Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 02. března 2020 12:36

razorblade Jo, je to přesně tak, jak píše Garfie . My jsme nebyli v zasažené oblasti, dokonce jsme byli v oblasti, kde ještě koronavirus ani není, pokud vím, ale zaměstnavatel to bere prostě šmahem - byli jste v Alpách, zůstanete doma. Naopak ve školce ráno nebyl problém.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 02. března 2020 12:38

razorblade Hele mě ten koronavirus teda taky pekne sere, neb mi zkazil pomerne dlouho a komplikovane organozivoany rande (chlapec se vratil z lyzovacky, ne teda z ty uplne nejnebezpecnejsi oblasti a zamestnaval ho poslal do karanteny a nebmuze nikde courat, no )

Jako proste!

Jako nechci situaci smaozrejme nijak trapne zlehcovat. 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:01

Garfie muž sedí zatím doma, ale on kancelářské věci dělal z domu i předtím. Něco říkal, že zatím tam nepůjde, ale když bude potřeba na letadlo, tak tam zaskočí.

Stůl máme jenom jeden, ale já běžné pracuji z pelechu. To problém není. Každopádně se tady brzo povrazdime. Řekla jsem dětem, že se budou normálně učit a těch 7 nebo 14 dní tady bude nějaký režim, s úplným nadšením se to nesetkalo. Škola zatím chce karanténu jenom týden, a to mi možná zachrání život. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:07

continuity Udržet ten učební režim doma je strašný, dobře to znám! Tak držím pěsti, přeju ti, aby po týdnu mohly nastoupit, ať si tu svoji karanténu aspoň trochu užiješ!

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:10

continuity se priznam, ze jsem dobrovolne nedala starsi dite do skolky, kdyz jsem stejne doma na te materske...muz si teda klepal na celo a predvida mi, ze to vydrzim tak tydenja tam ale letos dite nedavala, ani kdyz byla bezna vlna chripek. Trochu mi bylo ale trapne, kdyz jsem tam volala a omlouvala ho. 

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:13

Lama_z_Lana U nás se vrátilo ze zahraničí 5 lidí, včetně zaměstnavatele. 3x Itálie, Indie a Thajsko. Mimoto, že říkali, že na letišti se nic nedělo, tak jsou všichni v práci.  U nás HO nelze a je nás 10, takže jedině zavřít celé. 

Kamarádka měla ale odjet na lyže do Itálie a její manžel dostal zákaz, prý dokonce s hrozbou nějaké vysoké "pokuty".

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:16

Garfie já mám totiž pocit, že když to nechám být, po týdnu bude domácnost vzhůru nohama a děti úplně stejně vzteklé, že jim po půl dní vypínám televizi. 

Do toho budu muset pracovat a ještě někdo i vařit. Z práce už volal kolega v 8 ráno, že něco urgentně potřebuje. 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:19

Gatita kdybych je tam poslala, nikdo je asi nevyhodi, žádný zdravotní důvod k tomu není, hygiena to taky nenařizuje.  ale po včerejším výstupu agenta Bureše, jak se mají učitelé vyptávat děti, kdo byl v Itálii na lyžích, jsem si řekla, že je radši nechám doma, ať to nezliznou. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:21

Gatita Byla jsem dnes s mladším na rehabilitaci a jen tam drnčel telefon, jak cvičení jeden po druhém (spíš jedna po druhé, tatínka jsem tam ještě nepotkala) odříkali. Fyzioterapeutka ocenila, že jsme přišli.

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:23
Reakce na Gatita:

continuity se priznam, ze jsem dobrovolne nedala starsi dite do skolky, kdyz jsem stejne doma na te materske...muz si teda klepal na celo a predvida mi, ze to vydrzim tak tydenja tam ale letos dite nedavala, ani kdyz byla bezna vlna chripek. Trochu mi bylo ale trapne, kdyz jsem tam volala a omlouvala ho. 

​Ja si myslim, ze se ucitelkam spise ulevi, kdyz je deti mene, trapne ti byt nemusi, dobry skutek jsi udelala!

Ja se naopak priznam, ze ackoli mam volno, deti jsem do skolky dala. Na cely tyden asi nee, ale potrebuju poresit nejake doktory.

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:30

Já se přiznám, že jsem si přečetla diskusi o houpátku a botičkách a názory na to ventilovat nechci, ale trochu mě trápí, že jsem nikdy nečetla od Mutziputzi nic veselýho na to tajený téma. Spíš jen nechci rodit - nechci kojit - nechci nic pořizovat - nechci jít na mateřskou - nechci to nikomu říct - uf, holka? no tak snad to nějak dopadne...

Blbej pocit z toho mám. Za tu malou.

Sama sobě dávám , že ve volným čase přemejšlím o cizích lidech z internetu a jejich motivacích, ale tak snad tady k tomu ausgerechnet tohle vlákno je.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:36

Aranel Nebuď z toho smutná, to je jen taková hra, naopak mně tady spíš prosvítá, že se těší a rozhodně je na Elis zvědavá!! :-) Ale já jsem tady prý považovaná za optimistku, tak vlastně nevím  A pořizovat naopak chce, vždyť to houpátko jí všichni rozmlouvali a stejně si ho pořídí! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:37

Aranel Zvazim babybox, at ma "ta mala" krasnej zivot...beeee

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:38

Mutziputzi Nechtěla jsem ještě víc dráždit ELIŠKOU!

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:38

Mutziputzi Ale to dizajnový sedátko jí tam přibal, to je pro tebe na slunění škoda!!!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:42

Aranel Zapomnela jsi, ze mi tehotensky bricho prijde krajne neesteticky, a to teda samozrejme strie nula a pupik nadhernej

Garfie To ji dam, asi i obuv od Deichmanna, at ma do zacatku

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 02. března 2020 13:45

Aranel Hele on se asi leckdo na porod/kojeni/materskou apod. extra moc netesi a zaroven muze byt dobrou matkou. Ja se na nic z toho treba taky netesim, ale beru to jako nutny prostredek k tomu to dite mit

Offline Emerald
Avatar
2588 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:49

Mutziputzi neraduj se predcasne, pupik jeste vyleze.... a pak zase zaleze

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:50

Jos

JJeště tu je surogátní mateřství a adopce

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2020 13:50

Jos Tak me by hlavne zajimalo z ceho a na cem se da podobna WTF polemika vubec vykonstruovat...kdybych teda opustila svou slovutnou velkorysost a nadhled