VIP, na které je příjemné koukat;-)

01. zaří 2014 21:45
Offline Stará existence
Avatar
251 příspěvků moje polička 18. února 2021 13:01

Tak Betty Šaty nevím, ale taška je COS skoro určitě, tu jsem kdysi obhlížela.

A taky se mi tady BB líbí.

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 18. února 2021 16:10

Tak Betty ma i cos kabelku

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. února 2021 20:00

Koukám na právě proběhlej Stockholm Fashion Week (internetovej, v dnešní smutný době)... zahajovala Victoria, který to podle mě tentokrát docela slušelo (protože staromódní kostýmky nechala ve skříni): 

https://www.youtube.com/watch?v=k-vjusn0o8c

Hlavně se ale kochám fotkama "z ulice". Super outfity... ty kabáty!!

https://stockholmfashionweek.se/IMAGES

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. února 2021 20:15
Reakce na Tak Betty:

Nemá Basiková COS šaty? A líbí se mi tady.

​ano jsou.Ta fotka je ale stara minimalne dva roky,protoze presne tyhle saty jsem chtela kdyz jsem je na ni videla a musim konstatovat,ze B.slusi vic.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 21. února 2021 13:28

barbucha Stockholmske ulice jsou super a ja jsem v soku, jak jsem asi in, pac letos taky vubec nenosim salu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 21. února 2021 13:38

Luna mě spíš zaujalo, že si asi brzy zas budem šlapat po kalhotách, achjo:-(

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 21. února 2021 14:08

Luna mě spíš zaujalo, že si asi brzy zas budem šlapat po kalhotách, achjo:-(

​na tech fotkach se mi to kolikrat i libi, ale ja to tak neumim. Jsem ted uplne v panice, jestli nemam rychle vykoupit vsechny cigaretovy a kratky kalhoty, dokud jsou k mani:-/ 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 21. února 2021 14:22

Gatita 

Že? Já teda ty krátký často mám tak akorát dlouhý, o to je to palčivější. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 21. února 2021 15:22
Reakce na Gatita:

​na tech fotkach se mi to kolikrat i libi, ale ja to tak neumim. Jsem ted uplne v panice, jestli nemam rychle vykoupit vsechny cigaretovy a kratky kalhoty, dokud jsou k mani:-/ 

dynda 

přesně.

Offline Mrakoplas
Avatar
8794 příspěvků moje polička 21. února 2021 16:16

viktorka_od splavu no a za týždeň vzadu úplne roztrhané, ešte si to zo strednej pamätám no uf .

A cez tie dlhé nohavice nebude vidieť všetky tie pekné topánky čo som si nakúpila!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 21. února 2021 17:47

Luna 

Ale tak dvě tři šály by se našly Mě spíš vždycky berou ty rozepnutý kabáty (v třeskutý zimě), ale chápu, že se musí uplatnit celej outfit, i kdyby měl dotyčnej zmrznout

viktorka_od splavu 

Já bych řekla, že to pořád vypadá na to, že si můžeš nosit úplně všecko, co tě napadne... 

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:30

dynda no prave! Ja mam tu 7/8 delku tak akorat. Kdyz jsem si naposledy, ted v korone, objednavala kalhoty od odzkousene znacky, tak uz jsem musela zkracovat. Ach jo, konci mi dekada sedicich kalhot... 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 21. února 2021 20:57

Gatita 

A nesnáším zkracování, sama doma se nedokopu, jenže mám i problém se dokopat to někam odnést. I ustříhnout džíny je mi zatěžko...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 21. února 2021 21:08

barbucha to rozhodně můžu, horší kde to koupit Gatita dynda  (nejsem ani tak malá, jako mám krátký nohy:-((

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 21. února 2021 21:51

dynda a tak zrovna ty dziny jsem zvladla zkratit celkem snadno v ruce podle youtube - a bez strihani. Ani to nevypada tak prasecky. A to jsem uplne leva, rucni prace nedavam vubec a pri kazdem druhem vareni si zpusobim reznou ranu.  Spis je blbe, ze to zkraceni muze esteticky narusit linii toho strihu. 

S tema nastupujicima trendama to je pro me fakt blby. Bud budu nosit lichotive kalhoty a budu asi pusobit jako tetka (asi jako kdyz ma dneska nekdo takove ty vesnicke bokove bootcuty), nebo budu charlie chaplin, akorat bez toho smrncu...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 21. února 2021 21:54

Gatita Džíny se zkracují docela špatně, ne ? Vzhledem k tomu, že je dobré zachovat ten "džínový" lem.

Offline dorota
Avatar
848 příspěvků moje polička 21. února 2021 21:55

whiskas Dá sa to skrátiť aj tak, že džínový lem ostane.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 21. února 2021 21:58

dorota Ale to už je vyšší dívčí, proto to nesnáším . Snad alespoň u džín zachovají vybrané značky klasiku a případně různé délky. A doufám, že i např. Benetton setrvá u kotníkové délky kalhot .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:03

dorota dá, já většinu těch úprav umím alespoň teoreticky, nebo to můžu někomu zaplatit - ale neskutečně mě irituje kupovat si věc kvůli tomu, abych ji ještě předělávala. to domácí kutilství mě nijak nenaplňuje - chci to koupit už hotový, rovnou k nošení

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:05

viktorka_od splavu To je další mínus. Když si něco koupím, chci to hned nosit a ne čekat, až se to dodělá . Někdy úpravu tak dlouho odkládám, až kus skončí na dně skříně.