Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Online MP Marge
Avatar
5817 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 23:35
Reakce na Jiná Realita:

MP Marge jj, už kdysi před dávnými časy, musí to být snad šest let? nebo víc?

​A pamatujete si jakou mela prezdivku? Me by zajimalo, jestli jsem ji znala...

Online MP Marge
Avatar
5817 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 23:36

MP Marge ano, jeste v dobe kdy diskuse byly jen pod clankem, 2012?

​Aha, tak to jsem asi jeste nechodila. Kdyz jsem ja objevila MP,  tak diskuse uz byly o vsem. 

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 23:42

MP Marge Barbucha a urcite xhodila i pak, ja si myslim, ze odesla nejak tou prvni vlnou s lilip nebo jak se jmenovala ta jeji kamoska. 

Mam ji hodne rada, je mi ji hrozne lito. Musi to byt s tema detma strasne, dost mne navic prekvapil ten rozvod, pripadal mi ten jejich vztah takovy v pohode. 

Offline Sieglinde
Avatar
34 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 23:57

continuity to mi mrzi. Jeste si pamatuju , jak se na MP se vsemi radila, co si vzit na sebe na show ke Krausovi.Tak hlavne at tu nemoc prekona. Moc mila holka.

Online MP Marge
Avatar
5817 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 00:41
Reakce na continuity:

MP Marge Barbucha a urcite xhodila i pak, ja si myslim, ze odesla nejak tou prvni vlnou s lilip nebo jak se jmenovala ta jeji kamoska. 

Mam ji hodne rada, je mi ji hrozne lito. Musi to byt s tema detma strasne, dost mne navic prekvapil ten rozvod, pripadal mi ten jejich vztah takovy v pohode. 

​Hele, Barbuchu si mlhave pamatuju - nemela ona taky nejakej blog?

Jinak je to tedy strasna rana osudu, ale fakt se mi libi, jak se k tomu stavi. A to jak utrela tu svou ezoterickou kamaradku, to bylo uplne genialni!!! (Mne tyhle typy jdou STRASNE na nervy, a to i pres to, ze sama ezoterikou nejsem uplne nepolibena. Ale nikomu to nevnucuju a HLAVNE takhle pitome nezvanim - aspon teda doufam). 

Tak doufejme, ze to prekona 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 07:03
Reakce na continuity:

MP Marge Barbucha a urcite xhodila i pak, ja si myslim, ze odesla nejak tou prvni vlnou s lilip nebo jak se jmenovala ta jeji kamoska. 

Mam ji hodne rada, je mi ji hrozne lito. Musi to byt s tema detma strasne, dost mne navic prekvapil ten rozvod, pripadal mi ten jejich vztah takovy v pohode. 

​to urcite ne, byla tam (mnohem) dyl. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 08:38

continuity byla tam docela dlouho, prakticky celou dobu co to tam jakžtakž fungovalo si ji pamatuju...sushi dělá teda fenomenální

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 09:21
Reakce na continuity:

Musi to byt s tema detma strasne, dost mne navic prekvapil ten rozvod, pripadal mi ten jejich vztah takovy v pohode. 

​se obávám, že ta těžká nemoc do všeho zasáhne dost brutálně, do mezilidských vztahů asi nejvíc. Mám kolegu se stejnou diagnozou a jeho žena vypadala krátce po tom, co se na to přišlo, strašně, jako chodící kostra (znám ji, jinak nebejvá), myslím, že pro nejbližší okolí je to bez nadsázky stejně zničující jako pro nemocnýho. Fakt tímhle procházet je dost očistec pro celý nejbližší okolí, s těma dětma to musí bejt strašný a dvojsečný, na jednu stranu sice velká opora, síla a podpora, na druhou hrůza, co s nima kdyžtak bude...

edit: plus ti chlapi mi přijde, že moc nejsou stavěný na dlouhodobej stres, zas na rozdíl od ženskejch líp zvládaj ty krátkodobý nerváky

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 09:27

Potrefenáhusa akorát, že u ní nemoc přišla až dlouho po rozvodu, pokud vim

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 09:32

Mutziputzi aha, to já nevim, měla jsem za to, že ne. Ona o tom mluvila už kdysi v nějakým článku krátce po tom prvním onemocnění, ale já už si to nepamatuju. 

Offline Garfie
Avatar
24026 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 09:59

Mutziputzi Potrefenáhusa Pokud já vím, tak se rozešli (rsp. on ji opustil kvůli jiné ženě, pokud jsem pochopila, bylo to dost nečekané) a vzápětí onemocněla, bylo to tak nějak téměř souběžně. Rozváděli se až v průběhu její nemoci. Jsou to tak tři-čtyři roky, už si to moc nepamatuju, ale jedna moje kamarádka se zná s Rektorem i s jeho novou ženou, tehdy jsme to probíraly. 

No dostala pořádně naloženo a je neuvěřitelně dobrá, jak se s tím srovnala. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 10:05

Garfie tohle bohužel mi přijde hrozně častý, že čert fakt rád sere víckrát na jednu hromadu....naloženo hrozně, fakt 

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 10:37
Reakce na Sieglinde:

continuity to mi mrzi. Jeste si pamatuju , jak se na MP se vsemi radila, co si vzit na sebe na show ke Krausovi.Tak hlavne at tu nemoc prekona. Moc mila holka.

​Přesně na to jsem si vzpomnela taky, pak si vzala to “chanelovske” sako ... jsem dneska asi nějaká rozneznela, ale člověk fakt nikdy neví, kdy se mu nečekaně prevrati život vzhuru nohama.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 13:08

Potrefenáhusa znam pani co ma 2 postizeny syny a k tomu dostala rakovinu. A pise o tom uplne skvely blog. www.matyskovi.blogspot.com

Online MP Marge
Avatar
5817 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 16:23
Reakce na Potrefenáhusa:

edit: plus ti chlapi mi přijde, že moc nejsou stavěný na dlouhodobej stres, zas na rozdíl od ženskejch líp zvládaj ty krátkodobý nerváky

​Presne tohle mi kdysi pred lety rikala socialni pracovnice v detske nemocnici v Motole. Byla jsem jakozoto studentka vyssi odborne skoly socialni na praxi na oddeleni hematologie, kde byly prevazne deti s leukemii. Pry pres 80% manzelstvi rodicu tehle deti koncilo rozvodem a vzdycky ze strany toho chlapa. Pry spatne snaseli ten nekonecny kolotoc kontrol, hospitalizaci, leku, omezeni volnocasovych aktivit, a tak podobne. Typicky scenar byl, ze maminka trcela s ditetem v nemocnici (hematologie uz tenkrat umoznovala pobyt rodicu primo na oddeleni, narozdil treba od onkologie, kde s tim delali hrozne strachy), tatinek pracoval a prichazel o vikendech na navstevy, postupne se odcizili, tatinek prichazel cim dal min a nejednou bum, zadost o rozvod.

Pamatuju se, ze moje uz tak velmi nizke mineni o instituci manzelstvi tyto informace nijak nevylepsily!

A perlicka: Je to taky duvod, proc mam slabost pro Michala Davida, ackoliv jeho hudbu samozrejme neposloucham a z jeho satniku se mi navaluje. Potkavala jsem ho, kdyz tam chodil za dcerou, ktera tam nakonec zemrela. Narozdil od vyse zminenych tatinku naprosto vzornej manzel a otec, a vubec prijemnej, pohodovej chlap. I k posledni uklizecce se vzdycky choval zdvorile a uctive. Mel uzasnej smysl pro humor. Nikdy zadna scena, ke kterym tam ze strany otcu casto dochazelo (tenkrat jsem si myslela, ze jsou to proste blbci; dnes uz chapu, ze stres a pocit bezmoci). Kdyz jsem se potom v novinach docetla, ze to Misa nedala, tak jsem bulela jako zelva. 

Offline Aranel
Avatar
4536 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 17:32

MP Marge Barbucha měla blog Nedokonalá, ale zřejmě je smazaný. Ten rozhovor mě taky zasáhl. Moc horších nádorů než glioblastom neexistuje. (A přesně - "tak jestli mám být na sebe hodná, tak ty jdi do prdele". To mě nadchlo.)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 01:52

kdybych byla někdy nechutně bohatá....

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 20:23

nevím, kam s tím.

rts pořádá anketu "největší slovák".

v top 10 je i ....cyril a metoděj 

sahalo slovensko až do soluně? dali jim čestné občanství? 

edit: nominovaný je mmch i juraj jánošík a perinbabu prý museli vyškrtnout 

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 21:00

Jiná Realita Keď ti poviem, že tam chceli dať aj Tisa a vyškrtli ho až po tom, čo operátori za tých okolností odmietli poskytnúť SMSkovú službu...

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 23:01

slniecko neviem o tom nic, ale toto ma pobavilo.