VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 22. července 2021 16:27

Kokoska ten zvuk samců od vysoké je v čase říje dost strasidelny. Medvěd nebrucel, on si jenom šustil v listí a my byly docela zticha ( teda spíš funěli), tak nás fakt asi neslyšel.

Chatarka říkala: a, to musel byt ten mladý. ( Tónem, vy nadelate kvůli jednomu medvideti). Horší bylo, že už pro nás neměla postel, takže jídelna na zemi s budíčkem v pět nebo nocleh pod širákem za chatou. Jídlo jsme nechali vevnitř a dali jsme to venku.

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 22. července 2021 16:44

continuity to bych se asi bala, ze si me prijde medvide v noci prohlidnout

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 22. července 2021 16:46

Kokoska no, taky jsem se bala, ale bylo to o hodně dál a vedle nás spali jiní lidi. Popravdě, kdybychom si toho medvěda nevšimli, tak to vůbec neřeším. Venku jsem tou dobou spavala s tímto kamaradem zcela běžně. On byl docela flegmos, nechal to úplně na mě. 

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 22. července 2021 16:48

Muž jak je v tom LA, tak ve volném čase obchází okolní hory. Už viděl pumu a onehda potkal na cestě medvěda. Naštěstí se mu ho podařilo nějak zahnat, ale byl fest vyděšený.

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 22. července 2021 16:50

brrr a já mu teda dost závidím, i s medvedem.

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 22. července 2021 16:56

brrr husty, ale pro lidi ze západu USA nic neobvyklého. Můj lektor angličtiny má v malíčku triky, jak reagovat při setkání s různými šelmami. Ja si pamatuji jen, že když potkáš pumu, máš se ohánět třeba bundou a dělat  hluk, to ji prý vyplaší  na medvěda ale platí něco úplně jiného!

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 22. července 2021 16:58

brrr kdyz jsme byli v Sequoia parku v Kalifornii, tak tam byly vsude odpadkove kose zvlast zabezpecene proti medvedum, pry jich tam je hodne. Tak jsme se tesili, i nam slibovali, ze mozna nejakeho uvidime, ale ani chlup. Pak jsme byli nekde, kde se prochazeji bizoni, pry je jich tam hodne. Nevideli jsme ani jednoho. Uz ani nevim, co bylo to dalsi zvire, myslim divoci indiansti kone, ale proste nic, nic, nic.

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 22. července 2021 17:00

continuity No, on kupodivu toho času zas tak nemá, tak ochází fakt jen ty kopce těsně vedle LA. Žádní krása to není, jsou vyschlé na troud.

Tulipe Muž tleskal.

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 22. července 2021 17:10

brrr Sequoia park prakticky za barákem, no já bych si čas nějak udelala. 

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 22. července 2021 17:17

continuity On čeká se sekvojema na nás Akorát je možné, že se nedočká.

Offline Catherinne
Avatar
9885 příspěvků moje polička 22. července 2021 17:29

Tulipe na medvěda rolnička

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 22. července 2021 17:50
Reakce na brrr:

continuity On čeká se sekvojema na nás Akorát je možné, že se nedočká.

​Držím pěsti, ať se dočká! 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 22. července 2021 18:24
Reakce na brrr:

continuity On čeká se sekvojema na nás Akorát je možné, že se nedočká.

​Ah, vcera zas prodlouzili do 21 srpen, sakra. Tak snad konec srpna! Pumu mi minule poslal kamarad, vlezla mu na zahradu, bydli normalne ve meste ve ctrti u more, kocicka, mega velika byla. Ja jsem ji videla jen na ture na stezce, ale bezne jsou i ve meste. 

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 22. července 2021 18:34

dzizisketa Dík, snad to výjde. Přinejhorším, už je za půlkou.

0zero7 Jo, pochopili jsme, že se otevření hranic jen tak nedočkáme. Napsali jsme srdceryvný mail na ambasádu a uvidíme.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 22. července 2021 18:46

brrr no, ono to visi na jihu, hranice s Kanadou ok, dole min, i kvuli malemu procentu vakcinaci US, grrrr. Asponze Kanada otevre pro amiky 9 srpna, pro abytek snad 7 zari. Double vaccinated samo musi byt. Myslim, ze do toho 21 srpna by snad Biden ohl neco hlasit! Drzim palce, i sobe, chci do Washington a Oregon. 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 23. července 2021 12:25

Z nás si jednou vystřelili na Malé Fatře úplně cizí turisti. Předběhli nás a pak se schovali do křoví u cesty a začali šustit, mručet a přibližovat se. Málem se mnou švihlo.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 23. července 2021 12:30

Setkani s medvedem je urcite horsi, ale tohle je taky dost strasidelny. Olga Lounova.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 23. července 2021 12:35

mirajo já bych asi radši medvěda

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 23. července 2021 12:37

mirajo Chci medvídkaaa!

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 23. července 2021 12:39

brrr No to by byla škoda, kdybyste se tam nedostali. :-( To je fakt hrozná situace, teď jsem četla příběh nějké smíšené japonské rodiny, která se neviděla dva roky, paní (Japonka) odletěla porodit dítě do Japonska, on zatím měl dořešit stěhování a přiletět za ní, ale už to nestihl. Dítěti je skoro rok a půl a ještě ho neviděl. Neuvěřitelný. Jinak s tou Kalifornií a zvířaty, pamatuju, jak jsme letěli do SF, koupila jsem si průvodce po Kalifornii a hned v úvodu byl návod, jak se vyhnout pumám a další divoké zvěři.