Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 14:54

Wanda von Dunajew mitford sister Mongolsko je nádherné, ale chce to tam jet v nejbližších letech. I tam se rozmáhá turismus v negativním slova smyslu. Například v národním parku Terelj se staví betonová hotelová monstra na každém kroku, takže původní myšlenka přenocování v jurtách uprostřed divoké přírody (nezapomenutelný zážitek)  se úplně vytrácí

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 15:57

Kammila omlouvám se, ale Turistka radí turistce rychle jet, aby viděla ještě zemi nezničenou turismem. Super paradox.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 17:13

Koupila jsem si tohle


zatím se cítím trochu mastně..

a krém na ruce, doufám, že mi pomůže, nefunguje už mi skoro nic, co by zároveň nebylo na rukou cítit..

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 17:14

Omlouvam se za obří fotky, to nějak samo 

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 17:16

Ounz ja vim, ze se tu squalan vychvaluje, on vlastne skvely je pokud jde o plet... ale davam si ho jen kdyz vim, ze si rano budu myt vlasy :))

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 17:38

notna kvůli turistkám jako jsem já se ta obrovská monstra určitě nestaví, my nocovali v typické jurtě právě pro to kouzlo a ten stavební ruch v určitých místech nás nepříjemně překvapil. Poptávku po takovém typu ubytování samozřejmě nijak neovlivním a hlavně si nemyslím, že by zrovna zdejší uživatelky po něm dychtily. Ovšem nijak ti tvůj názor neberu a já si zase nechám svoje cestování doufám, že turistky jako my ty krásné země zase až tak nezpustošíme

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 17:44

Renusatko tak nejspíš tohle všechno kvůli bezpečnosti. Máme známého v diplomacii. Jeho působiště je Lybie. Ale. S rodinou žije v Tunisu. Do Lybie létá několikrát týdně (nebo taky ne - záleží na momentální situaci) armádním speciálem. Vždy, ale na noc zpět. 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 17:51

Lamicka Oj :) no, já si je myju denně, takže dobrý, ale radí to tam i jako podklad pod makeup, to si úplně nedovedu představit..

Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 18:02
Reakce na notna:

Kammila omlouvám se, ale Turistka radí turistce rychle jet, aby viděla ještě zemi nezničenou turismem. Super paradox.

​Tak ony jsou turistky a turistky, ze jo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 18:50

dnes mi dorazila zásilka z "německé drogerie", samozřejmě jsem zapomněla který byl ten doporučovaný eshop, takže na topmarkt.cz a jsem spokojená, pěkně zabalený, rychle dodaný. akorát výběr žádná sláva, tak jsem krom obligátních pracích prášků (ariel, persil) vzala pár věcí na zkoušku (tablety do myčky apod). nějaký tip na eshop kde mají širší sortiment?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 19:18

Dnes som sa dokopala do COSu, pretože na piatok som potrebovala nejaké pekné nové šaty. No dnes nebol zrovna ten správny deň, keďže som nemala úplne najlepší deň a v tom prípade i náladu. 

Obláčkové šaty neviem, zdá sa mi, že moje nohy nie sú až tak dobre na tom, aby som nosila také krátke šaty.

Vlnené sú parádne, síce som v nich ako malé pivo, ale asi si ich kúpim. Samozrejme ako som mala zlú náladu, začala som sa v kabínke obviňovať za míňanie peňazí a radšej som odišla naprázdno. 

Diagnóza:blázon

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 19:21

A ako som objednávala pred 2(?) týždňami Marteny, tak mi bolo divné, že sa stále nič nedeje a im akosi moja objednávka neprešla systémom a nezaregistrovali ju. Takže si ich teraz môžem pekne kúpiť za plnú cenu .....grrrr

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 19:21
Reakce na Karoleena:

Zina A máš teda nakonec ty černý, nebo...? Nejsu si z fotky úplně jistá (sluší ti ale moc!!), já mám v merku ty zelený totiž, ale neviděla jsem je bohužel naživo a trochu mě straší ten oranžovej melír, jak to asi vypadá v reálu... 

​Tie zelené šaty ozaj oranžový melír majú, na môj vkus dosť výrazný.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33726 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 19:22

paktofonika Hele to je asi normalni, ze člověk dražší nákupy rozmejsli, ne?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 19:23

Potrefenáhusa To určite. Napríklad také Marteny už kupujem mesiace, keď nie roky :D

Online Potrefenáhusa
Avatar
33726 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 19:25

paktofonika No však! Ale loni jsem je kupovala nějak kolem black friday v office shoes a byly zlevneny o dost, nebo na spartoo taky

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 19:34

Potrefenáhusa Budem to sledovať, ale tej mojej nálade to dnes veľmi nepridalo :/

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 19:45

paktofonika marteny za to stojí i bez slevy :)

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 19:49

Ounz Na ruce doporučuji mast Leniens, dělají ji přímo v lékarně.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 19:51
Reakce na Potrefenáhusa:

paktofonika Hele to je asi normalni, ze člověk dražší nákupy rozmejsli, ne?

​u mě tady to rozmýšlení má obvykle za následek, že a) mi tu věc vyprodají a už není a já trpce lituju a hledám náhradu, načež se historie opakuje.. nebo tak dlouho váhám v období slev že se nakonec urvu a koupím za plnou cenupaktofonika cítím s tebou