Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline moora
Avatar
7534 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 22:10

Sweet Potato obojí krásný

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 22:15

jinx kalhoty jsou boží a sluší ti to.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 22:15

Ounz mně asi milion let. neblikám se celá naráz, ale většinou ráno stihnu třeba břicho a třísla, večer nohy od kolen dolů, druhý den ráno zase od kolen nahoru a podobně. používám to jen o víkendu, když mám dost času. nejvíc zdržuje to, že musíš dost často lumeu jinak natočit, nejhorší je to na holeni, která je "špičatá" a lumea tma dobře nepřilne a záblesk vůbec neumožní, dokud nenajdeš polohu, která cele přilne ke kůži.

mám i dojem, že by to ani nešlo nějak hodinu v kuse blikat, protože přístroj po deíšm blikání podle mě prodlužuje dobu mezí záblesky a možná by se i vypnul nebo něco tak, aby zabránil přehřání (zkoušet to raději nebudu).

talhle to zní odrazujícně, ale není to tak hrozný. určitě celé blikání zabere míň času než jedna návštěva na laseru.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 22:25
Reakce na 999:

 Tenhle kabát je víc děvče z Dachau :-),

​To je přesný - nedávno jsem na něj koukala a ta hrubá látka dost připomínala takový ty trestanecký hadry  Navíc jsem se nemohla rozhodnout, jestli jsou to šaty nebo kabát... Ale jako sezóna by na něj ještě byla, teď je jediný období kdy černej cosáckej kabát (taky bez límce) užiju. Musí se vychytat těch pár dní v roce, kdy neni zima, a ještě neni vedro To moderní počasí je pro pláště/baloňáky dost na prd!

Offline Janulik03
Avatar
16691 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 22:58

Sweet Potato tie ti budu svedcat

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 23:46

Sweet Potato oboje šaty krásné, chtěla bych mít na něco takového postavu.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 06:03

Sweet Potato ty saty z cos jsou skvele! Mam je v cerne a jsou moje oblibene, si snad koupim jedny do zalohy, az tyhle vyradim. 

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 08:29

Jiná Realita díky moc za informace, docela o tom uvažuju.

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 09:37

prosim vás, jsem asi úplně tupá, ale 25% kupon shopping faver.. je hergot kde? V knížce ani aplikaci nevidím :(

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 10:22

Ounz ještě tedy dodatek - oni to popisují jako bezbolestné. není. resp. ne úplně, aby tě to třeba pak nepřekvapilo.

zejména třísla bolí jako .... i při nastavení na 4. stupeň z pěti (menší nemá smysl nastavovat, protože bych se oblýskávala ještě rok). já jsem masochista a dám si i tak tu 5. nebolí nohy, ani břicho, ani obličej. podpaží tak nějak v pohodě. moje zkušenost, každý to může mít jinak, já mám na těch bolestivých místech fakt tvrdé, černé, hrubé chlupy.

já jsem z toho měla obavu, že vyhodím docela velké peníze za blbost, ale v podstatě jsem spokojená. myslím, že když ještě chvíli vydržím, bude výsledekm minimálně na některých částech těla 100%. což mi konečně umožní nosit v létě krátké šaty nebo nějaký ten rozparek (protože jinak jsem ani těsně po oholení neměla kůži nikdy hladkou a navíc mi pořád všecko zarůstalo).

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 10:29

Sweet Potato Ach, ty druhé šaty jsem strašně moc chtěla! Ale bez zkoušení si je kupovat nechci. Takže skvělý nákup.

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 10:31

Jiná Realita ještě jednou díky, bolest vydržim, dosud používám epilátor, a asi se k tomu opravdu rozhoupám, mohlo by to mít dost plusů :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 10:34

Luna Děkuji. I ostatním.

Online Garfie
Avatar
23929 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 11:01

Sweet Potato Ty saty jsou super! Ty prvni bych moc chtela! :-) a ty druhe mam v cerne-a ani nejsou vyslovene letni, neboj.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 13:54

No, ešte blbá otázka k tej Lumei....ono to tie chĺpky likviduje kompletne aj s korienkami? Čiže ak by som teoreticky raz v budúcnosti chcela byť za medveďa, už sa nebude dať?

Ako ja viem, že je to smiešne, ale ja mám paniku z akýchkoľvek nezvratných zmien.

Inak to vyzerá super lákavo....

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 14:04

slniecko měla by.

i někdo tady psal, že mu dokonce stačilo tak asi dvakrát oblejskat a už se nikdy neobjevily.

já jsem si 100% jistá, že i kdyby současná móda neholení nabrala na obrátkách, já nikdy po chlupech toužit nebudu, takže tato nevratná změna mi vůbec nevadí.

podle mě se 100% nevrátí v plném rozsahu. já sjem chodila na laser, a tak po roce se tak třetina chlupů objevila znova, jenže já jsem prostě bohužel extrémní případ. většina lidí to má tak, že se do pár let vrátí chlup se chlup tam. 

Online Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 14:14

Jiná Realita ja lumeu ted taky mam, zatim dva cykly. Moje primarni motivace je, ze me otravuje si furt holit nohy, tak jsem zvedava, jestli to fakt dotahnu tak daleko, aby holeni nebylo vubec potreba.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 14:19

Lilly_Ku já jsem po třetím cyklu a na nohou mám teď ostrůvky a pásky, kolem kterých nic není a v těch rostou chloupky jemnější, míň černé. a hlavně nemám kolena plná zarostlých chloupků, to mě štvalo děsně moc.

Online Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 14:21

Jiná Realita tak super, to zni slibne! Po dvou cyklech toho zatim roste asi min, se priznam ze uplne ten rozdil nepoznam, rikala jsem si, ze pojedu podle planu a na konci vyhodnotim stylem holeni netreba = uspech

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 14:25

Lilly_Ku pro mě byl zlomový cyklus č. tři, teprve pak jsem viděla nějaký rozdíl. takže držím palce.