VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. července 2018 20:46

Mutziputzi rozhodně jo, jsou tam vidět ty dvě pěšinky, i předěl, i jiná barva.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. července 2018 20:48

Jiná Realita Vsadila bych se s tebou o moc, paruku nemá ni omylem

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. července 2018 20:52

Mutziputzi jako může to být nějaký naprosto náhodný optický klam, ale jinak je tohle typické chování poloparuky. zelená pěšinka je paruková, červená její a v oválu je přechod. vůbec neříkám, že to nosí jindy, než na téhle fotce, ale tady bych dala ruku do ohně, že ji má.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. července 2018 20:56

Mutziputzi i ještě podle toho, jak se chovají vlasy dole vpravo (tedy podle mě vrchní vrstva cizích vlasů).

já nosím cizí vlasy každý den, a ty konce, ať děláš co děláš, jsou většinou takhle suché a trochu rozdrbané a trčící, vlasy kolem obličeje takové nemá.

ale jako může to být jen prudkým slunečním nasvícením. ale první, co jsem viděla, když sem tu fotku někdo dal, bylo "paruka".

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. července 2018 20:57

Jiná Realita Mně taky nedrzi pěšinka, suchy vlasy tohle dělaj, tohle je presne ono

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:17

Jiná Realita no tak podle tvého popisu já nosím paruku furt akorát sem si sakra mohla pořídit nějakou v hustotě té macronky

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:23

Jiná Realita no tak podle tvého popisu já nosím paruku furt akorát sem si sakra mohla pořídit nějakou v hustotě té macronky

Podľa toho popisu nosím takisto parochňu ale s hustotou som to nevychytala 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:24

Jiná Realita 

Taky to vidim na příčesek.

Mimochodem viděla jsem krátce po konci fotbalu mezi diváky poskakovat macronku - měla obyčejný džíny, snad bílou košili a nějaký sáčko, a vypadala mnohem líp než v těch věčnejch mini. I ty vlasy měla takový příčetnější... 

Vono to tlačení na pilu se prostě nevyplácí - znám to z vlastní zkušenosti. Když outfitu i vizáži věnuju přílišnou péči, vypadám většinou jak idiot 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:26

paktofonika 

no ale na fotkách to rozhodně tak nevypadá, máš je moc hezký

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:28

barbucha Ale prd pricesek prosim te, bud si chtela vzadu natupirovat vlasy na Bardotku, tez jsem parkrat vyzkousela, cili z pulky pesinky udelat vzadu bouli nebo se ji rozfoukala pesinka, pripadne kombinace obojiho, az budete mit na hlave suchy zesvetleny husty chrouny, tak to pochopite

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:29

barbucha mně se bohužel na ní nelíbí ani ty krabicovitý krátký sáčka, protože v nich vypadá obzvlášť bezkrká. dívala jsem se teď na nějaké fotky té Františky (jinak ji nijak cíleně nesleduju, tak jsem si to musela oživit:-) a taky si furt něco na ten krk motá nebo nasazuje.. byť teda tak připosražená nevypadá, bych skoro řekla že vypadá líp než macronová... to se dělá kvůli zakrytí vrásčitýho krku nebo proč?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:31

viktorka_od splavu Haha ďakujem, niekedy sa podarí. Mám problém s tým že jeden deň super top a na druhý deň s použitím rovnakých prípravkov a s rovnakým postupom úpravy totálna katastrofa žeby som najradšej šla kanálmi :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:31

Mutziputzi tak u hustých vlasů se přece tupírují ty spodní vlasy a ty vrchní se přehodí přes, ne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:34

viktorka_od splavu No jasne, a?

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:39

Mutziputzi Mně se pěšinka takhle kolikrát rozhodí taky, i na mých pěti chlupech. Teda snažím se ji trochu rozcuchat záměrně, protože mít ji rovně od temene k čelu, vypadám jak Hitler. A někdy to dopadne tímhle posunem v půlce, no. IMHO ten posun pěšinky nedokazuje nic.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:48

Pinot Noir Ty mi davas, tata v dlouhejch vlasech, ted zas Hitler

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 15. července 2018 22:00

viktorka_od splavu 

No primárně kvůli vrásčitýmu krku, to je jasný. I když je to stejně - podle mě - nesmysl, protože to by musely nosit roušku i přes ksicht  

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 15. července 2018 22:05

Mně to teda u Macronové na paruku nepřijde, ale že by na svůj věk vypadala nějak úchvatně? Postavu má slušnou, ale prostě na těch pětašedesát vypadá. V určitém světle i na víc ;)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. července 2018 22:08

Kokoska No ale Macron si u me v zebricku stoji hodne vysoko teda

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 15. července 2018 22:12

Mutziputzi 

No neni úplně marnej