Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 16. května 2021 13:19

černá káva není zač. Framessi dělal bomba krém, nic lepšího jsem v ruce neměla, ale už není no.

Offline Makara
Avatar
2239 příspěvků moje polička 16. května 2021 15:11

Catherinne já ty výrobce nechápu, že furt něco vymýšlejí. Teda ať si klidně vymýšlejí, ale ať neruší osvědčené produkty.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 20. května 2021 20:11

Chce tady někdo řešit moje vlasy? Já fakt nevím. Poslední roky jsem měla dlouhé mikádo, teď mi to přerostlo, ale na to mikádo už nemám náladu, docela by mi nevadily dlouhé, ale jak to strihnout? Aktuálně to moc rozpuštěné nosit nejde, jak jsou ty vlasy dlouhé rovné, prerostle připadám si jak z rodiny Amišů,  nesluší mi to. Já je mám od přírody hodně rovné, první foto je normálně uschnute, druhé po celém dni z culíku,takže úprava nula.  V plánu je téměř denně culík a občas rozpuštěné, ale chtěla bych aby to nějak vypadalo, teď i když se učesu, tak je to docela ten Amis no. 

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 20. května 2021 20:21

Karja ...ta první fotka je krásná!.

Krásné zdravé vlasy, celé pěkné i s Tebou.

Vzala bych jen konce cca 5 cm. Když střih, tak délku nechat a jen tak sem tam šmiknout, aby se vlasy odlehčily, dostaly pohyb, možná i více zvlnily, při zachování dlouhé ofiny, resp. aby to pořád šlo všechno do culíku.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 20. května 2021 20:24

Miru No já právě vůbec nevím, jak se teď dlouhé vlasy stříhají, aby to nějak vypadalo. Moje kadeřnice je šikovná, ona ostříhá přesně co chci, ale sama nic nenavrhne, respektive, ona stříhá fakt všechno včetně retra, takže úplně volnou ruku ji nechat nechci. Takže to chci mít promyšlené. Druhá věc je, zda i po ostříhání, z toho nevyleze ten Amis:-D

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 20. května 2021 20:29

Karja Na prvej fotke máš nádherné vlasy aj farbu. Možno by to chcelo iba oživiť konce, pár cm dať preč, ale určite nie radikálnu zmenu, máš to pekné. Inak škoda to nosiť denne v cope.

Online moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 20. května 2021 20:40

Karja mas to hezky!

jinak teda vidim jennifer aniston, tak co neco podle ni? Long bob?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2021 20:41

Karja Já mám Karjavlasy!

Ke kadeřnici jdu až v červnu, tak si/nám nechej něco hezkyho poradit, ať vidím, jak to dopadlo, jestli to chci taky

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 20. května 2021 20:56

moora Hmm, já nevím. Ten longbob to je to dlouhý mikado, z toho je ten kratkej culík vocásek, do toho se mi moc nechce. Ale přijedu si její fotky:-D

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 20. května 2021 21:42

Karja Neporadím, ale krásný vlasy! Asi leda to nějak sestříhat...

Offline Tak Betty
Avatar
4981 příspěvků moje polička 20. května 2021 21:57

Karja nic bych neměnila, je to dobrý, účes se k tobě hodí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 20. května 2021 21:58

Karja krásný vlasy máš a ten lob může být i takhle dlouhej, já bych to tak střihla, teda nechala střihnout:-) prostě jen o ty konce odrbaný a do "dlouhýho mikáda", to mi právě na culík přijde nejlepší. a celkově nejpěknější střih pro rovný vlasy. 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 20. května 2021 22:03

viktorka_od splavu Aha, tak to nevím co myslíš téma odrbanyma koncema, ale podívej, Jennifer to v roce 2020 má takhle. Normálně vepředu trochu strihly, nemá to dlouhý. Podle mě od určité délky ten longbob nejde a je to divný. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 20. května 2021 22:14

Karja no že většinou po delší době ty konečky nestříhaný jsou takový jako tenký, samozřejmě nic takovýho na té fotce nevidím tak třeba to ani nemáš. tak pak nechat amiše, je dobrej. a právě mi to přijde -5cm tak ta její délka, ne? nebo su slepejš

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 20. května 2021 22:15

viktorka_od splavu Jo, ale ona to má prostrihany a sestříhaný trochu. Už to chápu, ty jsi psala ostříhat odrbany konce, já myslela ostříhat je jakože vytvořit:-D

Offline Tak Betty
Avatar
4981 příspěvků moje polička 20. května 2021 22:24

Karja jak říká moora, taky tam vidím Jennifer. A o jejích vlasech svého času hodně psali.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 20. května 2021 22:27

Karja vytvorit neeee:-))

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 20. května 2021 22:36

Tak Betty Jj, ale to víš musíš to hledat aktuálně, abych neměla Jennifer 2010. A jako poslední roky nic extra neměla:-D. No já to nechám asi dotvořit kadeřnici, kdyžtak půjdu jak Daridari na třikrát a ono to vyjde:-D

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 20. května 2021 23:20

Karja ty jo, první fotka vypadá, že jsi zrovna přišla od kadeřníka. Krásný vlasy, nedělala bych s nimi nic

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 21. května 2021 05:43

Karja mne se taky libi, jak to mas ted, ale chapu. Ja mam ze svych vlasu taky pocit uz takove jakoby unavy, i kdyz objektivne na nich nic spatneho neni.

Myslim, ze u opravdu hustych vlasu pomuze to prostrihani konecku. Kdyz se to udela s citem, tak ty vlasy pak vypadaji, ze jsou tupe ostrihane, ale nejsou, jen do sebe zapadaji a nedelaji takove "áčko".