Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2021 15:26

Jimik Asi moc neporadim, junior nafasoval perinku na 2.kontrole cca kolem konce sestinedeli. Poctive jsem davala asi 3 tydny, pak jen na noc a casem vubec nebo velmi velmi sporadicky. Na kontrole po mesici lepsi a ted v 5m velka pochvala, kycle uz IA, dite bez omezeni, kontrola v roce. Po pravde nevim, co si o tom myslet, ortopedovi jsem samozrejme nepriznala, ze dite perinku dva mesice nevidelo ani z rychliku. A u vas je problem, ze neni zalozene jaderko? Jinak s perinkou je blbe, ze se dite nevejde do kocaru nebo autosedacky. Rentgen je ale uplne v pohode, ta davka zareni je uplne minimalni.

Offline Zuzuli
Avatar
2173 příspěvků moje polička 18. února 2021 15:38

Potrefenáhusa my byli propusteni asi v sedmi mesicich. V peti jeste nebylo hotove jedno jaderko, tak nas objednali jeste za sest tydnu. Ale nijak se to neresilo, jen pockalo, az samo dozraje. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 18. února 2021 15:52

Jimik uf, to je mi líto :( Toho jsem se hrozně děsila, když jsem viděla v čekárně děti s peřinkou, nebo v těch postrojích, připadalo mi to jako mučení. Ať je to brzo za vámi a hlavně v pořádku.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2021 16:20

Potrefenáhusa Teď to máme na 3 týdny a pak se uvidí. Zítra jdu k fyzioterapeutce, tak uvidím, co s ní vymyslíme. 

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2021 16:28

Jos Já si právě pamatuji, že jsi to tu řešila, i fotku malého v perince. Tehdy mi ho bylo moc líto a šup ty boty, už ji máme taky. Tak snad se to upraví podobně jako u vás. Prý mu neroste kloubní jamka u právě kyčle. Po pavdě jsem z toho rozhozená, protože sama mám s kyčlemi problém, tak mám představu co to umí. Děkuji za povzbuzení. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2021 16:31

Jimik Uvidis, co rekne fyzioterapeutka. Maji s tim zkusenosti. To bude dobry!

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2021 16:31

Pinot Noir Moc děkujeme, malý je teď hlavně nespokojený, že se nemůže pretáčet na bříško a zpět. Je to špatně načasované z hlediska dalšího motorického vývoje, ale tak když budou v pořádku kosti, svaly pak docvičíme. 

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 18. února 2021 17:06

Jimik držím palce, nech ste čo najskôr 'v norme'

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 18. února 2021 18:28

Jimik ach, to mě mrzí, snad se to brzy zlepší, držím pěsti!

a ke statistice, se starším si už nepamatuji, asi v 6 měsících, ale mladší byl propuštěn až v roce, dlouho se mu netvořilo jedno jádro, tak to trvalo.

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 18. února 2021 19:07

Dneska se mi poprvé v životě dostalo v metru doporučení, ať si to dítě uklidním. A to od slečny, odhadem tak asi 17 let. Ale je možné, že jsem ji vyprovokovala, protože měla na sobě tělové leginy nad kolena, vypadalo to jako nějaké stahovací prádlo, a navrch nějakou krátkou bílou bundičku, babička by řekla hacafrak, a měla dobrých 80 kilo na méně než 170 cm, no a já na ní prostě tak trochu civěla, když nastupovala. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 18. února 2021 19:10

Mohučanka a co ty na to?

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 18. února 2021 19:14

Mohučanka snad si to bude pamatovat a jednou se sama před sebou zastydí

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 18. února 2021 19:50

Potrefenáhusa já jsem dělala, že přes ten řev neslyším jako je pravda, že dcera měla úplně děsný záchvat pláče, ale zase se nedalo říct, že bych se nesnažila s tím něco udělat. Ty návraty ze školky, když se tam zrovna nenají a nevyspí jsou dost nanic. Pak navíc rozsypala sušenky, které jsem jí přinesla (tragédie) a v delmartu měli požární poplach a nemohli jsme tam jít, a to se zhroutila úplně. Fakt štěstí, že jsem byla najedená , jinak by mě kleplo.

INCOM1 no nevím, nevypadala na to, byl to takový ten obhroublý typ.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2021 20:16

Malenge Děkuji za podporu. Jen mě mrzí, že je z juniora zase ležící placka odkázaná na mě, když už zakusil radost z vlastního svobodného pohybu. Třeba teď přijde na chuť koupání. 

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 18. února 2021 20:24

Karja a značku ielm už si videla?

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2021 20:36

letfenixa děkuji za podporu. Docela mi pomohlo se z toho prvotního šoku tady vypsat. 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 18. února 2021 20:38

Jimik chudinka, to je fakt hloupé, že to přišlo takhle pozdě, když už se sám pohyboval. Je jasné, že líbit se mu to nebude. Hlavně, aby to pomohlo a byl brzy v pořádku

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 18. února 2021 21:01

Tak u nás je zase školková karanténa a teplota To jsem zvědavá, jak tohle dopadne.

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 18. února 2021 21:02

Na ielm.de majú výpredaj softshellovych overalov, aj nohavíc, mám na to dobré referencie, že sú fakt nepremokavé, majú krásne vzory, kus za 26,19€ plus 6 eur poštovné, pričom z druhej ruky ich ponúkajú od 35€ vyššie. Predsa som synovi objednala, zrejme budeme kooopec času tráviť na záhradke a v lesoch, tak nech mu je pohodlne.

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 18. února 2021 21:03

dynda ach jo, ako dlho chodil syn tentokrát?