VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:43
Reakce na moora:

Tak janecek prezidentem fakt nebude, netreba se obavat

​Protože bude Babiš.

Offline Karja
Avatar
35906 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:40

No Janecek má teď nějakou reklamu na YouTube, a ona zacinala docela slibně, protože první dny kdy se spouštěla v ní on nebyl, a vypadala tak symoaticky, jsem měla čekat nějakou kulisarnu. Nicmene už tam přibyl, dneska jsem to viděli společně doma a sambo mi říka, tak tohodle Janečka budu volit, přece nebudu volit Babise. Bože snad to nebude takovahle bída! 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 00:44

Karja 

Jako kdybych si měla vybrat jestli Janečka nebo Babiše, tak se vůbec nebudu namáhat zvednout z gauče.

Offline Karja
Avatar
35906 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 08:25

dynda Jako uvidíme no! 

Offline lalala
Avatar
12 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 08:46
Reakce na 999:

marieu Tak to jsi mě uklidnila, protože Heroine u nás má vroubek :-). Byl to první časopis, který mě napadl, že by tam mohl být rozhovor s Luna . Napsala jem šéfredaktorce, nabídla jí exkluzivitu, že prostě budou první, komu dáme rohovor. A ona mi neodepsala. Poté, co mi odepsali úplně všichni ostatní, šéfredaktorka Marianne mi dokonce odepsala asi za pět minut, tak jsem si řekla, že to možná spadlo do spamu a napsala jí znovu. A zase nic. A teď po nominaci Lymfocity na nejlepší komiks roku jsme se s Luna řekly, že i kdyby napsali, tak na ně kašleme .

​To je blbý. Chodím vás sem číst už dlouho a pro Heroine pracuju. Zrovna Lunu a její práci jsem redakci ukazovala ještě dříve, než to šlo do všech médií. Tak mě dost mrzí, že jste psaly a nedostaly odpověď, protože si pamatuju kolektivní nadšení z její práce a i ten silnej příběh. Zjistím, co se stalo.

marieu ad reklama. Je to fakt těžký a je to na delší diskuzi. 

Offline marieu
Avatar
4485 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 08:55

lalala i když odhlídnu od reklam, jejichž objem nabobtnal v případě Heroine fakt extrémně, celkově mě posun časopisu prostě přestal bavit a zajímat. Už bych si nevybavila, o čem bylo poslední číslo, které mi přišlo domů. První výtisky jsem nosila skorošvagrové a mámě na přečtení... pořád asi patří k těm lepším na trhu, ale já už prostě nejsem cílovka. Pro pořádek: v současnosti žádný lifestylový časopisy nečtu. 

Offline lalala
Avatar
12 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:05
Reakce na marieu:

lalala i když odhlídnu od reklam, jejichž objem nabobtnal v případě Heroine fakt extrémně, celkově mě posun časopisu prostě přestal bavit a zajímat. Už bych si nevybavila, o čem bylo poslední číslo, které mi přišlo domů. První výtisky jsem nosila skorošvagrové a mámě na přečtení... pořád asi patří k těm lepším na trhu, ale já už prostě nejsem cílovka. Pro pořádek: v současnosti žádný lifestylový časopisy nečtu. 

Za takovouhle věcnou zpětnou vazbu jsem ráda. Díky.

Offline 999
Avatar
17589 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:57

lalala Díky, ale už to asi nemá cenu zjišťovat :-).

Offline lalala
Avatar
12 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 10:00
Reakce na 999:

lalala Díky, ale už to asi nemá cenu zjišťovat :-).

​Jasně, to je fér. Škoda. Ať se daří. Hlavně teda Luně, určitě o ní ještě uslyšíme.

Offline lalala
Avatar
12 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 10:00
Reakce na 999:

lalala Díky, ale už to asi nemá cenu zjišťovat :-).

​Jasně, to je fér. Škoda. Ať se daří. Hlavně teda Luně, určitě o ní ještě uslyšíme.

Offline Sweet Potato
Avatar
34840 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 10:09

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 10:17

Karja dynda Zapřete se a přečtěte si někdy diskuse na novinkách. Babiš to má v kapse. To zas bude ostudy! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30609 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 11:20
Reakce na Mha:

A ostatní kandidátské manželky a manžely jste prověřily?

Mě se líbí paní Kalouskova, ale bohužel už nejsou spolu. 

Ještě znám paní Babišovou, ale ta je taková instagramově vylepšená.

A dál nic.

​Neprověřily, a proč taky? Ty ostatní nezahlcujou bulvár...

Offline 999
Avatar
17589 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 11:33

Karja Tak já jsem se včera shodou okolností dozvěděla, jak Janeček hledal svůj mediální tým. Lidem, kteří jsou guru v tomto oboru přišla pozvánka s tím, že se s nimi chce někdo sejít. Dopředu jim neřekli kdo a proč. Vedli je uličkami, dvorky a chodbami, možná i mobil na konci museli odevzdat, a pak jim řekli tajnou věc: Janeček bude kandidovat na prezidenta a vy můžete být u toho... no někteří se prý smáli ještě za dveřma :-).

Offline marieu
Avatar
4485 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 12:16

999

Offline barbucha blogger
Avatar
30609 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 12:21

999 

Prokristapána Pytel na hlavu jim nedali? 

Offline Karja
Avatar
35906 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 12:36

999 Je, to musel být zážitek na roky! A navíc pak ta úniková hra jako bonus, zpátky trefit domu! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2022 13:45

999

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2022 14:11

barbucha

Já myslela, že hlavní úlohou paní prezidentové nebo pana prezidentčina je vypadat krásně a nosit jen hezké oblečení. Tak by se to sem hodilo.

999

To už je trochu divný

Zůstal tam vůbec někdo? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30609 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 15:12

Mha 

Tak já bych očekávala, že bude nejen hezky vypadat a slušně se oblíkat. Byla bych ráda, kdyby měla v hlavě taky něco jinýho než sebe samotnou... a věnovala se - místo věčný sebepropagace - i něčemu prospěšnýmu. 

V ideálním případě samozřejmě. Zatím máme nereprezentativní línou bábu... s Babišovou bychom získali nafukovací pannu ve fendi modelech ("mojí paní se na nic neptejte") a s tou Janečkovou rusandou se ani neodvažuju představit si, co všechno by předvedla. Rozhodně by kvákala denně v bulváru, to se vsadim.

Je to bída. Ale to mám za to, že jsem se pošklebovala chudákovi Brigitte Macron, která aspoň umí držet příbor a vystupovat slušně...