Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 03. června 2020 09:54
Reakce na rasaNori:

Pinot Noir no kdyz myslis:D

​A nejsou?

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 03. června 2020 09:59

Pinot Noir ted aktualne je bara ve skolce a sara spi, takze jo, asi tak za 10 minut bude siruace jina:D

Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 03. června 2020 13:25

Viete, ako teraz dávajú ľudia statusy, že čo chceli počas karantény (v úvodzovkách, jednoducho počas toho utlmenia života) robiť a nerobili? Obvykle cudzí jazyk a pod. Ja som chcela, že budeme so synom trénovať samoobslužnost, nemusí ráno bežať do škôlky/práce. Sa mi zdá, že je to ešte horšie ako to bolo. Keď trvám na tom, že sa má sám obuť, obliecť, tak jaci, reve, ja zurim. Fakt skvelé obdobie

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 03. června 2020 14:37

letfenixa mně se během tatínkova home office úplně rozbilo dítě. Vydrží si sám hrát pár minut, pořád za mnou chodí a chce zabavit, kňourá, nechce ven a když už chce, vypravuje se hodinu, není ochotný se sám oblékat, pořád škemrá pohádky v televizi nebo hledá kde mám mobil, kňučí že chce dobrůtku...

Vedle rekonstruuji byt a pořád tu mlátí, vrtají, řvou na sebe dělníci a on se toho bojí, tak doufám, že je to jen tím a zas se postupně vrátíme k normálu. 

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 03. června 2020 14:46

letfenixa já nevím, jestli lze efektivně trénovat samoobslužnost, když je maminka po ruce a nikam se nejde. U nás teda spíš ne. Dcera by se podle mně dokázala komplet obléknout sama, kdyby chtěla. Dokáže si (když chce) třeba svléknout i obléknout tričko s dlouhým rukávem přes hlavu, pokud není černé, to se bojí.

Jinak tedy mě se v době karantény povedlo akorát tak utratit spoustu peněz za kytky, aby byla zahrádka hezčí, a za alkohol

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. června 2020 14:59

Mohučanka podle mě je fakt potřeba nedělat, co dítě umí, brát jako samozřejmost, že to dělá sám. Ale to chce čas a pevné nervy, proto to u nás vypadá tak, jak to vypadá. Syn si sám obléká a svléká kalhoty a sám si zuje boty. Když chce, dokáže se sám obout, svléct si bundu i mikinu a myslím, že jednou si oblékl i čepici. Nic z toho ovšem nedělá.

Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 03. června 2020 16:50

Mohučanka nebudem vôbec hovoriť, na čo všetko som minala peniaze, ale zas sme predsa potrebovali krabice na tvorenie, ehm ehm. Syn si nevie vyzliecť tričká, ostatné všetko. Ale zas kedy to trénovať? V rannom frmole s odchodom pred 7 sa to nedá vôbec.

Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 03. června 2020 16:53

žluťásek syn sa práve vďaka môjmu online vyučovaniu naučil pohrať aj sám, lebo keď je u babky, tak má 100% pozornosť.

Online dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 03. června 2020 22:27

Potrefenáhusa Lamicka

Hehe, většina lidí pořád říká, že je celý po manželovi. 

Pinot Noir

Vyrostl, dneska jsme pozorovala jeho hlavu v autosedačce a brzo bude potřeba opěrák zase povytáhnout. 

Offline Len
Avatar
2240 příspěvků moje polička 03. června 2020 22:31

dzizisketa 

Já kopu za oba tábory, podle mě je fakt Rosťa dokonalej mix, vidím v něm oba.:)

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 03. června 2020 22:34

žluťásek Hele ne, za to fakt může přítomnost dalšího dospělého. Já byla s holkama sama od porodu normálně jen 6 týdnů. A jako ze začátku brutus, ale pak velká malá tak poslouchala v době oběda a ukládání k polednímu spánku. Fakt na povel a vše hned vyřízeno. A teď teda morálka hodně povolila!

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 04. června 2020 07:38

Teda, dnes jsme meli parbu od pul 12 do 5 do rana s malinkou! Pak si ji nekam vzala solidarne babicka, jeste do 6 se obcas ozyvalo porvavani a ted ani nevim, kde je. Nejhorsi je, ze moji rodice taky nespej, kdyz detem neco je, ne ze by to neslo, spi pres x zdi, ale neda jim to. Takze si s nama vlastne davaji takove druhe kolo nespavosti! A to tata vstava o pul 5 a mamka prisla z prace v 11 vecer! Je mi jich vlastne docela lito.

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 04. června 2020 08:02

Karja no to mate pekny zahul. Som sa chcela spytat co malej je ale vzápätí som si uvedomila aka je to blba otazka

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 04. června 2020 08:03

dzizisketa ja tam sudiac teda len podla fotiek vidim dost aj manzela :)

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 04. června 2020 09:13

Mrakoplas :-D:-D Jako teorii je mnoho, ale teplotu nema, to jediny muzu rict.

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 04. června 2020 09:33

Karja v takýchto pripadoch skusam dat nurofen a ked zaberie, zvediem to na zuby :)

Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 04. června 2020 10:00

Bol už skoro spln! Aj na to sa to dá zviesť

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 04. června 2020 10:20

letfenixa aaaaaa to by mnohe vysvetlovalo. Mensi byla dnes v noci taky velice vtipna, a v 5 rano vstaval muz se psem,cimz vzbudili obe. Takze vetsi rvala ze chce za tatinkem, a mala rvala ze je nevyspata. Po pul hodine se mi je podarilo nejak srovnat a znova usly, ale jako

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 04. června 2020 14:37

Tak syn uz pristi tyden nastoupi do skolky. Porad jeste ho drzim mimo, mam - priznavam- furt trochu strach. Ale vzhledem k tomu, kolik si dnes vymenil na hristi biologickeho materialu se svymi kamosi, kteri tam byli na vychazce prave s tou skolkou, tak si rikam, ze jediny rozdil byl, ze jsem nemela volne dopoledne

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 04. června 2020 16:08

Takže přechod na jeden spánek