Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 10:40
Reakce na Jiná Realita:

Mutziputzi já bych nechtěla oscara za roli, kde jsem tlustá 

​Hele, tenhle poslední post by jako nadsázku každý jistě vzal, kdyby mu nepředcházely ty, co předcházely

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 12:34

Jiná Realita já jsem to jako nadsázku pochopila, ale kdo chce psa bít...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 12:47
Reakce na Ounz:

​hele a jak se to pozná, co je nadsázka a co ne, když ty se tu nad něčím rozčiluješ běžně a pozastavuješ. A koneckonců, žes to zrovna teď nemyslela vážně se dá dycky zpětně napsat, když dostanež za nějakej názor na budku, žeáno. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 12:49

Ounz hele, ale mám tip - někdy pomůže třeba vzít v úvahu doprovodné smajlíky....;)

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 13:36
Reakce na Jiná Realita:

Ounz hele, ale mám tip - někdy pomůže třeba vzít v úvahu doprovodné smajlíky....;)

​souhlasím s tebou. Protože jinak se ironie jen těžko pozná.

Ale zase chápu, že když se někdo vůči něčemu vymezuje třeba jinde (jiné vlákno) a pak tady utrousí nějaký fórek, tak to nemusí připadat vtipné těm, pro koho to je citlivé téma. Ani se dvěma smajlíky

Já třeba nejsem ani hubená ani nemám nadváhu, takže veškeré fóry na téma hubnutí nebo tloustnutí beru tak, jak jsou míněny. Jako vtipy. Když mi partner řekne, že mi za poslední týden nějak narostl zadek, tak se zeptám, jestli je to dobře nebo špatně. Protože se chce provokovat a udobřovat ;-) Ale pro mě to není a nikdy nebylo citlivé téma. Holce, která zrovna pracně shodila kilo a půl a úzkostlivě se prohlíží v zrcadle, by taková hláška mohla způsobit potřebu chlapa zardousit a pak vybílit lednici. Smajlík nesmajlík, některé téma pro některé lidi je vždy tenký led.  

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 13:56

Mitzi mas pravdu predsedo:-)

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 14:05

Akože dámy, ono je fakt nutné rozoberať každú jednu poondiatu poznámku? Ako, ok, niekto je kritickejší, niekto menej, niekomu chvíľku trvá, kým pochopí vtip....ale tak nemohli by sme sa dohodnúť, že skôr, ako sa preventívne urazíme, dáme tri nádychy na bránicu?

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 14:09
Offline Janulik03
Avatar
16750 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 14:22

slniecko 

1

2

3

Takto??? 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 14:33

Jiná Realita tak já myslim že Mitzi to napsala přesně.. někdy ani smajl nepomůže, mňo a pak taky někdo má ty komenty nějak standartně nasraný, tak nepoznam, že zrovinka tohle je ftip.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 15:03

Tak se tu prosím dohodněme, že - pokud to vážně není osobní útok - nebudeme ani méně citlivé příspěvky brát osobně. Nerada bych, aby můj předchozí příspěvek vyzněl opačně

Jinak by se tu humor postupně vytratil a hyperkorektnost tu rozhodně nikdo nechce. Potřebujeme se bavit, proto sem chodíme, čteme a píšeme, žejo.

Kdo se bude cítit napaden, ať použije spíš nahlášení než odvetu. Chápu, že to na leckoho působí jako žalování ve školce, ale lepší lehce upozornit na porušení pravidel než se urazit  

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 15:12

Mitzi mně nahlášení za každou hovadinu co někdo nepochopí, připadá horší než tyhle žabomyší války.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 15:23

Jiná Realita ale u tebe se to fakt nepozna...souhlas s @ounz

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 15:40

Janulik03 veľmi dobre....na tom konci ešte trochu popracovať:)))

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 15:41
Reakce na Mitzi:

Kdo se bude cítit napaden, ať použije spíš nahlášení než odvetu. Chápu, že to na leckoho působí jako žalování ve školce, ale lepší lehce upozornit na porušení pravidel než se urazit  

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 22:00
Reakce na ice:

Mitzi mně nahlášení za každou hovadinu co někdo nepochopí, připadá horší než tyhle žabomyší války.

slniecko 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 22:49

Ounz ale tys nikdy nebyla takhle urýpaná...já to pochopila jak to Jiná Realita myslela, protože nevím jestli bych jako herečka byla na sebe pyšná za oskara za takovouhle roli, jako představuju si že potká super chlapa, kterej třeba na filmy nekouká a bude se mu chtít pochlubit za co že ten oskar byl :D

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 22:56

rasaNori Super chlapovi to vadit nebude.

Online domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 23:10

Sweet Potato 

asi tak 

rasaNori 

nevím jestli bych jako herečka byla na sebe pyšná za oskara za takovouhle roli, jako představuju si že potká super chlapa, kterej třeba na filmy nekouká a bude se mu chtít pochlubit za co že ten oskar byl :D

Kdybych nevěděla o čem je řeč, myslela bych si, že v té roli vraždí děti a trýzní zvířátka.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 23:23
Reakce na ice:

Mitzi mně nahlášení za každou hovadinu co někdo nepochopí, připadá horší než tyhle žabomyší války.

​Mitzi ale nemyslela nahlasovani každé hovadiny. To je samozřejmě naprd. Zabomysi války k životu na fóru patří a kor k tomu našemu 

Úplně se nám ale nelíbí, když někdy sklouznou už k trochu drsnějšímu sarkasmu o inteligenci té které uživatelky a láskyplným oslovením typu štěkna apod. To už je zkrátka na hraně a tady musím souhlasit se slnieckem, že není úplně od věci se před napsáním takového příspěvku nejprve pořádně zhluboka nadechnout, no.