna bych si troufla ten zamiokulkas,ale muselo by se fakt striktne dodrzovat davkovani vody.

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 09:45

MaeGandal pestovat lze cokoli: kytky co maji rady vlhko napr cyperus, filodendrony. Nebo jakoukoli kytku, kterou mas v plastovem ci hlinenem kvetinaci s dirou a nebo muzes na dno nasypat vrstvu kaminku ci sterku nebo keramzitu, prekryt nejakou separacni textilii, treba starou silonkou, na to pak klasicky substrat. To by melo zabranit pripadnemu preliti.