Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7604 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 22:54

Mrakoplas ty samodomo fakt moc nedoporučuju, přesně kvůli údržbě. Kamínky se odlepovaly, z větviček opadával bordýlek a nejde to moc vyčistit, vysát, umýt. Není nad gumový šišky a kamení

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 23:07

Evaeva

Naši nebudú mať na výber. Kto neprejde po koberci, ostane hladny

Len ma celkom štve, že sa v tom ortho nedajú vybrať po kuse, predávajú to v sadach ale ani jedna úplne nezodpoveda tomu, čo odporúčajú na jeho problém. 

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 23:07

Mrakoplas My máme Ortodon puzzle v průchodu mezi obývací a kuchyňskou částí obytného prostoru. Je to fajn, akorát některé návštěvy úpějí, co jsme to tam na ně nastražili :o) Doporučuju nekupovat "želvu" (ta při došlapu klouže) a "ostrov" (o ten se hodně zakopává). A teda připrav se na to, že to je potřeba tak jednou týdně sesbírat a vyčistit, protože do toho docela zapadávají drobečky a prach (my teda máme těch čtverců cca dvacet a určitě by jich stačilo míň, aby s tím nebylo tolik práce). Zas na druhou stranu se dcera při tom novém seskládávání na chvíli zabaví :o)

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 23:22

DruI ó vďaka za referenciu, znacim si. S umývaním počítam a vlastne to budem musieť odpratávať denne kvôli robotovi

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 23:38

DruI a tie sa dajú kupovať dokonca po jednom, to je super, ďakujem za tip. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 23:47

DruI a ešte to tu zaplevelim. Prosím ťa máte tie podložky tvrdé, mäkké alebo kombo? 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 06:16

Venčící problém vyřešen, malamala má taky teplotu

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 07:04

Bizonek taky dotah neco ze skolky, od patku ma rymu a ted uz i kasle. A rymu uz maji vsichni vcetne mimina. Druha rodina zatim v poradku, ten sestilety je asi uz prece jen odolnejsi. A muj muz sice do skolky nechodi, ale je nastydlej teda poradne. Tvrdi, ze to ma z kola, ze prostydnul, ale kdovi, jestli to nechytl od chlapecka, jak u nas byli na ty narozeniny. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 07:13

Mrakoplas mame doma od miffik asi 15 ks. No a syn po nom nechodi . Bavi ho to len chvilocku, nedokazem ho namotivovat na tompravidelbe, takze koberec je zbaleny v kravici. Keden cas som ho pozicala aj do jasli, tam to par krat v týždni vytiahli a chodili po tom, ale asi by trebalo, aby syn po tom chodil denne...teraz v lete som ho nechavala behat boseho po vonku, len v ponozkach, to malo vacsi efekt.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. zaří 2021 07:45

Karja u nás se snad ještě nestalo, že by od sebe něco nechytli, dost často to odneseme i my. Snad se jí to nebude tolik držet.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. zaří 2021 07:49

Kokoska to je na těch rýmách blbé, že ty děti jsou nejinfekčnější už před vypuknutím příznaků (a těsně potom). Jak to snáší miminko? Náš mladší taky od staršího dostal rýmu snad ve druhém měsíci.

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 07:52

Evaeva no miminko je nevrle a spi jeste min nez obvykle, v noci burcujou deti na stridacku, obvykly blazinec. A ja ted zrovna musim byt u nasich, ze bych aspon pres den pomohla, ted nejde.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. zaří 2021 08:04

Kokoska nemůže dýchat nosem, chudinka, snad jí to rychle přejde U nás to tak bylo, mladší sice první rýmu dostal o osm měsíců dřív než starší, ale vždycky to bylo jen pár dní, bez teplot. Starší měl první rýmu skoro v roce, ale hned vysoké horečky, kašel,...

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 08:18

Evaeva oni snad teploty nemaji, aspon vcera ne. Ty nemocne deti, to je vzdycky blby "obdobi".

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 08:20
Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 08:28

V Alicinej triede je aktuálne z 18 deti 8. Alica je tiež ešte doma, v nedeľu sa to zhoršilo a je zahlienena. Muz tiež ochorel, včera teploty a hnačka a začal stresovať, že covid, uvidíme. Ale kombinácia muž so sadrou na nohe a s teplotou celý deň doma, zahlienene dieťa celý deň doma je vražedná

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. zaří 2021 08:48

betsey tak když je muž doma, tak malou ohlídá a ty můžeš vypadnoutLituju tě, musí to být náročné.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 09:06

U nás už "padli" všetci traja. Padli v úvodzovkách, lebo deti lietajú stále rovnako ale sambo to znáša..no ako chlap

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 09:09

Evaeva uz vidim chlapa s prujmem, teplotou a sadrou, jak hlida 2 litajici deti. To je prece uplne nejvic nemocnej a pece potrebnej clen domacnosti!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. zaří 2021 09:28

Kokoska Proto ten smajlík. Můj muž je úplně opačný typ, toho je těžké přesvědčit, že by měl radši zalehnout než brát děti ven nebo jít do práce.