Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Tak Betty
Avatar
4977 příspěvků moje polička 16. května 2019 09:48
Reakce na stes:

Tak Betty proc nosis neco co ti neprijde pohodlne? 

​No nenosím je na túry, na běžné nošení jsou v pohodě.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 16. května 2019 09:58

Tak Betty kdyby měl člověk nosit jen to, co je pohodlný, tak asi skončí v trekových botách, teplákách a flísový mikině 

Offline MarcelaN
Avatar
příspěvků moje polička 16. května 2019 11:51
Reakce na Mutziputzi:

​to je jak vo mně když píšeš

​ale prd velebnosti, tebe se týká jen ten střední věk, na tobě vypadají určitě super! Ty a matrona, jo...

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:02
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak Betty kdyby měl člověk nosit jen to, co je pohodlný, tak asi skončí v trekových botách, teplákách a flísový mikině 

Tak Betty tak to jo, mně se to právě nezdálo, přijdou mi taky ok (na chvíli)

Potrefenáhusa s tím tedy nesouhlasím, to se mi nezdáa zrovna trekový boty mi dvakrát pohodlný fakt nepřijdou

Online Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:52

stes nepohodlny trekovy boty?

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:06

Potrefenáhusa

Ne ze bych trekovky vnimala jako nepohodlne boty, ale jak jsou vysoke a o dost tezsi nez treba tenisky, tak bych z nich ve meste byla dost unavena.

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:10

Potrefenáhusa tak každej to má jinak a nebudeme slovíčkařit...si prostě nemyslím, že pohodlný hadry jsou jen flísovka, trekový botky a tepláky

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:10

Gatita asi tak

Online Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:21

Gatita no já nemyslim pohorky na vysokohorskou turistiku

stes tak jasne, není to jen fliska a tepláky, ale proste pohodlí přece není jediny kritérium 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:27

Gatita myslela jsem takovejhle nejakej typ, ale to je jedno, trekovky vyměnte za tenisky 

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:45

Potrefenáhusa

Mne prece nemusis nic vysvetlovat

Mam shodou okolnosti pohory taky od ecca a jsou bezvadny. Na treky a nerovnosti v terenu super, ale jinak se v tom akorat zbytecne unavuje noha. 

Mam obecne se svyma botama problem, malokdy jsem s nima spokojena - bud jsou hrozny, nebo nepohodlny. Na podpatcich chodit umim, ne ze ne, ale vecer jsem uplne groggy, totez placaty boty, boty s hodne uzkou spickou...Ted dost vytezuju oxfordky a mokasiny, ale to zas nesedi k tomu, co nosim v 90 % pripadu do prace...

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 19. května 2019 09:29

Přiznam se, že si někdy beru osobně věci, který bych možná nemusela, ale asi to ke mě patří. Zase na druhou stranu mám tendence vždycky vidět v lidech to lepší a trochu mě pak naštve, že někdo naopak setrvale hledá ty ‘chyby’ a slabiny, vypichuje je a zdůrazňuje. Určitě za to může moje výchova, která probíhala přesně v tomhle stylu, všechno špatně, nikdy nebylo nic dost dobrý. Když sem pak v dospělosti zjistila, že mám sklony k podobnýmu, tak sem se to pokusila změnit a snad se mi to i podařilo, ale ta určitá míra ‘vztahovačnosti’ mi zůstala. Nejde jen o výtky směřovaný na mou adresu, beru si moc i přílišnou kritiku jiných. 

Tady k tomu trachtátu mě donutil fakt, že v dnešní době zřejmě není možný vytvořit nic, co by ostatatní přijmuli tak jak to je, aniž by si na to každej musel udělat názor, co všechno je na daným díle špatně a co mělo/mohlo být jinak a lépe. A samozřejmě, uvědomuju si, že je nereálný (a bylo by to divný) aby celej svět jen souhlasně nebo nesouhlasně mlčel, zásadní je ale fakt, jak se to podá. Kritika může být konstruktivní, ale musí být věcná. V okamžiku, kdy začně používat bagatelizaci, zevšeobecnění a posměšky, je to špatně. Nemám to ráda. 

Myslim, že ještě nikdy sem se tu nerozepsala tolik, i když to vypadá jako pseudointelektuální canc, je to osobní a měla sem prostě potřebu to napsat. Sme v přiznání tak se to tu snad snese. Po přečtení spalte. 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 19. května 2019 10:30

Ounz 

za prvně jsi velmi statečná - když takhle o sobě sem píšeš. Na to nemá každý koule

za druhně - člověk na sobě může makat pořád, v každém věku. Když chce

a za další - i já, ve svém věku, kolikrát hledám moudra/uklidnění jinde...

No, jako největší problém hodně lidí vidím v tom, že nemají schopnost tolerance vůči druhým.

Toleranci, týkající se jiného názoru na cokoliv, na vzhled, výchovu, práci, politiku, vztahy, pěstování řepky a množství flakonů na polici či kulotů ve skříni.

Můžu vidět, já osobně, všechno jinak než druzí, ale neměla bych se nikomu vysmívat, atp. Kdo má právo, mustr mě/druhého soudit.?

Nikdo. Zpovídám se jen sama sobě, ne.? Žiju si svůj život, ne život někoho druhého

...na dlouhé předletní večery...:

https://cz.pinterest.com/1miru/words/

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 19. května 2019 10:34

Miru díky za zpětnou vazbu :) 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 19. května 2019 10:38

Ounz ja milujem tento vtip, s tým, že teda nemyslím, že je to len o Čechoch...

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 19. května 2019 10:41

slniecko  haha to je dobrý..

Offline MP Marge
Avatar
5741 příspěvků moje polička 19. května 2019 19:28

Ounz Hele, ja to citim uplne stejne, uz leta. Jsem rada, zes to napsala

Myslim, ze to je taky jeden z duvodu, proc se mi zije lip tady, prestoze me tady taky hodne veci stve (hlavne v poslednich letech). V beznem zivote jsou ti Amici proste fakt takovi vic v pohode.

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 19. května 2019 19:30

MP Marge díky

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:40

Já si tady jenom s dovolením trochu odložím...Takže se přiznávám, že mám dneska úplně strašněj den a že mě dneska rozbrečel šéf. Mám už dlouho zdravotní problémy, které se pořád zhoršují a vyhlídka není úplně super...A dneska jsem se dozvěděla, že by mě nejradši vyhodil, protože mám míň energie, než dřív, protože se málo usmívám a on má prý šestý smysl, takže má pocit, že dělám negativní atmosféru :( Jako fakt na nikoho nejsem hnusná, asi jsem víc uzavřená, to jo. Ale práci odevzdávám včas a pořád ve stejné kvalitě, nikdo si na mě nestěžuje. Takže už jsem posmrkala krabici kapesníků a potřebovala jsem to někde vyventilovat...

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:45

Noren jezisi potlapkavam, toto je strasne. hlavne ti preji at se to zdravotne alespon stabilizuje, pokud uz neni moznost vyleceni.