Čas vánoční...

22. prosince 2016 19:51
Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:36

Kan 15 let to nevydrží, dělala jsem to pár prvních let. Pak už jsme ani tolik ty děti nefotily. Chtela jsem dětem ještě udělat takový přehledový ke kulatým desetinam a už je to dávno pryč a mají prd. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:37

Kokoska Zarinya 

Taky mám mnohem radši momentky, tam jsou si haranti aspoň podobný a ne křečovitě roztomilý.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:39

Jos ja prave taky chci furt posilat fotky tak snacha vyhodnotila,ze to bude pro me pekny a jo,opravdu chci Marcela ve fotoknize.Jelikoz uz jsem dvakrat prisla o fotky v telefonu.....a hrozim se toho ja nejsem schopna to nechat udelat.

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:40
Reakce na Kan:

ZarinyaNo nejsem a věřím, že až budu, tak názor nezměním. Já ty foto knihy a kalendáře s miminkem 100x jinak a každý rok, třeba 15 let.. Děsím se toho. Fotky jo, klidně od profíka v albu.

​Jaký je rozdíl mezi albem a fotoknihou?

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:43

My děláme nástěnný kalendář babičkám každý rok, zahlcení fotkami v tom nevidím, vždyť je to jen 12 fotek. Jeden rok jsme vynechali a obě babičky byly upřímně zklamané.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:47

Zarinya Presne. Taky mi chybi asi deset let fotek, najednou uplna prazdnota, jak se to prestalo vyvolavat. Pritom stare fotky si doma rada prohlizim, a momentky prave proto, ze jsou i s tim urcitym retro pozadim, ze je na nich zachyceny treba stary plot nebo zvirata, co uz nejsou. 
Pinot Noir Taky moc nechapu. Asi ze fotky se muzou libovolne prendavat a tak. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:50

Pinot Noir u nás o to opravdu nikdo nestojí, a mě to ani nemrzíNaše rodiny mají teda přístup do online alb kluků a dělám jim každý rok na pár fotek. Kalendář dělá švagrová, to by mi naši hodili na hlavu(nadsázka)

Staršího jsme profíkem nafotit nechali, ale přišel k nám domů, takže to jsou fotky, jak si normálně "hraje" (nebylo mu ani půl roku), akorát pěkné, ne jako ty mojeChystám se, že ho zase pozveme, ať máme aktuálnější fotky. Takové ty fotky z ateliéru, jak sedí děti na saních před umělým stromkem taky nemám ráda.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:51

Pinot Noir Jos ja radsi tu fotoknihu pac fotky by se valely v supliku deset let nez bych album koupila a nandala to tam.

A to i presto,ze to mam rada,jsem v tomhle flink.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:52

Pinot Noir já dětem dělám fotoknihy, ale znamená to, že jednou budou mít třeba deset tenkých knížek. Fotoalbum se dá doplňovat, akorát já jsem lempl a brzy bych s tím skončila.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:52

Jos a vis,ze mas pravdu,taky z urciteho obdobi nemam zadne fotky sebe a trochu me to stve.Clovek by se rad podival jak vypadal.tedy ja jo.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:53

Zarinya já k tomu rodičům poprvé koupila i to album:) Já chápu, že někdo si ta alba rád prohlíží, ale univerzální dárek to není, no.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:56

Pinot Noir My dělame kalendář všech šesti vnoučat dohromady a mám ho taky ráda. Vlastně už by mohl být týdenní, když je tolik materiálu. 

Fotky od profika máme jedny a řekla bych,že i fakt hezké. Jako když jsme dorazili, říkala jsem si, že tam nemá paní žádné ,,stylingy,, ale nakonec se to povedlo, bylo to podzimní focení a na většině fotek ji velkamala jablko ze sadu, ve kterém se to fotilo:-D. Až mě mrzí, že jsme to letošní podzim vynechali. Od toho staršího věku to nemá smysl.  

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:59

do statistiky: mě fota vnoučat nijak zvlášť neberou.  Já nejsem mateřský typ..na vlastní děti mě přemohly hormony, ale ty teď nějak chyběj.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 21:59

Ja bych nechtela kalendar,protoze bych je pak musela schovavat,prece bych nemohla vyhodit fotky vnuka ci jinych pribuznych.proto radsi tu fotoknihu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 22:01

SunEclipse a me se libi tvoje uprimnost.

Mne deti taky moc neberou,ale M.je neco jineho.

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 22:13

A ja by som fotoknihu robila, ale ako vraví Phoebe, nechce sa mi . Sambo sľubuje fotoknihu spoločných zážitkov za každy rok čo sme spolu (6) a máme ich koľko? Nula. Vyvolané fotky deti máme asi z prvých dvoch rokov, stále sa váľajú v šuflíku v pôvodnom obale, v ktorom prišli. Myslím, že ten sklz už nikdy nedobehneme

Offline Kan
Avatar
7083 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 22:16

Moje tchýňka má od dvou vnuků, tři pravnoučata. Každý rok dostává fotoknihy a kalendáře, asi 5 let? Už to nemá kam dávat, ve skříni, kde byly ubrusy, jsou fotoknihy. Přitom má ráda víno, divadlo, hodně čte. Ráda chodí na kafe do kavárny s kamarádkou. 

Profi fotograf dělá i momentky, třeba na svatbě, rodinné oslavě, křtinách. Nefotí jen v ateliéru.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2021 22:19

Kan moje babička měla fotoalb dvě police v knihovněAle pro ní to byly ty nejmilejší věci. Taky byla jediná, kdo od nás tu fotoknihu dostával.

Offline Kan
Avatar
7083 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 22:22

Evaeva Když to chce a dělá jí to radost, proč ne. Já to prostě za sebe jako super dárek nevidím a dostat bych to nechtěla. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. prosince 2021 22:22

Já jsem jednou udělala z fotek pexeso, že to budeme s neteří hrát když byla malá. Byl tam každej z rodiny a zvirata a tak. No a moji rodiče nám to zakazali rozstrihat a schovali si to na památku. A sambovi rodiče mají nastenku a fotky si tam vyvolavaji a tuhle říká švagrová, že jsem jediná kdo tam chybí:-D.