Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Tabea
Avatar
4728 příspěvků moje polička 21. května 2021 19:29

Lamicka přesně tenhle pes mě při pohledu na ty vlasy taky napadl

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2021 19:36

Lamicka Komondor? Pumi? Puli?

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 21. května 2021 20:01

Mha tyjo, to jsou odbarvene dredy? 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2021 08:20

Lamicka Netuším, mě to přišlo jako chemlon, ale naživo jsem to neviděla a teď už má zase běžné vlasy.

Jak jsem viděla toho psíka, tak jsem si na ni vzpomněla. A byl to Puli.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 22. května 2021 11:09
Reakce na Karja:

Chce tady někdo řešit moje vlasy?

​Máš to pěkný, tak jak to je!

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 22. května 2021 11:14

Karja Mně se tvoje vlasy moc líbí (vypadají pevné, kvalitní). Tak jen zastřihnout a hotovo? Tedy pokud nechceš něco z gruntu nového. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 22. května 2021 11:15

Mha Lamicka ty jsou nádherný. Příroda umí nejlepší "srst" .

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 22. května 2021 18:18

Karja spousta žen by takto ráda vypadala alespoň cestou od kadeřníka. Nechala bych zkrátit odřené konce, ty tam po půlroce budou, i když to fotce není vidět. klidně takto, vzadu trochu kratší. Rozhodně si do toho nenech prostrihat žádný cancoury, to vypadá strašně vždy. Všechno do jedné délky, akorát ne natupo, ale malinko sestříhat. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 22. května 2021 18:22

continuity Ano ani, musí se to prostříhat, protože vzadu mám dost ,,bouli,,. Prostě dole je mnohem větší objem než nahoře. A taky ustrihnu vepředu trochu ty licousy, ty první vlasy. Ty jak jsou nejdelší a rovné, tak je to takovou ucourane. Tak děkuji všem za feedback, jsem ráda, už mám jasno, co s tím;-)

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 22. května 2021 18:33

Karja no pokud máš těžší vlasy, dál od jisté délky uz nahore objem nevyrobis, k tomu bych se nijak neupinala. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 22. května 2021 18:37

continuity Nene,já chci shodit ten spodní objem. to je takové nehezké, když dole máš víc než nahoře;-). 

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 22. května 2021 18:47

Karja S napětím čekám, co vymyslíš, protože mám na hlavě némlich to samé, akorát hnědé a vpředu jsem si před pár měsíci kreativně vyrobila ofinu. Když jsem byla naposled u kadeřnice, tak jsem měla délku asi do půlky krku, aby to šlo dát do culíku. I když vlastně u mě střih nehraje roli, nosím culík furt.

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 22. května 2021 18:47

Karja Když nabízíš, tak já chci tvoje vlasy , jen teda nevím, jak to udělat. Neblbni, vlasy vypadají krasně, zdravě adelka, s tou můžeš udělat něco vždycky. Ale ty konce by bylo fajn sestříhat tak, aby zapadalo do sebe a mělo to opticky jít do  ,,soudku"

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 22. května 2021 18:51

brrr Jj, ale právě proto si myslím, že když nosíme culík skoro pořád, chce to tu nějakou lepší délku, aby z toho nebyla ta štětka;-)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2021 18:55

Karja brrr Taky pořád culik a co hůř, ještě někdy i kšiltovku. Pošli fotku s ofinou, taky mě napadlo zkusit to, ale zatím chybí odvaha. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2021 19:07

Karja mě ty konce teď prostříhala opravdu hodně, ale stejně mi to dělá hodně objemu dole. Přičítám to tuhému šamponu, dřív jsem s tím tolik problém neměla. Mám ty vlasy dost hrubé, když to přežehlím, tak je to lepší, ale zase nevím, jestli to dělat pokaždé, abych si nezničila vlasy.

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 22. května 2021 19:19

Mha Aktuálně mam vlasy akorát masné. Klidně se vyfotím zítra, ale ta ofina už je docela přerostlá.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2021 19:22

brrr Tak zítra.

Ja si prohlížím nějaké fotky jak to ostříhat a osciluju mezi nechat to být a vzít to aspoň 20 cm. Na léto bych měla holý krk a rychleji by to schlo...

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 22. května 2021 19:33

Mha Karja taky ted podobne resim, co s vlasy. Mam je tak nejak pod ramena, takove hooodne prerostle mikado, pomerne huste. Nema to smrnc. Tak bud pujdu zas do bobu, ale tam zas nebude hezky culik, nebo vyuziju delky a zkusim neco takoveho (tady jsou dobre videt ty ostrihane vrstvy, aniz by to delalo ty odrbane spicky):

Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 22. května 2021 19:49

Ked tu tak pozeram na tie dlhsie ucesy, zacala som premyslat ci tl nenechat dlhsie. Kedze nosim v praci na hlave silt tak tie vlasy su hrozne. Bud to vziat uplne nakratko obavam sa ze to bude este horsie alebo nechat dlhsie a bud cop alebo vzadu drdol ten nizky. Hmmmmmm