Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:32

viktorka_od splavu já mám super kočárek do lesa. Velká kola, masivní konstrukce, přehazovací rukojeť, ale na běžný den bych ho nechtěla ani náhodou. Projede v podstatě jakýkoliv terén, ale manévrovat s ním v obchodě nebo metru jednou rukou fakt nejde. 

Offline continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:35

Mrakoplas já nám tie deti malé, vozili sa tam takto radi, ale ten kočiar sme dosť odrovnali

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:36

Potrefenáhusa thule. Osobni zkusenost nemam, ale v lete v Krkonosich s nim znami projeli i cesty, kde jsme ztroskotali i my s inglesinou (hlubokou), ktera taky projede leccos. Obousmerny ale asi nebyl, nebo nevim. Muzu se ji dneska zeptat. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:36

Evaeva a jakej? Já kocar do města mám (oyster zero )

vsem Dekuju za tipy, projdu to! 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:37

Já bych sporťák využívala mnohem déle, za mě jeden z nejlepších vynálezů, ale od dvou let jsem Ríšu už trénovala na život ve městě bez něj, protože jsem byla těhotná. Viktor v něm seděl naposledy v roce a čtvrt, protože kvůli covidu nikam nechodíme. Jinak klidně do čtyř. Mateřské závody v tom, kdo dřív kočárek nepotřeboval, nechápu.

Offline continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:38

Evaeva na to byla dobrá ta Mutzina, otočíš se s ní na patniku.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:39

Gatita díky, ona ho má kamaradka, až se dostanu do Prahy, tak vyzkousim, psala, ze ji na něm taky něco štve (má urban glide), otáčet proti směru nejde a taky museli koupit někde polohovani nozicek, ale jízdní vlastnosti super. 
cena strašná, ale on se pak dá dobře prodat 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:40

Pinot Noir nase mladsi co v roce a ctvrt objevila krasy odrazedla se z kocaru rve ven a jeci tapi tapi a brm brm. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:41

viktorka_od splavu já starej houpací kocar mám v kuchyni, uspavam v nem přes den, ale jako víš co, tou polnackou už bych s nim proste krosit nechtěla. My jezdíme fakt furt a i dost svižně s tema čoklama 

Offline continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:44

Pinot Noir to prece není žádný závod, ja ten kočár mela vyndaný do zimy, akorát mít v předsíni obr věc, která se využije jednou za měsíc, jsem si kvůli místu nemohla dovolit. A možná jsou děti, co se budou v tom kočárku vozit s potěšením, mne z něj zacaly obě vystupovat hned, jak se naučily chodit. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:44

Pinot Noir u nás to nebyl žádný závod, po sídlišti bych sporťák stejně nepotřebovala. Akorát třeba k doktorovi bych brala kočár místo skejtu. I ten jsme zrušili ve dvou a čtvrt, jakmile přesedlal na odrážedlo. On je trochu problém, že pak by se syn vozil pořád, ne jen když už nemůže.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:45

Mrakoplas no ja som zrovna včera vytiahla kočár, pretože som na našom sídlisku musela ísť na tri miesta, čo by s Alicou bez kočára by bolo tak na dve hodiny a v tej zime sa mi to vôbec nechcelo absolvovať. S kočárom sme to zmákli za pol hodku :-)

Inak sme ho tiež nepoužívali zhruba už od tých dvoch rokov, ale tú našu susedu jej mama vozieva v kočári, a keď to zbadá Alica, chce tiež, takže sa chodia spolu kočíkovať sem tam

Online Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:46

rasaNori presne, oba kluci se nedali v kocarku udrzet, kdyz se naucili na odrazedle.

A marne vzpominam, jak dlouho jezdily v kocarku moje deti, ale vic nez do dvou to urcite nebylo. Meli jsme i plateny golfky, ale to melo mekky zada, to bylo tak pro jistotu kdyby bolely nozicky. A oni v tom stejne sedet nechteli, chteli jit a vezt kocarek, coz bylo obcas o nervy.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:49

Pinot Noir no ja tak nejak vnímam u Alici, že keď začala poriadne chodiť a objavovať svet úplne iným spôsobom, do kočára som ju musela pomaly násilím tlačiť, nechcela tam byť. Podľa mňa je to prirodzený vývoj u detí, že začnú jazdiť na odrážadlách atď a keď má matka dosť času, tak ten kočár už nejak potrebný nie je.

My ho fakt po dlhej dobe začíname využívať skôr teraz, bo už sa rada odvezie, už ju chodenie až tak nebaví a ja to tiež uvítam, keď sa mi nechce cúrať rýchlosťou 0,2 km/1 hodina

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:51

Potrefenáhusa asi už ho nedělají. Byl to Patron, ale ta sedačka je součástí celé konstrukce, skládá se to i s ní. Našla jsem ho akorát na bazaru. My ho měli taky z druhé ruky.

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:53

Potrefenáhusa taky mame ren urbanglide. Stve me, ze je tak siroky, dole v dome musim otevirat i druhe kridlo dveri. A neni to extra krasa...Jinak je ale fajn, jezdi krasne lehce a okynko na smirovani mam porad otevrene

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:54

Evaeva jo tak patron měla kamaradka a když jsem se ji teď ptala, co měla, tak prave psala, ze ho úplně nenáviděla a mrzelo ji, ze si nekoupila jinej. Ale ona ho měla jako jedinej kocar. Do terénu fakt super a zbytek prej naprd 

Offline continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:55

betsey no v te dobe, kdy je to chození zas přestalo bavit, byl kočár tak rok uklizenej.

Zas je ve školce chválili, že toho ujdou jak ti šestiletí. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:55

betsey syn měl období nechci kočár okolo 20m. Potom si do něj sedal jen když jsem ho měla sebou, jinak si nikdy nevzpomněl. Byla jsem už dost těhotná a často řešila dilema, jestli je lepší tlačit dítě na kočáru, ale dát tam nákup, nebo ten nákup radši odnést:)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 08:59

Potrefenáhusa plně souhlasím s recenzí kamarádky. My ho brali akorát na dovolené, do lesa je fakt k nezaplacení, jede jako tank, ale jako jediný kočár nikdy. Pro nás byla výhodou i skladnost, oproti normální dvojkombinaci zabral jen půl kufru. Pro chodící dítě jsme máme Valco, dítě kdyžtak kousek popojde, když je fakt blbý terén.