VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 19:46

baltik mě se nosní dírky prý roztahujou když jsem naštvaná,  už jen, aby z.nich srsela síra a plameny.

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 21:51

MP Meri Hele, já mám Andulu /a ještě Michaelu Jonas/ jako guilty pleasure rovněž. Fakt mě fascinuje, jak žije a dobře se živí natáčením/sdílením svého života. Ta operace nosu, to je taky dobrej bizár, v podstatě od začátku je nespokojená, už měsíce nos tejpuje a chystá se "vyšlápnout si" na operatéra. Ještě mě překvapilo, jak tu operaci a pooperační vývoj dokázala určitou dobu utajit - je šikovná. A ještě se mi u ní nelíbí, jak nabírá svalovou hmotu, však jí tam někteří píší, že má stehniska .

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 22:50

Fiction Konečně někdo, kdo sdílí moji malou úchylku Já ji svým způsobem obdivuju, ač je úplně z jinyho světa, než já. Dokázala pochopit, co to její publikum chce a servíruje mu to pekne pod parou.

Ze to zvládla utajit mě sice překvapilo, ale zas ne tak moc. Ona jednou v nejakym podcastu říkala, ze když rodila, měla predtocenejch mraky storýček a nebejt toho, ze to propalila nějaka sestřička, nikdo by to týdny nepoznal ... docela tomu i věřím. U dnešního sjíždění jsem se opravdu upřímně pokusila se od toho nosu odpoutat ... ale to fakt nejde, podle mě to je proste zmrsenyyyy

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 00:53

Když tu zmiňujete guilty pleasure, co říkáte na ten poslední ohoz Třeštíkové, ála Bianca?

Jako já si nemůžu pomoct, přemýšlím nad tím už pár dní a jak u Třeštíkové chápu záměr a svým způsobem mě baví, tohle je pro mě jen hnusné, nevidím za tím nic. Jako by prostě na sebe náhodně naházela pár věcí a vyběhla s odpadky. 

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 06:31

Garfie nefunguje! Nemáš to uložené?

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 06:50

Garfie mi se ten outfit libi moc, trestikova je provokativni, ale v mode fakt zabavna. z fleku by se mohla o vikendu promenadovat u nas kolem reky, takovych outfitu uz jsem tam par videla, akorat s botama na platforme.

nechapu kritiku toho outfitu na insta, ti lidi vubec nechapou, ze moda nemusi byt o tom vypadat co nejuhlazeneji (ziiiv) nebo mainstreamove co nejlip (taky nuda). je to zabava, hra, provokace, trestikova to zvlada skvele.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 06:51

MP Meri andulu vidím po nějaký dobe a přijde mi, ze vypadá úplně strašlivě plastově 

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 23. dubna 2024 06:58

Myslite tohle? To je dobrý, byla to akce, kde se nějaký kreativní outfity vyžadovaly.  

Offline Kan
Avatar
7083 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 07:08

Třeštíkovou vůbec nesleduji, ale ta náušnice v nose vypadá jak sopel. A to koleno si vyhodila? Má tam nějaký boule.

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 07:11

Kanpřesně, nemůžu se v blízkosti lidí s tímhle typem piercingu vůbec vyskytovat, pořád mám nutkání nabídnout kapesník, ať si ten sopel proboha utře. 

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 08:00

Kan mě, při pohledu na piercing v nose, vyskočí v hlavě obrázek krávy (zvíře) s kruhem ...

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 08:03

Pinot Noir Kan tak, přesně. A furt myslím na to, jak žijí s rýmou. Dost se mi to ekluje, něco jako chlap v plnovousem, když srká polívku.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 08:06

Mne se nelibi to obleceni, ale holky s timhle piercingem se mi libej:) Trestikova mi na nej prijde jen teda trosku vekovita...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 08:12
Reakce na Pinot Noir:

Kanpřesně, nemůžu se v blízkosti lidí s tímhle typem piercingu vůbec vyskytovat, pořád mám nutkání nabídnout kapesník, ať si ten sopel proboha utře. 

jinak ohoz se mi libi, akorat ta plachetka ci kapucka vypada legracne. ale chapu zamer a zabavny to je

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 08:14

Moje kamarádka vždycky říkala, že na tento typ pearsingu musí být člověk hnusnej, že hezkejm lidem to nejde:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 08:14

711990 ageismus?!:-)))

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 08:16

U Třeštíkové mi přijde, že to není móda, kterou nosí a je ji blízká, ale že si nějaký model obleče jen na akci, aby byla vidět. Stejně tak se jednou za čas vyfotí naha, aby se o ni psalo. Ale mozna se pletu a od doby, kdy jsem ji s Třeštíkem sledovala se změnila. 
model z FW sám o sobě mi přijde fajn kromě bot. Ty se mi hodně nelíbí. 

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 09:01
Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 09:07

Garfie Raduza "nejlepsi" je ovsem na IG posledni fotka, ty zaparene plastove boty a rude otlaky na nartech.

Online Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 09:45

Tak ji baví provokovat, asi takhle běžně nechodí.