Vtipy

20. zaří 2014 15:04
Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 24. června 2020 12:53

My máme zase obě 29, a porad se me nekdo pta, jestli to byl zamer:D Tak urcite...Ovsem ted jsem na ne volala z patra at nejeci, a ty dve jmena za sebou znely kapku divne. A trosilinku se ve me pere ted, jestli jsme starsi nemeli opravdu pojmenovat tou delsi verzi jmena:D Muzova sestrenka ma Charlotu a Bruna. S ceskym prijmenim:)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. června 2020 12:55

rasaNori Bruno je teď dost častý, v zhruba synově věku jich znám několik.

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 24. června 2020 13:43

rasaNori Přiznávám, že jméno vaší starší přijde takové ... neúplné, i když se v té delší formě používá málokdy.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 24. června 2020 13:54
Reakce na moora:

K těm jmenovcum: já nemám úplně častý křestní jméno a tak nejsem zvyklá, že se někdo jmenuje stejně, ovšem jak na potvoru sousedka ob barák. Ted o víkendu jsme měli v ulici sousedskou party, kterou svolala právě ta moje jmenovkyne a protože byla organizátorka, furt na ni někdo volal. Náročný to bylo! :) 

​Prosimtě, já za mlada taky nebyla zvyklá, že se někdo jmenuje stejně, vlastně jsem znala jen jednu jedinou, kterou jsem poznala až v tanečních (ve školce, ve škole a v okolí nikdy nic)... obliba přišla až o pár let později.

Zato teď! Nejen že takovejch barbuch je jak psů, ale i takovejch psů je jak lidí! Představ si, že ti furt někdo ječí pod balkónem, když mu ten čokl uteče! Každej den ve mně tak pětkrát hrkne!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. června 2020 13:57

barbucha to mi připomíná dvě momentálně celkem oblíbená jména Ben a Max, jedna známá má oba. Mě se ty jména líbí, ale takhle se jmenovali babičky psi.

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 24. června 2020 14:05

Mě u vybírání jména pro dítě překvapilo, kolik lidí se zajímalo, zda bude dostatečný odstup svátku od narozenin. Mě to ani nenapadlo, natož abych se tím řídila. Přijde mi to úplně fuk, klidně ať má svátek na své narozeniny. Nebo na moje nebo pratety z druhýho kolene, čemu to vadí. 

Ale myslím tady nebo na pekle (nebo možná úplně jinde?) to někdo fakt psal. Že nemůže dát vysněný jméno, protože by to bylo blízko narozenin její maminky a to je problém. Musela jsem tu diskuzi číst několikrát, abych vůbec pochopila, v čem ten problém má být :-) 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. června 2020 14:17

žluťásek u vysněného bych to taky neřešila. Vybírat mezi dvěma, tak blízkost jeho narozenin bych asi taky vzala v potaz. Ale ostatních příbuzných je tolik, že to už se fakt nedá. 

Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 24. června 2020 14:17

brrr kdyz ji to bude stvat, nemam problem aby si jmeno prejmenovala jak se ji zlibi:)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. června 2020 14:23

rasaNori každé jméno má něco. My dali druhému synovi jméno, které může být psáno buď s h nebo bez, on je bez, podle nás víc "česky". Za poslední měsíc se mě už dva doktoři ptali, jak to teda je. Taky jsem znala Dorku, na VŠ jí to každý druhý profesor nevěřil a opravoval v oficiálním seznamu na Doru nebo Dorotu.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 24. června 2020 14:29

711990 No zrovna toho Adolfa už jsem tady kdysi vytahovala a dávala k dobru Jméno (můj oblíbený film), ale zrovna nedávno jsem se seznámila s Adolfem, který je narozený až hrubě po válce!!! Mám teda první kousek ve sbírce

Pinot Noir Přeju ti, ať ti předzevzení neslavit vydrží, já ho mám taky, ale stojí mě čím dál víc úsilí....dceru jsem naštěstí zatím uhrála na to, že je na začátku školního roku a nikdy se to nepodařilo zorganizovat (desáté jsem měla v plánu, ale skončila v nemocnici) a u syna, který letos (ve druhé třídě) bez mého vědomí!!! pozval asi pět chlapečků mi to naštěstí zhatila korona....

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 24. června 2020 14:34

Garfie Já se těm oslavám taky snažím vyhnout (výmluva - narozeniny jsou začátkem roku, všichni přejezení sladkým, přeslavení, atd.) Loni byl starší pozvaný na dvě oslavy, tak jsme udělala kompromis - oslavu konce prázdnin. Pozvali si kámoše, dostali pizzu, koupali si, hráli fotbal. Byli spokojení a já mrtvola. Letos si dáme repete, mladší už plánuje oslavu začátku prázdnin.

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 24. června 2020 14:48

žluťásek tak to je riadne prehnané

Ja mám tých mnoho asociácií s rôznymi ľuďmi/hlavne žiakmi, vyberala som dievčenské a partner chlapčenské

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 24. června 2020 15:09

Garfie taky jednoho znam, je mu neco kolem 40 a je to umelec:) 

žluťásek tak me by mrzelo, kdyby to mel vsecko najednou, vzdyt je hezky tesit se na "oslavu". Ja to tak mam- narozeniny v zime a svatek v lete a darky dostavam moc rada! Nerada bych si to "vyplejtvala" behem 2 mesicu vsecko - Vanoce, narozky i svatek. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. června 2020 15:11

711990 taky jsem měla takovou představu. No, nepovedlo se. Chtěla jsem jarní dítě, ale syn si vybral listopad.

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 24. června 2020 15:17

Evaeva tak to moc neovlivnis:) mne mamka vzdycky vtloukala do hlavy, ze musi bejt na zacatku skolniho roku, aby byl dostatecne zralej na skolu. No a povedlo se i bez planovani:D 

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 24. června 2020 15:18

Ja jsem strasne zvedava, jak se bude jmenovat vnucka, ktera se  ma narodit v srpnu. Pokazde, kdyz na jmeno prijde rec, je ve hre neco jineho. Naposled uz to vypadalo, ze s vyberem vsichni souhlasi, ale uz je na stole dalsi navrh. Ja jim do toho nemuzu mluvit, jen jsem teda byla proti Jasmine, protoze s prijmenim mi to prijde totalne prasteny (ostatne i bez prijmeni). Kdyby prvni dite bylo byvalo holka, melo by moc pekne jmeno. Ale ted uz to nechteji, ze uz jich je moc.

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 24. června 2020 15:20

brrr Garfie hele, až budou chtít a mít kamarády, které chtějí pozvat, tak jim to nezakážu, zahrada je dost velká ;) A pak už jim bude úplně jedno, jestli se blíží Vánoce, měli minulý týden svátek nebo já narozeniny, nebo jak ta diskuze vlastně vznikla. Ale moje kamarádky pořádají dětem oslavy od prvních narozenin, včetně pronájmu sálů, bublinkové show, malování na obličej, dortu o pěti patrech atd., a to teda odmítám dělat

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. června 2020 15:54

711990 neovlivníš, navíc první byl tak trochu neplánovaný. Ne že bych teda měla v plánu se snažit, abych měla dítě na jaře.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 24. června 2020 16:01

Kokoska Třeba to jsou jen kouřový clony, aby jim nikdo nevymlouval Jasminu (nebo jiný jméno)

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 24. června 2020 16:10

Potrefenáhusa no jsem napnuta