VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 17. února 2019 11:46

RoSa 

Offline Mrakoplas
Avatar
8861 příspěvků moje polička 17. února 2019 11:47

dzizisketa súhlas. Ja som síce treska ale keby som bola typ ako Nigela, ktorej pár kíl sedelo, tak ich kľudne priberiem.  Všimla som si, že niektorí ľudia su silno zaťažení na  velmi štíhlu postavu ale mne osobne to ako najdolezitejsie pri hodnotení vizualnej stránky nepride. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 17. února 2019 11:54

Janulik03 No, to vyprdnu, ale až za čtyři měsíce. A minule jsem nebyla taková lemra ani čtyři dny před porodem! Přičítám to ročnímu období, však jen co vylezlo slunko, hned je mi veseleji! Já bych tak šla dělat něco na zahradu! 

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 17. února 2019 12:04

nolita prvni stavnata ryba, co me napadla :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30710 příspěvků moje polička 17. února 2019 12:16
Reakce na RoSa:

barbucha 

tak teď už nám jen chybí, aby se k těm vráskám na vopuchlym obličeji vyrazil z tý frustrace a chybějící sebelásky nějakej psychosomatickej ekzém!

​Tys mi tady chyběla  Hele zkoušet, jestli se zvednem ze země, už asi radši nebudem, co?

Offline MarcelaN
Avatar
příspěvků moje polička 17. února 2019 13:06
Reakce na Isca:

Janulik03 Ale prdlačky. Problém není v tobě, jen se někdo rád vymezuje, aby bylo poznat, že on patří do té správné skupiny, a pak se cítí rozpačitě, když si uvědomí, že se to dotklo jeho sympatického známého. 

​tak já teda pevně doufám, že když tady kdokoliv napíše jakýkoliv názor, není to žádné vymezení aby něco ukázal. Bohužel jakýmkoliv příspěvkem lze někomu nechtíc  evidentně šlápnout na kuří oko. To by tady ale člověk nesměl napsat nic, protože třeba kdo má akné bude se cítit dotčen diskusí o čisté pleti atd atd

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 17. února 2019 13:37

Já se přiznám, že když jsem byla mladší, nebyl sebemenší problém shodit pár kilo, když nabyly. Nikdy jsem nebyla štíhlý proutek, ale taky jsem nikdy neměla nadváhu. Jenže přišla léta, dva úrazy za sebou v řádu tří let, konec se sportem (volejbal se špatnýma kolenama fakt hrát nejde). Nahradila jsem to chůzí, ale pak operace toho nešťastného kolene mě zas skoro na rok vyřadila z delší chůze - no a teď rok dva před 60 se fakt kondice nabírá o to pomaleji, čím rychleji se po sebemenším výpadku ztratí. Nikdy jsem si to o sobě nemyslela, ale opravdu je teď mnohem náročnější dostat se do kondice a sundavat kila pohybem a úpravou stravy.

Co nadělám. Jo, zvednu se ze země v pohodě, to jo. Ale po patnácti kilometrech mě už bolí záda a po dvaceti celej člověk.

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:07
Reakce na MarcelaN:

​tak já teda pevně doufám, že když tady kdokoliv napíše jakýkoliv názor, není to žádné vymezení aby něco ukázal. Bohužel jakýmkoliv příspěvkem lze někomu nechtíc  evidentně šlápnout na kuří oko. To by tady ale člověk nesměl napsat nic, protože třeba kdo má akné bude se cítit dotčen diskusí o čisté pleti atd atd

​tvl, zkus si nekdy po sobe precist svoje prispevky, z tech nenavist vuci kazdymu gramu navic a opovrhovani temi, kdo ten gram mavic maji, uplne cisi. Nesrovnatelne s prispevky treba betty nebo jinx, ktery je pisou vecne, nebo humorneho podani od mutzi. Kdyz te tady obcas ctu, tak se ani nedivim, ze z toho janulikovi muze padat sanka...

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:31

Šmajrá, fakt neni nic než treska nebo velryba?

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:32

Sweet Potato ještě vyvrženej vorvaň..

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:40

razorblade to jsem byla já a ne MarcelaN, z které spadla Janulik03 sánka. A nikým fakt neopovrhuji, jen jsem se připojila k debatě o vlivu hubnutí na obličej. Jinak je mi vážně šumák kolik kdo má kil a zrovna Janulik03 by byl asi poslední člověk, kterého bych tady chtěla nějak urazit. Teda nechtěla bych urazit nikoho, abych byla přesná 

A nechci aby to zase bylo pochopeno blbě, ale jak psala kdesi Dadoo - raději veselá tlustá prdel než kyselá hubená. A doufám, že teď zase ještě neurazím Dadoo, dneska zjevně nemám ani já svůj den a už radši jdu dělat něco užitečnějšího  

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:42

Ounz 

razorblade 

Ještě tuňák, přece 

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:43

Offline stes
Avatar
7394 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:46

999 no tak to je hrozny... A pak jeste vlasy Bagarové

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:49

Kammila  neurazí, ale opravím. Lepší veselý tloustik než hubená kyselá prdel..

razorblade  to napsala správně. Ta paní se v jedovatých urážka h a narážkach vyživa. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:51

999 to mě taky zaujako. Příšerná. Jak ji mohla napadnout ta podprsenka.. A ty zvednute šaty, aby ukázala nohy.. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:54

Sakra, budu muset ty svý legíny s lampasem ještě přehodnotit, nerada bych, aby moje nohy vypadaly, že je nosím naopak (Nějaká moderátorka z Novy.)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. února 2019 14:58

Pinot Noir sice nevím jak naopak, ale asi jsem poznala Rakovnik? 

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 17. února 2019 15:02

Dadoo Ty nohy, mám pocit, že jdou jiným směrem než tělo  A musela jsem se do článku vrátit, a jo, je to Rakovník.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 17. února 2019 15:03
Reakce na Sweet Potato:

Šmajrá, fakt neni nic než treska nebo velryba?

​Jak jsem nakoupila, tak prodávám. Já jsem si to nevymyslela, to mi jednou kdosi řekl, že si od určitého věku žena musí vybrat, což samozřejmě nemusí, no tak jsem netušila, že to spustí takový ohlas. Plošná omluva všem!