Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 14. června 2018 15:24

999 hmm, my davali treba arzen proti chripce (jen konim, ale to by byla teprv vyzva!;-)

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 14. června 2018 15:34

viktorka_od splavu Praštěný koňáci :-).

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 14. června 2018 15:34

Kým som včera čakala na kamarátku, išla som sa iba "pozrieť" do Muji. Odchádzala som s troma tričkami. Pásikových tričiek nie je predsa nikdy dosť...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 14. června 2018 15:45

999 

jo a abych se vratila k tematu, dnes boty, ale ne pro sebe, jsem zvedava jestli se budou libit

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 14. června 2018 16:14

jste mě tady s těma koňma úplně zblbly

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 14. června 2018 16:19

Ja jsem potrebovala vybrat hodne penez a precerpala jsem limit a na dalsi zdroje nechci sahat, takze si nemuzu jit koupit tu cervenobilou kosili, u ktery jsem vahala snad na me do pondelka pocka

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 14. června 2018 17:20

999 viktorka_od splavu Zvířecí léky jsou ve valné většině stejný jako lidský, jen se jinak dávkují (dokonce je více lidských léků které jsou pro zviřátka nevhodné než naopak). Takže můj veterinář mě současně s kočičíma kapkama zásobil recepty do domácí lékárny. Po úrazu v Chorvatsku jsem na vyndání stehů taky šla k veterináři :-) a popravdě, vím jak dobře umí šít, takže s tržnou ránou nikdy na ambulanci kde může sloužit nějakej neumětel, ale hezky naklušu k M. Umí sešít myš a víte jak jemnou kůži má myš?

Offline RoSa
Avatar
8229 příspěvků moje polička 14. června 2018 17:26

mitford sister ty jsou ale krásný! odkud? z jezdeckých potřeb?

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 14. června 2018 18:27

Mutziputzi viktorka_od splavu vždycky, když někdo zmíní kolagen, tak si vzpomenu na ten sáhodlouhý edukativní traktát od Grossularie na MP a tentokrát se davově strhnout nenechám.. i když teda má hříva by něco podpůrného zasloužila.. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 14. června 2018 19:09

Jsme tady na parfu nějaký opožděný, ten koňskej Alavis sypali chlapi ve fitku už někdy před 10 lety.
My teda máme doma ten psí, ale nejím mu to, bo je to drahý (pes už jede 5. balení) a ještě k tomu má nějaký speciální béčko, který jsem si pro sebe taky nekoupila, protože mi přišlo drahý :-]].

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 14. června 2018 19:26

Úplně se to tady stydím přiznat, ale nakoupila jsem na wish. Bavlněné a lněnobavlněné ovesized kousky. Pruhované kalhoty s bílou halenou normálně do práce (nedělám v office). Kaftanoidní pytlové šaty jsou v plánu na potápěčské safari v Egyptu na večer - jsem z neoprénu vždycky tak omačkaná, že na sobě nesnesu nic upnutého. Ta modrá je nádherná i naživo.
Kaftan i kahoty jsou stejné jako na fotkách, halena je kapku jiná, ale v pohodě. Materiál je fakt přírodní. Ještě jsou na cestě sandálky. Žádnou extra kvalitu jsem nečekala a hrůza se nekonala. Tak a teď ještě zhubnout :-) abych v tom vypadala aspoň trochu jako ty asiatky :-)

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 14. června 2018 19:47

andulka01 mně to přijde jako dobrej nákup! (Tušim, že máš krátký vlasy, to k těm šatům bude dobrý, já bych se s nima jen na ten Egypt neomezovala)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 14. června 2018 19:51

andulka01 moc pěkný, to ti bude slušet:-)

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 14. června 2018 19:57

andulka01 ty saty jsem kupovala loni z ebay. Musela jsem jim odparat rukavy, protoze saty vel xxl mely rukavy vel xs. A ten strih taky neni nic moc :(

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:03

Ounz viktorka_od splavu Děkuji oběma :-) Ano, krátký vlasy, tak doufám, že v tom nebudu vypadat lesanovitě. Na ty kalhoty se vysloveně těším, naštěstí nedělám v korporátu a můžu si dovolit být v práci v pohodlných kouscích. A těšim se až se to všechno trochu sepere a změkne. Sice to už bude jen k vodě, ale zas u vody trávim minimálně 10 % pracovní doby, tak OK.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:04

andulka01 myslím, že lesana u tebe nehrozí:-)

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:12

razorblade Mám taky xxl, jsou mi teda fakt veliký, rukávy hodně široký. Střih se mi líbí, je podivňáckej, fakt baggy a maj kapsy! Jako teda fakt nic sexy :-), příteli se líbit nebudou ani omylem, ale do Egypta a možná na nákup na trh budou ok. Ale musím je vyprat a vyžehlit, když to bude příliš divný, přešiju je, materiálu je na nich dost a dost. A mají je i bez rukávů.

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:17

andulka01 na ja mam ty xxl tesne pod kolena :D ale mozna mi poslali blbej kus, ty rukavy jsem nenatahla ani na predlokti, natoz aby mi tak visely jako ty modelce. Navic i kdyby byly siroky, mela bych je max k lokti

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:18

viktorka_od splavu Cha! Kdybys mě viděla když mi bylo sedmnáct...  No mám k nim objednané ještě kožené sandálky, tak abych se nepřiblížila :-) A teď mě napadlo, někdy si od mámy půjčuju takovou tu hippie kabelku ze šedesátých let :-) no to budu jasná! A mimochodem, ten větší šperk na hruď to chce, aby se to trochu rozbilo. A máme tu lesanu jak vyšitou :-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:20

andulka01 mně prostě přijde, že nejsi lesanovitý typ. tak ale při troše snahy de všecko