Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 22. března 2019 08:58

Mrakoplas Byla jsem v pondělí ;) Taky se mi to zdálo hnusnější než poprvé. Ale horší na tom je ta nuda při čekání.

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 22. března 2019 09:02

betsey My nosili v Salewě, ale jen do 2,5 let. Mládě bylo přerostlé a těžké, pak už se nám nechtělo tahat a musel chodit (a my se s ním "plazit"). Výhodu bych viděla i v tom, že tam máš pod nosítkem prostor na svačinu, mikinu, atd. a jde to sundat a postavit na zem i s dítětem (fajn, když spí v době, když si chceš udělat pauzu). Jo a mívá to stříšku proti slunci, pláštěnku, atd., ale to už psala rasaNori 

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 22. března 2019 09:05

Pinot Noir ja som si naivne doniesla Gentlemana v Moskve, že sa doňho konečne zacitam.. haha, chodím sa nakláňať nad wc misu a som rada, že som. Inak mám dve kilá plus za 5 týždňov a sestrička ani muk. 

Offline ziginka
Avatar
678 příspěvků moje polička 22. března 2019 09:29

Mrakoplas Vzpominam na test na cukrovku, jak jsem se dopredu hrozila, jestli to vydrzim, kdyz si na to tolik zen stezuje. A pak jsem byla po vypiti prijemne prekvapena, proste sladka limonada :-D Ale ja fakt hodne rada sladky a vubec nerozporuju, ze po tom nekomu muze byt blbe, tak se drz!

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 22. března 2019 09:36

ziginka dik, no však ja som tiež považovala tie ženy za hysterky  pri prvom mi to vôbec nevadilo, teraz mi to fakt nesadlo na žalúdok ale už čakám na posledný odber a už je dobre. Mne najviac vadí, že nemôžem ani vodu, začína mi už pekne hlavybolenie.

No a smudlovi nič neubudlo, takže definitívne druhý chlapec 

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 22. března 2019 09:37

Dnes som odovzdávala v jasliach hystericky plačúce dieťa Už ráno sa zobudil "ritkou hore", už doma začal plakať pri obliekaní. Včera povedal, že už nechce bývať u dedka (babka je v nemocnici), že už chce ísť domov.

Ráno ma budia kŕče v bruchu, preháňa ma. Včera pred spánkom dedko malého rozbláznil, behal, spadol a buchol si hlavičku. Nevedela som, či ísť na rtg či nie. Nešli sme. Spal pekne. Tak snáď z toho nebudú následky.

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 22. března 2019 09:41

letfenixa držím palce, máš to ťažké :( 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 22. března 2019 09:48

rasaNori 

To je vtipný, já si vždycky myslela, že když se lidem narodí dítě, stávají se tolersntnějšími, protože už vědí... Jako letenka za krosnu, to je kvalitní úlet. 

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 22. března 2019 09:51

letfenixa To nic nebude, u nás jsou pády pořád. S jeslemi se to zlepší, držím palce. Už začíná být hezky, u nás strašně pomohlo, když začali chodit ven. Únor-březen loni trčeli pořád v herně, ale jak potom začali chodit na písek, odrážedla a procházky, začal se tam opravdu těšit.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 22. března 2019 09:51

dynda ta jedna pani co jsem ji psala je oznacila za fanaticky, docela to sedlo:D

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:05

DrowRanger Asi tomu na slovensku rikate jinak,no je to takoveva,,hra pro deti,,, my jsme tak jako mali blbli nebo I o telocviku jsme to delali. Ja nevim, me by to nebapadlo ani s dvouletym, ale to uz neni jic spatnyho, ze ko, jen na tyhle skopiciny nemam asi ani mozek;-)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:13

Karja u nás je to fúrik 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:14

Karja 2x

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:14

Karja u nas se “tragac” provozoval spis jako hra mezi deckama, se sourozenci a tak, kdyz jsem byla mala. s rocnim ditetem samozrejme vubec, spis tak okolo skolkovyho veku. nejdriv je na to dite maly a pak uz moc tezky

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:20

Karja 

Já si ten zrakař s ročním dítětem ani neumím představit. To ten dospelý nějak leze po kolenou při tom?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:24

dynda mne se spis zda divny jak se to rocni udrzi na rukou... dospely se ohne.

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:43

Varování pro Mutzi, příspěvek obsahuje banální mateřské výzvy

Ještě dvakrát ke knihám Jaro, Léto...

1) V knize Noc je všude po městě pozvánka na výstavu ilustrací noci v dětských knihách. V kulturním centru je pak náhled do galerie, je tam pět obrazů. Tři jsem identifikovala (první, třetí, pátý), dva nevím. Kdo ví a napoví? (ne rovnou prozradí!)

2) Dost mě zajímalo, co za divnýho týpka je ten Oskar s husou. Googlila jsem a vyšla o něm samostatná kniha! Neznáte ji náhodou někdo? Mají ji na Megaknihách, mám trochu nutkání si ji objednat.

(Ano, jsem nachcípaná a válím se v posteli. Mám čas na takovýhle zásadní věci )

EDIT: No dobře, ovládnu se. Samostatnou knihu má i Anežka, Zuzana, Matouš s Ferdou, Julča, Pepa s Petrou a kočky Micka s Mikešem. Všechny nepotřebujem A je to matoucí, postavy mají jinak přeložená jména! Naše Petra je německy Elke, ale německá Petra je u nás Anežka. Skandál.

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:46

žluťásek My mu říkáme pán s houserem a zdá se nám lehce úchylný 

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:52

Pinot Noir Je trochu divnej, ale tak srandovně. Mně přijde slizkej ten běžec Pepa, ale v létě už čeká s Petrou miminko.

Nedávno jsem někde narazila na přehled všech postav ze všech knih se jmény, asi si to budeme muset vytisknout.

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:58

žluťásek Já jsem právě přemýšlela, jestli je jako těhotná, ten běžec mi přišel spíš jako děda s druhou mízou než budoucí tatínek