Vtipy

20. zaří 2014 15:04
Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 29. srpna 2019 09:24

John Cleese z Monty Python k vyhrocené situaci v Evropě

Angličané se vzhledem k teroristickým hrozbám z poslední doby cítí ohroženi a zvýšili proto stupeň pohotovosti z "Rozladění" na "Namíchnutí". Stupeň pohotovosti však může být brzy znovu zvýšen na "Podráždění" nebo dokonce na "Mírné naštvání". Angličané nebyli "mírně naštvaní" od roku 1940, kdy během bombardování Londýna téměř došly zásoby čaje. Teroristé byli přeřazeni z kategorie "Únavní" do "Zatracená nepříjemnost". Britové naposledy vydali varování před "zatracenou nepříjemností" v roce 1588, když hrozil útok španělského loďstva.

Skoti zvýšili svůj stupeň pohotovosti z "Nasrání" na "Jdem těm hajzlům rozkopat držky". Jiné stupně neznají. Proto jsou také už 300 let nasazováni do předních linií britské armády.

Francouzská vláda včera oznámila, že zvýšila stupeň pohotovosti z "Utíkejte" na "Schovejte se". Vyšší stupně jsou už jenom "Kolaborujte" a "Vzdejte se".

Zvýšení stupně bylo urychleno nedávným požárem, který zničil jedinou francouzskou továrnu na bílé prapory. To mělo za následek naprosté ochromení branných sil této země.

Itálie navýšila pohotovost z "Rozčileného hlasitého křiku" na "Afektované vojenské pózování". Zbývají dva další stupně: "Nešikovné bitevní manévry" a "Přeběhnutí k druhé straně".

Němci zvýšili pohotovost z "Přehlíživé arogance" na "Navlečte uniformy a zpívejte pochody". I oni mají v zásobě ještě dva další stupně: "Napadněte souseda" a "Prohrajte".

Naproti tomu Belgičané jsou jako obvykle na dovolené a jejich jediná starost je, že by se NATO mohlo stáhnout z Bruselu.

Španělé se těší, až uvedou do provozu své nové ponorky. Tyto designově vymazlené krasavice mají skleněná dna, aby nové španělské loďstvo mohlo v pohodlí pozorovat staré španělské loďstvo.

A jak je to u protinožců? Austrálie zvýšila stupeň pohotovosti z "Pohoda" na "To bude dobrý, vole". Zbývají jim dva vyšší stupně: "Kurňa, my snad budem muset o víkendu zrušit grilování" a "Grilování se ruší". Tento nejvyšší stupeň si ovšem dosud žádná situace nevyžádala.

Offline jerry
Avatar
9066 příspěvků moje polička 29. srpna 2019 10:03
Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 29. srpna 2019 10:43

daniela matematickej je bozi!

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 29. srpna 2019 11:23

barbucha

To je dobry!

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 29. srpna 2019 21:42

barbucha z "Utíkejte" na "Schovejte se" 

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 29. srpna 2019 22:44

barbucha "Britové naposledy vydali varování před "zatracenou nepříjemností" v roce 1588, když hrozil útok španělského loďstva."..."Tyto designově vymazlené krasavice mají skleněná dna, aby nové španělské loďstvo mohlo v pohodlí pozorovat staré španělské loďstvo."

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 09:14

Kokoska Isca 

Moje oblíbený je: " Angličané nebyli "mírně naštvaní" od roku 1940, kdy během bombardování Londýna téměř došly zásoby čaje."

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 10:27

barbucha to jsem znala, ale rozesmalo me grilovani:-))

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 11:31

Boží! Plánuju, až dnes pojedem na Moravu, synovi číst v autě vtipy z posledních pár stránek, myslím, že bude sranda Já bohužel mám tu blbou vlastnost, že všechny vtipy hned zapomenu. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 11:37

já jsem si včera vzpomněla na stoletej základkovej vtip, když jsem koukala v televizi na holku s jednou nohou, co nedávno přeplavala La Manche -

- jak plave Venclovský přes La Manche a cítí, jak mu něco stahuje plavky - tak se ptá, co to je a ozve se: "To jsem já, teplý golfský proud."

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 12:02

Potrefenáhusa Prosím tě, tak ten (vedle rajčtete) patří mezi naše rodinné topky, můžeš se vsadit, že kdykoli zvoláš něco jako "kdo je tam?", odněkud se ozve "to jsem já, teplý golfský proud!"

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 12:06

Garfie

Nápodobně.

Akorát když je někdo za dveřmi, ten vecnitř se prá “Kdo tluče?” a ten venku musí opáčit “Kdo tluče co?”

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 12:08

Sweet Potato  taky dobrý! 

Offline Samantha
Avatar
1810 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 12:14

Sedí policajt v noci na služebně a ozve se zabušení na dveře.

Policajt se lekne: "Kdo je tam?"

Za dveřmi se ozve:  "Já!"

A policajt: "Já?!?"

Offline jerry
Avatar
9066 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 12:51
Reakce na moonlight:

Boží! Plánuju, až dnes pojedem na Moravu, synovi číst v autě vtipy z posledních pár stránek,  

​Tak hlavně jestli syn nebude řídit...to bych neriskovala.

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 12:56

Garfie to je dobry nase rodinna topka, hlavne kdyz jedeme v aute... manzel nejdriv nechapal, ale rychle pochytil

Stoji dva, kazdy na jine strane silnice, je hrozny provoz. 

"Jak jste se dostali na druhou stranuuu?"

"My jsme se tu narodiliiii!"

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 12:56

Potrefenáhusa to je jeden z tech co se musej vypravet protoze nahlas jsou lepsi! A jeste ten o galantnim jelenovi! Tam je potreba jeste zvukova kulisa:)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 12:59

711990 ježiš, ne!!!!! jelena nesnášim!!!!!

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 12:59

711990 Jelena asi neznám?

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 13:00

Potrefenáhusa jeden cas byl HODNE popularni. Ja navic neumim ten zvuk, takze jsem vzdycky musela nekoho zaukolovat, aby ho ve spravnou chvili udelal, coz z toho delalo jeste horsi a min vtipnej vtip!