Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 10. června 2019 23:30

Korsičanka Nevypadaj špatně, ale ty pásky jsou potenciální tlačivci. A já potřebuji nejlépe něco bílého nebo nude.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 10. června 2019 23:31

Hanka H Tak se spokoj se svými Vagabondy:) Nebo mám černé bosobotky - a ty fakt netlačí (leda zespodu:))

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 10. června 2019 23:35

Korsičanka Já bych totiž chtěla něco, co neexistuje - vysoce pohodlné, vzhledově sofistikované, křehké sandálky, ve kterých bych mohla zvládat kilometry. Asi oslovím Rumcajse.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 10. června 2019 23:36

Hanka H Mám Rumcajse 30 km:)

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 10. června 2019 23:40

Korsičanka Ty jsou pěkné!

Nebo tohle

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 10. června 2019 23:40

Ty vagabondy na dlouhý chození nejsou, mám jinou variantu se stejnou podrazkou a po dni chození puchyre zespoda na patách. 

Mne se dost libivaj sandaly keen z městský řady, letošní jsou teda už dost sportovní, mivali hezčí a z pěkný kůže, el naturalista mívá hezky sandaly, the art raději nedoporucuju, protože jejich sandaly mi jednou v dešti rozezraly nohy

no a pak klasika birkenstock

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 10. června 2019 23:48

Potrefenáhusa

Díky, puchýře bych tedy nechtěla, a rozežrané nohy už vůbec ne. Podívám se po doporučovaných.

Mé očekávání už se pohybuje v mínusových hodnotách.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 10. června 2019 23:50

Hanka H no se obavam, ze pokud chce člověk boty fakt na chození, tak se kompromisu nevyhne

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. června 2019 23:51
Reakce na jinx:

0zero7 do Puglie se teprve chystam, takze osobni tipy na restaurace nemam, ale inspirovala bych se treba tady: 

https://www.finedininglovers.com/stories/puglia-best-restaurants/

​Dekuji, mrkla jsem se, vypada to dobre! 

Maureen Diky, tesim se, muj italskej osteopat rikal, ze Lecce a Gallipoli urcite, jeste se divam sem, jsou tam super tipy a fotky pro orientaci, kam se vypravit. 

Jo a tricko s mickey grafikou mi vyprodali nez jsem zaplatila, grrrr

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. června 2019 23:55
Reakce na MP Meri:

Kupte si někdo nějaký otavřený boty na léto. Mám samý na podpatku, placatejch nula - respektive jedny fakt pro ostudu (takže si myslím můžu nákup s klidným svědomím dovolit ) a vůbec nevím, jakej typ je momentálně v kurzu, nechci vypadat na mateřský jako že na to kašlu

​Jakoze si mam koupit Birkenstock cislo 8 jo?

Fakt se asi posnazim obout si neco jinyho tento tyden..... 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 11. června 2019 06:38

Hanka H mně se na noze líbí tyhle a nebo tyhle. Ty druhé mám v hnědé, nosím klidně celý den. Za mě do města v pohodě, pokud nenachodíš 20km.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 11. června 2019 07:28

nellielovett já ty tia aktuálně dost nenávidím, mám je třetí sezónu a fakt to nejde, ve ctvrtek jsem z práce odchazela v pantoflich na prezuti s tema úplně zrasovanejma patama zespodu do velkých puchyru 

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 11. června 2019 08:07

nellielovett ty tia mam uz dyl objednane a porad nejdou. Musim tam zavolat. Jeste si chci koupit ty Birkenstock, ale nejdriv si je musim vyzkouset.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 11. června 2019 08:16

nellielovett Líbí se mi oboje, ty vagabondy o něco víc. Právě mi vezou objednané, tak uvidím. Dík.

Birkenstock nedávám - vidím v tom korkáče, podobné nosím doma.  Ale možná s vhodným oblečením nemusejí vypadat špatně. A asi pohodlné jsou, o tom žádná.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. června 2019 08:16

Já ty Vagabondy fakt nechápu, ty TIA jsou nemlich to samý co jsem nosila už za bolševika, tehdá to nebylo hezký a teď to neni vtipný, vám nevim teda...

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 11. června 2019 08:17

Já si koupila tyhle a žerou nohu snad na všech možných místech, pojedou zpátky:

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 11. června 2019 08:29

Potrefenáhusa já je mám pár dní, ale mám ty s páskem kolem palce a v těch jsem odchodila celodenní výlety ve městě a žádný puchýře jsem nikdy neměla.. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 11. června 2019 08:31

Potrefenáhusa taky boty s rovnou hladkou stelkou, resp. bez stelky nemuzu nosit, takovy to prkynko s paskama

Hanka H vrchol elegance to neni, ale pohodlne urcite budou geox btw proc chces bily? bily boty nejsou hezky..

Offline Sofi
Avatar
příspěvků moje polička 11. června 2019 08:45

Mám taky ty Vagabondy Tia v černé a hnědé barvě a chodí se mi v nich dobře. Jediná vada na kráse pro mě je, že při chůzi "mlaskají"...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 11. června 2019 08:50

999 Já myslím, že tyhle mačkaný šaty měli v černý barvě v nabídce v zimě, protože se mi hodně líbily. Takže možná ještě počkat na "velkej" výprodej, tam mi přišlo že házej i věci z minulejch kolekcí, třeba, třeba se objeví.