VIP, na které je příjemné koukat;-)

01. zaří 2014 21:45
Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 24. března 2024 09:16

Aj mňa to baví, tenisky pozdvihli tento outfit o stupienok vyššie. Za mňa áno. Neruší ma to, naopak, zaujalo. 

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 24. března 2024 15:56
Reakce na barbucha:

​Viď! Mně se to odjakživa strašně líbí... naopak lodičky k šatům pokládám za otravně babský a zbytečný tlačení na pilu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 25. března 2024 10:07

MP Marge 

Tak chápu, že pro tebe jsou lodičky vrcholem luxusu a elegance, když celej boží rok taháš bagančata, aby se ti líp zdrhalo, když tě cestou z práce honěj vlci a medvědi. Pfff......

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 25. března 2024 12:31

barbucha Touche

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 29. března 2024 02:08

Japonská princezna Aiko, která poprvé v životě vyrazila na samostatnou cestu a v těchto šatech jde v Naře oznámit k hrobu prvního japonského císaře, že ukončila studium na univerzitě. 

Jako jasně, kdyby jí bylo o 30-40 let víc, byly by ty šaty vhodnější , ale i tak se mi docela líbí, je to vysoce formální událost. 

Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 29. března 2024 09:52

Garfie Vypadá hezky a šaty jsou asi nějak předepsané? A první japonský císař... zemřel kdy? Abych věděla, jak prazvláštní tradice to je

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 29. března 2024 10:03

Garfie takova klasterni chovanka. Ale jo, vypada to dobre, i kdyz usedle, aspon barvu mohla mit treba lila nebo staroruzovou nebo neco do modre. Ale na veleformalni zalezitost asi pravidla veli sedy popel.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 29. března 2024 12:45

Garfie 

Všimla jsem si, že holky z tý rodiny choděj hodně staromódně/usedle. I jakože "v civilu"

Chudák je jak stará mladá.

Jediná co se vymkla je ta její sestřenice, co se vdala za spolužáka a odstěhovali se do Ameriky... když už nemusí reprezentovat, vypadá úplně normálně

Online dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 29. března 2024 13:13

Garfie 

Mně se princezniny šaty moc líbí! Přijde mi, že se ty šaty inspirovaly jak tradičními japonskými oděvy, tak evropskými róbami, přijde mi to jako z jiného světa, v pozitivním smyslu.

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 29. března 2024 14:44

Garfie a vubec, proc nesla v kimonu?

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 30. března 2024 01:52

Aranel cca 700 let před naším letopočtem

barbucha Kokoska Ona právě chodí hodně usedle oblíkaná, vlastně mi to v jejím stylu přijde extrémně dobré! Přitom maminka, současná císařovna, se obléká moc hezky! 

Proč nešla v kimonu nevím, taky bych to čekala. 

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 30. března 2024 10:11

Garfie proti tem fotkam od Barbuchy to je fakt slusny.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 30. března 2024 11:48

Garfie 

Mně to přijde naopak divný. Přece ostatní Japonky si na módu hodně potrpěj, včetně i různejch výstřelků... přičemž ty, který mají reprezentovat národ, choděj značně nezajímavě až staromódně. A ani bych neřekla, že jim to sluší. I oficiální róby se dají ušít zajímavě a nápaditě - když se podívám na ostatní dcery evropskejch rodů, tak mají modely moderní a ne jak po babičce. Ani Masako oblečení mě moc nebere, jako ty věčný kalhotový kostýmy... jo, jsou neškodný, ale já bych je za "moc hezký" teda neoznačila.

Tohle, zřejmě prudce neformální, ještě jde, ale zase - do čeho to navlíkli dceru? Takhle nějak chodila Alžběta II. za mlada (a to už je hodně dávno)

Dyk tý holce je dvacet, prokristapána!

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 30. března 2024 12:58

barbucha Tak já to beru spíš z pohledu oblíkání starších Japonek, oni jsou (hlavně v té pracovní a reprezentativní sféře) fakt hodně konzervativní. A u císařské rodiny má vliv i snaha nevyčnívat a "nepovyšovat se" nad poddané. To je pro Japonce hodně typické, nesmí to být vidět na první pohled. 

Ale to jak oblíkají tu dceru (od malička), to fakt hraničí s týráním dětí!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 30. března 2024 13:28

Garfie 

Tomu konzervatismu rozumím, ale stejně bych řekla, že i klasický společenský šaty se dají ušít resp. spíš střihnout líp. To je asi to, co mě vždycky praští do oka, ten blbej střih... protože materiál používají určitě kvalitní (byť fádní). Viz ty bleděmodrý šaty Mako - do něčeho takovýho by v Evropě žádnou holku nedostali

A jo, mladá je jednoznačně týraná V čem bude chodit ve třiceti? 

Offline Řvousenka
Avatar
722 příspěvků moje polička 31. března 2024 10:32

barbucha Ono k tomu hodně přispívá i to, že ona je takovej "knedlík" nebo jak bych to řekla...Kdyby ty modrý šaty měla na sobě hubená holka s příčetným účesem, bude to normálně šmrncovní.

Offline continuity
Avatar
33601 příspěvků moje polička 31. března 2024 18:00

Řvousenka no teda nevím, moje děti bych do toho nedostala ani pod pohrůžkou násilí a to si na módu moc nepotrpí. 

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 03:59

continuity Tak zase tvoje holky nejsou potomky netradičnější monarchie na světě! Ty modrý mi taky přijdou v pohodě. 

Já si teda myslím, že by asi fakt udělala nejlíp, kdyby na těch oficiálních událostech chodila v kimonu. 

Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 12:08

Garfie Tyjo. To teda nevím, kam bych šla k hrobu svého předka, co zemřel 700 let př. Kr.

Online Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 11:24

Až na kabelku se mi to moc líbí.