Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:24
Reakce na Vilemina:

Candance Už je mám obutý :-)

​ja taky 

jste jsem si objednavala kozacky (takovy jednoduchy vojensky strih)  Gino Rossi a ty jsou mi velke a nevim, zda mensi nebudou male a taky se mi zda zadni cast strasne mekka a tenka

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:25

viktorka_od splavu Hele, to já se cpu dlouho a papíry poklidim:-D. Jako já bych chodila do nějaký fešácký jídelny, normálně klasika s táckama, ale v dosahu žádná neni, restaurace vybírám mezi třema a to se ti prostě ojí. Navíc teď po nemoci, vyhlašuji uplnou karanténu a nebudu chodit na obědy NIKAM! Taky jsem pracovala v jedné práci, kde se na nejbližší aspon trochu slušnej oběd muselo jet autobusem, no tak tam se umaštěnej papír toleroval a až na nejvyšší úrovně:-D.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:26

Kokoska ja ted od unora budu zacinat v takovy fancy agenture a tam jim dochazi varit kuchar, toz jsem taky zvedava, jaky tam maj odvetravani a jaky bude spolecny stolovanai s kolegama :)))

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:26

Karja Mně ryba vadí víc než brokolice, ale zas záleží jaká ryba. Manžel ryby miluje, tak to řešíme většinou pstruhem, ten mi  tak nevadí. Jednou jedinkrát jsem zkusila pangase a to bylo hrozný jak chuťově, tak čichově. Myslela jsem, že to bylo tou rybou nebo mým neuměním, ale pak nám ho dali někde v Itálii na penzionu k večeři a bylo to úplně stejný.

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:27

ohřívači jídla jsou děs, taky hrozně nemám ráda ten smrad z toho, a lituju chudáky, kteří s nima musí sedět v kanclu, kde to jí... u nás v kanceláři se toto naštěstí neprovozuje, ale i tak na chodbě ten smrad bývá... 

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:28

Lilly_Ku Tak pokud kuchař nebude jen ohřívat divný polotovary... třeba budete na chodbě slintat :D

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:28

Kokoska No to nejde, ohřívanej pangas. Já myslim, že ani čerstvě udělanej teda. To je takový vodňanský kuře mezi rybama prostě. Samozřejmě každá uprava ryby ohřívat nejde, třeba nějaké smažené, trojobal už vůbec a tak.

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:30

Karja No ani čerstvej, právě. Úplně se mi vybavil ten zážitek, ble.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:32

Prosim vás prostě, když nechcete do hospody, vemte si do krabice něco co se neohřejvá, mikrovlnky jsou stejně svinstvo a hotovo. Šmarja kuskus nebo něco takovýho, smrdí prostě všechno a kolem poledne aby si člověk dal kolíček na nos vylézt na chodbu

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:32

nolita Tak to je asi o domluvě, já bych to nejedla nikde, kde by ostatní chodili ve 100 % všichni na oběd. U nás ohříváme všichni z odělení, ale v kanceláři jsme jen po dvou, je to směska vegetariánů, alergiků a zdravý výživy, tak tam panuje vzájemné pochopení k domácí stravě:-D

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:32

Mně cizí ohřívaný jídlo taky povětšinou smrdí a jíst u PC není můj oblíbenej způsob stravování, ale když nejsou podmínky zajistit si dobrý jídlo jinak... Kdybych si nenosila svoje obědy, tak zřejmě umřu nebo se budu muset živit výhradně pizzou a burgerama z rozvozu. Nejbližší restaurace je buď 15 minut pěšky nebo 10 minut busem, což mi vůbec nevychází, neb na oběd máme nečekaně vyměřeno přesně 30 minut. Pár lidí od nás na oběd teda jezdí, ale to jsou v drtivé většině manažeři, kteří se nemusí tzv. pípat, a sem tam se přidá někdo, komu nevadí to pak naddělat, ale to mě teda ani nehne, než nadpracovávat to, že jsem si dovolila obědvat dýl jak půl hodiny, tak se snad budu radši u PC demonstrativně ládovat tlačenkou s octem a cibulou. :) 

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:34

Mutziputzi Já nebudu vůbec chodit mezi lidi, normálně budu preventivně zavřená celý dny doma, jak ty vyhořelí mladí japonci, aby se ze mě někdo nepoblil a čus. :-D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:35

Karja No vidis, sushi - cajk

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:37

Mutziputzi Jdu to motat!

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:39

Karja no nejsme si jistá, zda tam nějaká domluva proběhla... ono nikoho stejně nedonutíš, aby si jidlo nenosil a nejedl v práci, pokud nechce nebo nemůže chodit jíst ven, to je jasné, a někdy to objektivně asi opravdu ani nejde vyrazit na obed mimo kancelář... jen teda, že to může být fakt někdy čichové utrpení no ... :-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:39

Karja To budeš mít na zejtra hnusný!

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:42

nolita Jeden můj známý měl nějaký fitness program nebo co, takže jasná domácí strava a tomu jeho šéf zakázal jíst v kanceláři (neseděl s ním ani k němu nechodili klienti) a on chudák jedl za každýho počasí někde venku po parcích. No dlouho v práci nevydržel:-D.

Mutziputzi Zrovna sushi musí vydržet, neříkej, že ne, ale když řekneš ne, samozřejmě nařizuju budíka na pátou a budu to střídat s kuskusem.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:45

Ja bych do tej hospody i chodila, ale nemam kam! V 30 min dosahu mam jen nemocnicni kantynu (hnus), Point "kantynu" (ekl) a jeste nejakou minikantynu (hnus) a kebab. A pak leda rozvozy, ale to taky nic moc. Ale tak nastesti mam kancl pro sebe i s mikrovlnkou, tak cajk. Ale tohle stravovani me teda desne depta.

Offline zelene.oko
Avatar
556 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:46

Hlásím se k ohřívačům. A chápu, že tím některé lidi štvu, ale fakt nevím, co jiného dělat. Moje jídlo moji kolegyni, která zastává podobný názor jako Muzti, přetransformovalo z názoru "tady smrdí to žrádlo"  na "to hezky voní, až mám z toho hlad, co to máš?" A pár lidí už mi řeklo, že moje jídlo hezky voní. Jím paleo a v práci nemám jinou možnost než menzu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 16:50

Mutziputzi od jiste doby taky nemusim fanaticke uctivace teple stravy