Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 24. března 2018 14:19

Volala mi máma, že mi to na rodinný sešlosti moc slušelo, měla jsem upravené lesklé vlasy a byla moc hezky namalovaná. To není obvyklá situace, dokonce jsem se s přítelem vsadila o stovku, že mi zkritizuje oblečení a ona mě takhle převeze. Mám strach jestli jí něco neni nebo to není nějakej předčasnej projev stáří, nemohu se z toho vzpamatovat.

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 24. března 2018 14:35

Karja Chudák, nezavděčí se ti.

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 24. března 2018 14:41

Mutziputzi pardon, ale zadna zenska snad neni takova chudinka, aby musela vzit zavdek kdejakym joudou. Pokud da prednost povesit si na krk nemozny pometlo jen proto, aby nebyla sama, pred spokojenym single zivotem, tak je chuda duchem a patri ji to.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 24. března 2018 14:54

Sweet Potato To ne, já jsem z toho uplně vedle, doma to opakuji asi ve dvouhodinových intervalech!:-D

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 24. března 2018 15:00

Karja to jsou ty tehotensky hormony nastavajicich babicek 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 24. března 2018 15:31

No já když si prostě udělám statistiku chlapů v mým okolí, který mi přijdou chytrý/vtipný/charismatický atd., tak drtivá většina znich je prostě "světlá a vyblitá". Tak já nevim no

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. března 2018 16:01
Reakce na Dadoo:

Mutziputzi Sestro, mám to stejně. Přijde mi, že vzhled je u chlapů úplně nepodstatný. Samozřejmě, pokud platí základní hygienická a estetická pravidla.

Pro mě je podstatná hlava a charizma. A vzbuzuje-li přirozený respekt, má-li špetku nedbalé arogance.. jsem ztracená. Samozřejmě ne arogantní blbec, tam se nezdržuji ani pohledem.  

​No tak určitě bych neřekla, že je vzhled u chlapů úplně nepodstatný. Jasně, že velkou roli hraje hlava, hlas, styl, celkové charisma... ale tím vzhledem to většinou začíná a jistou roli hraje pořád. 

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. března 2018 16:03
Reakce na Lama_z_Lana:

No já když si prostě udělám statistiku chlapů v mým okolí, který mi přijdou chytrý/vtipný/charismatický atd., tak drtivá většina znich je prostě "světlá a vyblitá". Tak já nevim no

Tak to je v rovnováze. U mě je drtivá většina z nich tmavá a výrazná (tmavé oči, výraznější nos). 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 24. března 2018 16:12

Lama_z_Lana Ty vyblitý v mym okolí nejsou vůbec vtipný, jsou děsně unylý! Žádná jiskra, žádnej drive do života!

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. března 2018 16:14
Reakce na Ounz:

A přečetla sem si ve vip zjevech něco o ‘ksichtu z ruský střídačky’ tak se teďka přiznávám,že někteří slovanští muži se mi líbí. Rozhodně vic než ‘jižní typ’. Zrovna Mišík je na mě too young, ale jinak..nojono 

​Zrovna Adam to má docela hezky namíchaný. Babička Slovenka a děděček Američan irského původu. 

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. března 2018 16:20
Reakce na Karja:

Ounz Luna Prej platí, že vyblitý typy chtějí jižní typy a naopak. Takže jak to na vás platí? 

Vůbec.  Mě (tmavý vlasy, hnědozelený oči) nikdy světlý typy neoslovovaly. Další dva spolehliví zabijáci přitažlivosti jsou: důlek v bradě a kudrny. 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 24. března 2018 16:26

Kokoska Ona už pár kousků vnoučat má a zrovna k tomuto tematu jsou ta vyjádření už poněkud méně lichotivá:-D. To bude nějakej jinej hormon:-D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. března 2018 17:15
Reakce na paktofonika:

Bledule No oproti fabii sú obrovské. Fabia má to pravé také malé a nič v ňom nevidno. Accent má normálne krídla namiesto zrkadiel :D Vidno tam všetko 

​joooo, mini zrcátka na fabii a ještě jedno menší než druhé  to jsem nikdy nepochopila!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. března 2018 17:25

Uz se nam tady v Prokopaku zas zacina rozmahat ten nesvar nordic walking, priznam se ze bych uvitala kdyby mi nekdo vysvetlil ten benefit chuze s holema!

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 24. března 2018 18:11

Mutziputzi  Tady píšou, že je to sport, a že je to velice zdravé. 

Offline RoSa
Avatar
8238 příspěvků moje polička 24. března 2018 20:18

Mutziputzi 

jestli ti tam cvakaj pod voknama, tak na chůzi po chodníku na to existujou takový špunty k napíchnutí - tak jim to můžeš dyžtak doporučit... kamarád si takhle pořídil vilku u jezera kousek od Potsdam, nóbl čtvrť, bydlení de facto v lese, a běhaly mu tam kolem branky takovýhle bláznivý báby - no byl z toho na mrtvici, zejména ráno...

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 24. března 2018 21:50

Mutziputzi clovek se narovna, lip dycha a zapojuje se vic svalovych skupin nez pri obyc chuzi. 

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 24. března 2018 21:56

RoSa moje mama nechce byt blazniva baba, takze se radsi soura shrbena a sklonena k jedne strane, nez aby se poradne oprela, srovnala zada a zatezovala kostru rovnomerne. Tata se diky hulkam rozchodil po tezke operaci, kdyby si nekdo stezoval, ze mu cvaka pod oknem, osobne pujdu toho kverulanta poslat do haje.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 24. března 2018 22:00

Mně jsou hůlky docela sympatický a doporučovali mi je na fyzioterapii přesně z těch důvodů, co píše Kokoska. Kdybych nepotřebovala volný ruce na psy, tak bych s nimi snad i chodila.

Offline stes
Avatar
7366 příspěvků moje polička 24. března 2018 22:01
Reakce na RoSa:

Luna  a to jsme ho ještě neviděly v plavkách!

​Jezis dej pokoj....