VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Online stes
Avatar
7336 příspěvků moje polička 18. května 2020 22:39

Jiná Realita ano přesně tenhle názor jsem tu jiz dlouho necetla

. Nastesti u tebe chapu nadsázku

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 19. května 2020 10:23
Reakce na notna:

bram To bude  její prace.někde četla, že Babišová dělá bytový design. 

​Je to tak!

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 19. května 2020 10:27

barbucha Ty popínavý dráty

Offline Garfie
Avatar
23897 příspěvků moje polička 19. května 2020 10:28

barbucha Jé, takovou elegantní lavičku mají v místní Zoo!!  Jen teda ne ve zlatě....

Online andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 19. května 2020 10:38

dzizisketa Restaurace už není, loni v říjnu zavřela. Ztráta hvězdy a finanční krach.

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 19. května 2020 10:51

andulka01 

Měli prodat toho krokodýla

Online andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 19. května 2020 10:56

barbucha Jo, zlatej krokouš je mazec teda a taky orchdeje, ty musej bejt, bez toho by to luxus asi nemohl bejt. Podle dalších fotek teda luxus co neurazí, neinspiruje, nic moc. Ale michelinské luxusní restaurace je myslím hrozně těžký finančně udržet, většinou mají investora, kterej prostě sype a je pyšnej, že ji má v portfoliu. Třeba to Monču přestalo bavit?

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 19. května 2020 11:03

andulka01 

Ty další fotky jsem viděla, no ano, je to luxus podle Monči. Orchidej, zlato a křišťálový lustry. Mnoho lustrů! A plyšový křesla! Do městečka v Provence jak dělaný

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 19. května 2020 11:10

Pane doktore, to je krása, taková orchíje!

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 19. května 2020 11:12

andulka01 Ja jsem v Provence videla i michelinskou restauraci s plastovejma zidlickama a igelitovejma ubrusama. :D Kdyby tehdy nemeli zavreno, tak bychom na jejich michelinske menu zasli, protoze bylo asi za 30 nebo 40 eur. Neni michelin jako michelin. :D

Online andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 19. května 2020 11:20

razorblade Tak to samozřejmě vím :-) Michelina může dostat i stánek na ulici. Ale řešili jsme luxus... a ten se prostě málo vyplácí. Vybavení, mnohapočetná obsluha, drahé doplňky, úklid a spousta dalšího sežere strašnejch peněz. Naproti tomu rodinný podnik s báječnou kuchyní si na sebe vydělat může celkem normálně.

A teda michelinskou restauraci bych ti moc přála! To je pech. V dávnověku mi utekl jeden podnik v Tyrolích, skupina měla pramálo pochopení pro mé úchylky (prej že to bude kostka ve skluzu a takový kecy, no).

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 19. května 2020 11:28

andulka01 ja vim, ze vis! :D to byla narazka na Moncu, asi jen trochu blbe napsana. Ja bych si michelinskou restauraci taky prala, ale bohuzel moje konzumacni hodiny se moc neslucujou s Francouzema. Ja z tech jejich pravidel, kdy je restaurace otevrena a kdy ti daj jidlo nebo jen kafe, uplne rostu. Jsem z Ceska zvykla, ze v hospode/restauraci dostanu neco k jidlu skoro vzdycky, a jako turista se moc nedokazu naladit na ten jejich rytmus, tak bejvam casto odkazana na kavarny a pekarny.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. května 2020 11:57

razorblade ja si na to v Nemecku nezvykla za dvacet let.

Nastesti se i par najde co ma celodenne,ale moc jich neni.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. května 2020 12:43

razorbladetohle mě dostávalo na cestě do normandie. neměla jsem se kde najíst, protože restaurace otevřená od pěti je pro mě poněkud pozdě. takže jsem jedla jen v hotelu snídaně, co jsem zvládla, a pak nějaké bagety někde na benzínkách a podobně.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 19. května 2020 13:20

Zarinya to maj i v Nemecku? Tam si nevzpominam, ze bych nekdy mela podobny problem.

Jiná Realita mne se teda loni podarilo vychytat dvakrat obed. Byla jsem tam s kamoskou, ktera nema tak hardkor turistickej rezim jako ja (litam jak dement celej den a ve ctyri mi zacne krucet v zaludku) a dozadovala se jidla :D

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. května 2020 13:37

razorblade tak presnejsi bude,ze v Bavorsku bezna vec....jak je to treba v Berline nevim.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 19. května 2020 21:08

já to zažila teď poprvně ve francii a musím přiznat že jsme obědvali v mcd a kfc, navíc nám ještě vycházelo dopolední kafe na cca 11h a to byl taky problém, museli jsme vždy vysvětlit že chceme sice jen kávu a nebudem obědvat, ale že do 20 minut stopro vypadnem

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. května 2020 21:14

viktorka_od splavu tak kafe u nas neni problem v zadnou hodinu,ale hodne restauraci proste ve dve nebo ve tri zavira.Sice te nevyhodi,ale uz si z kuchyne nejde nic objednat.No jak pisu za dvacet let sem si na to nezvykla.....my obedvame spis pozdeji.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 19. května 2020 21:20

Zarinya my obědváme normálně v poledne, ale když si dáme velkou snídani a vyrazíme na výlet, tak pak je před polednem čas na kafe - což ty hezké malé podniky které jsme cestou potkali zrovna prostíraly k obědu a skutečně, než jsme ho dopili, už se začli scházet strávníci.. no a pak kolem té třetí by to chtělo oběd - no tak to ani náhodou, mimo dobu oběda se nejí, až od půl šesté někdy to mají napsané na dveřích ale ty zapadlejší počítají že tam jdou jen místní co to znají, takže nás prostě vyvedli:P

Offline Makara
Avatar
2218 příspěvků moje polička 19. května 2020 21:31

viktorka_od splavu o půl sestė? Tak brzo? To musel být podnik nějakých cizinců! V Nice nas pustili před otevirackou za pět sedm, protože začalo pršet. A to byla restaurace, co na té ulici otvírala první.