Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 13. října 2020 09:35

Babiš je na blití a někteří lidi jsou taky na blití. Dnes mi známý důležitě vysvětloval, že za současnou situaci můžou antirouškovci, že umělci mají určitě dostatečně velkou vatu, protože děsně vydělávají, takže mají zavřít hubu a krok, a že ošetřovné 60% je natolik štědré, že co by lidi s fakanama vlastně ještě chtěli, stejně si doma válej šunky.
Bohužel se v těchto vypjatých situacích ukazuje, co jsou někteří lidi zač. Kamarádka měla covid na jaře a říkala, že chování lidí bylo tak nechutné, že ji to úplně psychicky zlomilo, že si do té doby nikdy nemyslela, jací jsou někteří lidi svině.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 13. října 2020 09:43

Když ho náhodou slyším a nečte to z papíru připravený, nebo tenhle přepis, tak si tak říkám, jestli takhle chaoticky taky myslí, jestli má v hlavě taky takovou změť náhodných myšlenek. Prostě nechápu, jak s takovým myšlením  mohl vůbec řídit firmu. Ten musí mít na všechno lidi, nevěřím, že on sám je schopný manažer. 

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 13. října 2020 09:52

betsey Děláš si srandu? Asi mají odtrasováno a spoustu času...

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 13. října 2020 09:52

betsey vážně

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 13. října 2020 09:52

Jennyfor Mě fascinuje, že není schopný udržet myšlenku ani v rámci jedné věty. Na druhou stranu  podívej na Trumpa, na jeho projev a myšlenkové pochody - a jaké vybudoval obchodní impérium...

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 13. října 2020 09:54
Reakce na Garfie:

moora No musím říct, že skoro vždycky, když ho v poslední době vidím si říkám, že takhle si to vedení státu asi nepředstavoval...

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 13. října 2020 09:54
Reakce na RoSa:

Slovenský novinář Milan Šimečka napsal ...

​Šimečka cajk.

Já bych k tomu eště dodala, že dobře věděl proč se nastěhovat k nám - horkokrevný Slováci by mu totiž za chvíli urazili palici... takovej handlíř tam měl vždycky mnohem těžší život, a ty svoje metody by tam zkusil jen párkrát...

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 13. října 2020 09:56

Já včera zažila kontrolu dodržování nošení roušek zákazníky v jednom malém obchodě, smůla byla, že jim tam zrovna vběhl starší pán ve stylu "jen si rychle u pokladny koupím cigarety a běžím", tak ho prodavačka nechala, jen si před pusou a nosem držel ruku - no, bohužel se jim to nevyplatilo, dostali pokutu...

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 13. října 2020 09:56

RoSa Babiš není koňský handlíř, a už vůbec není obchodník. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 13. října 2020 09:57
Reakce na razorblade:

RoSa Babiš se ale nedívá do očí...

​Křivák už na první pohled. Pustil by si někdo do baráku - byť jen odečítat plyn - něco podobnýho? Pochybuju!

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:00

Šarapatka trefně.

Zdeněk Šarapatka

9t Srpohnssouosred "Tiskovka"Sečteno a podtrženo: kvůli osobním ambicím, politické rivalitě, populistické, primitivní improvizaci a zduřelému egu těchhle "státníků" jdou dnes mrtví do tisíců. A zničené osudy do statisíců. Pohřbili živnosti a firmy, zabili kulturu. A bezradně hledí za nekonečným pohřebním průvodem, který zavinili. Celé měsíce si přitom honili trika, koupali se v moři, počítali čínské prachy a naparovali se nad sousedy. Za jejich plné hřbitovy. Teď tu stojí před novináři a čiší z nich panika, alibismus, vzájemná nenávist a společný strach z hněvu lidí. Nestojí tu jako tým, ale každý sám za sebe. A zase plynou fráze: uvidíme, vyzýváme, musíme, zvítězíme, máme čisté svědomí. Krysy v koutě. Hrůza z lidu jim motá jazyk: prý "zemřelo tisíce mrtvých", perlí už zas blbosti jako na Červeném Hrádku. Jejich režim totiž poprvé stojí na hliněných nohou: mizerná konstrukce se pomalu hroutí a podpůrné lánské lešení zrezivělo. Rozpadá se. Hnije. Vypadly z něj spojky. Už jen otravně vrže a je k ničemu. Patří leda do šrotovny. Všimli jste si? Ještě včera dusili pohledem náš dech. Hodnotili naše sny a přání. A známkovali. Za loajalitu pětilitr, za neposlušnost urážky a finančáky. Teď tu stojí a mluví ustrašené fráze. Konkrétní restrikce nechají na lampasáka. Hledí na tu spoušť, jako by nebyla jejich. A pak jdou - za dveřmi s ochrankami - spát ke svým zlatokopkám... zatímco sedřené, deprimované a vyhořelé sestry a zřízenci v zavirovaných špitálech povinně, na tajňačku, omývají naše mrtvé... dezinfekcí. Vážně. Pesterilem. Jako špinavou podlahu. Takhle nějak prý jinde začínají revoluce. Nedivím se....

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:02

barbucha Až děsivě výstižné...

/A do toho si ještě přečtu, že prof. Flégr už očekává třetí vlnu, to je zase den.../

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:09

euridike Kdo dostal pokutu? Ten pán nebo obchod nebo oba? 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:10

Garfie Pinot Noir vážne, ja to tiež nechápem, že zrovna na toto majú čas

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:11

Garfie Vedoucí obchodu, protože pustili zákazníka bez roušky. Zákazník nakoupil a rychle zmizel.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:14

Hůlka (dala bych to do Zemana, ale hodí se i sem)

Online prďola
Avatar
3740 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:15

Šílené panoptikum! Jsem jen zvědavá, kdy Bureš rozjede svůj plán "osobní záchrany", tj. zastoupení Zemana Protože on si nemůže dovolit odejít z politiky a po těch posledních průserech mu to reálně hrozí. Ráda bych se mýlila, ale obávám se, že dna jsme se ještě nedobrali

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:16

euridike Mně tohle hrozně nasírá, proč by měl vedoucí obchodu být za tohle zodpovědný? A viník nakonec bez pokuty, když už teda...

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:17

barbucha tyjo, to abych se snad i dívala na TV!

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:22

Garfie Beru to tak, že vedoucí zodpovídá za tu prodavačku, která v klidu zákazníkovi bez roušky dovolila, aby v tom obchodě nakupoval, ale jasně - je to nezodpovědnost na straně prodavačky i zákazníka, zažila jsem i to, kdy prodavačka zákazníka bez roušky poslala pryč, ale on ji prostě ignoroval - a co má pak ona jako dělat? Viděla jsem záběry z nějakého obchodního centra, kde se ochranka snažila vyvést někoho bez roušky, kdo nechtěl odejít dobrovolně, scéna strašná, právník to pak komentoval s tím, že zaměstnanci obchodu na nic takového samozřejmě nemají právo, mohou pouze zavolat policii, to je vše - a ten zákazník na ni samozřejmě není povinnen čekat...