Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 09:27

Pred dvema lety jsem nejakym nedopatrenim vyhodila svoje letity kozeny baleriny a ted jsem za ne konecne nasla nahradu, abych nemusela k satum nosit furt jen kecky nebo lodicky :)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 09:27

Kkat Já mám model s nástavcem na obličej, ale nepoužívám ho. To holení se doporučuje všude. Jak už tady někdo psal, ty delší chloupky potom víc zabolí nebo zaštípou. 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 09:28

razorblade To jsou Vagabondy?c

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 09:31

Isca jo ja mam posledni rok divny obdobi, kdy nosim skoro jen obyc dziny z F&F, basic tricka a mikiny z HMka, spinavej batoh a boty z Vagabondu moje prace na me ma velmi spatny modni vliv :D

Offline Kokoska
Avatar
28292 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 09:53

razorblade vím, že boty z Vagabondu se tu leckomu nelíbí, ale já je mám ráda. Klidně si je můžu objednat přes internet a vždycky mi sedí. A baleríny mám od nich asi troje, jsou fakt pohodlné.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 10:01

razorblade Jakej špatnej modní vliv, máš základní minimalistický šatník, ve kterém vynikne tvá osobnost, a potřebuje to jenom doladit jedním dvěma kvalitními kousky

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 10:30

Kokoska pro me se prave to pohodli stalo alfou a omegou. a s tim, ze mi sedi bez zkouseni to mam taky.

Isca ale prd minimalisticky satnik. ja mam hadru plny skrine. jen se ve vsech neda litat po lese, coz je moje napln prace poslednich mesicu. a taky se do casti nevejdu

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 10:34

razorblade Lítat po lese? Kůrovcová kalamita? (jak nemám TV, tak jsem tě bohužel nikdy neviděla ).

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 10:57

Kokoska Mne se libi moc, ale sedi mi tak jedny z peti, vubec netusim, cim to je:-D nohu mam normalni mi prijde:-)

Online Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 11:04

Karja Mně nesedí poslední dobou, ač bych si taky vybrala. Nakoupila jsem  Vagabondy naposledy před třemi, čtyřmi lety, několikery boty najednou, ale od té doby, cokoliv zkouším, mi nesedí.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2019 11:30

Tyhle placky...já,která nosím furt podpatky...ale nějak mě z nich v posledním čase bolí nohy...jojo,to pohodlí v teniskách

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 11:42

Maureen odkud? děkuji..

Offline slniecko admin
Avatar
17577 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 11:45
Reakce na Renusatko:

​Já po roce používání nemám nic a nic mi neroste. Loni už jsem ji použila tak 2x a letos jsem ji už nevytáhla, takže i s kořínky a jestli natrvalo, to ještě uvidím. Pro mě teda výhoda, holím se od 15, takže žádné změny, v tomhle ohledu, už neplánuju.

Jinak teda pocit bolesti jsem neměla vůbec nikde. Spíš takové štípání. 

​Ja sa na to asi odhodlám. Práve rozmýšľam, že ak si ženy posledných 100 rokov holili nohy (teda s výnimkou socíku, kde si ešte aj ja pamätám, ako sa nad tým niektoré pohoršovali, ako nad ľahkými ženami, ak boli oholené), tak ak aj teraz príde k zmene, tak asi to potrvá dosť dlho na to, aby som už bola vo veku, keď tie nohy budem ukazovať už len z pomsty a aj tak už na ne nikto nebude zvedavý. A ten každoletný opruz . Ako keby existovalo riešenie vždy len na tých pár mesiacov, asi by som to vzala radšej, ale mne aj najdôkladnejšia depilácia vydrží tak na 2 týždne.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 12:22

Řešily jste u té Lumie bezpečnost? Potřebovala bych to pro "děti", ale mám obavu ... 

Offline Myrtila
Avatar
2980 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 12:52

OliveOyl Jiná Realita Tak tohle ve mne zase vyvolava dalsi otazky  treba co je to za svetlo, jakou to ma intenzitu a jestli to neskodi kuzi (jsem hodne svetla a hodne pihovata)... dost me laka se zbavit holeni, ale budu si to muset nastudovat vic do hloubky. 

Offline slniecko admin
Avatar
17577 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 13:22

Á, fakt, bezpečnosť....ďalšia úzkosť, ktorú môžem začať riešiť...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 13:39

Myrtila slniecko Mirka já sjem v tomhle asi salámista.

pokud je to povolené, snad to nazabíjí.

vyhýbám se tím znaménkům a nebádám.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 13:44

Jiná Realita U sebe bych taky nebádala, ale já už to nepotřebuju. Na nohy depilátor, na podpaží žiletka a roste mi to pořád méně, na stará kolena budu spíš olysalá, myslím

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2019 16:42
Reakce na nellielovett:

Maureen odkud? děkuji..

​Zara...jsou černé,foto klame...sice jsem je ještě neměla,ale zdají se pohodlné..

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 17:23

Maureen díky