Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. srpna 2022 11:47

continuity oni dostanou snad celý plat. Možná se to někomu povedlo, ale bude to fakt výjimka. Kan tohle u nich není důvod, v jejich oboru ti schopní práci mají.

Offline continuity
Avatar
33575 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 12:02

Ta my hlavně zaměstnancům říkáme, že za toho člověka nenesou žádnou odpovědnost. To je přece v kompetenci hiring manažera, rozhodnout, jestli toho člověka chce nebo ne. 

Kdo to dělat nechce samozřejmě nemusí, je to prostě další způsob. 

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 12:06

continuity Evaeva jo, za mě dostal kluk 10k, sliboval jak to propijem spolu, a neviděla jsem ani malý pivo

Offline 711990
Avatar
17110 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 12:17

Za me je referral program skvelej, zvlast u seniornich zamestnancu. Mam s tim tu nejlepsi zkusenost, ze jsou to lidi, co tu praci fakt chtej. A odmeny za doporuceni byly v moji predchozi praci vic nez stedry.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. srpna 2022 12:42

SunEclipse bídák jeden!

Offline faustefra
Avatar
150 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 13:21

Emi Jsem moc ráda, že to dopadlo. Ona to není moje HR,je to téměř sestra, kterou obdivuju a která mi je vzorem a tak.  Zní to možná divně, ale je to osoba, která má rozum i cit, dělá přesně to, co dělat má a navíc má ráda lidi

Online letfenixa
Avatar
7939 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 13:42

My budeme mať od septembra 9 alebo 10 nových kolegov. Najhoršie sa zháňajú vychovávateľky a prvostupniarky. 

Offline continuity
Avatar
33575 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 16:58
Reakce na Fakirka:

Renusatkomám čas hledat, ale stejně mě občas přepadá beznaděj. Nejsem žádná studovaná hlava a celý život jsem pracovala vícemeně jako administrativní síla..no a na karvinsku a ostravsku je dlouhodobě nejvyšši nezaměstnanost.

Držím palce se synem

​přemýšlím o tobě od včerejška. Pokud by ses byla ochotná něco nového naučit, tak se dnes dělají různé IT "rekvalifikační" kurzy zdarma. Není potřeba být hlava studována, možná stačí se od té univerzální administrativy někam posunout. 

Třeba tady pro IT testery 

https://www.cleverlance.cz/cz/kariera/Stranky/Skoleni/testing-clever-akademie.aspx

Nebo takový širší zaměření 

https://itjede.cz/

Online viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 17:52

continuity jj to je dobrá rada - btw ten test s letenkama mi připadá jak ten češtinářskej ve vedlejším vlákně, spíš jako fór:-)

Offline continuity
Avatar
33575 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 17:58

viktorka_od splavu no pokud se ti to zda lehké, klidně tam napiš.

Oni si to tím trochu proberou, jestli má ten člověk alespoň nějaké vlohy. A očividně to stačí, jinak by byl těžší. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 18:01

continuity no asi to zkusím:-) jsem se právě přihlásila na Javu, tak jsem zvědavá, já si myslím že k tomu vlohy moc nemám bohužel, ale bavilo mě to vždycky moc

Offline continuity
Avatar
33575 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 18:03

Budu držet palce

Online viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 18:31

continuity díky

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 19:13

continuity díky...měla jsem stejný napsat a přihlásila jsem se na Python. Teď čekám, jestli mi to UP proplati...ale už zkouším něco sama.

Musim přiznat, že si vůbec nejsem jistá, jestli na to mám hlavu...ale zkusím se s tím poprat

Offline mitford sister
Avatar
1379 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 20:31

Fakirka ááá, python! já to ze zvědavosti taky zkoušela (bez nějakých ambic, jen pochopit, jak funguje takový jazyk, v pidikurzu pro kroužek známých), a skončila jsem na tom, že neumím prvočísla - obecně asi všechny čísla :)) docela mi to do toho bodu šlo, protože chápu dobře výrokovou a booleovu logiku...ale pak byl úkol napsat program na něco s prvočíslem a já zjistila, že nevím, co to je! jako vím, ale neumím s tím prostě zacházet. na některý věci jsem úplně blbá prostě

hodně štěstí!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 20:43

Fakirka to das!

Stary, ale stejne me to vzdycky rozesmeje

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 21:04

Přiznám se, že jsem dneska byla poprvé na únikové hře. Vzala jsem tam čtyři děti - dvě vnoučata a neteř se synovcem. Měla jsem z toho trochu obavy, jestli to dáme, jsou ve věku osm osm deset čtrnáct let, ale bylo to super, děcka nadšený a já si to užila moc taky. Takže co? Za týden jdeme na další :D.

Myslela jsem, že je nechám hrát samotné, ale kdepak, nedalo mi to. Během deseti minut jsem v tom jela s nimi :D.

Super to bylo.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 21:42

viktorka_od splavu continuity no tak ale hneď ten súčet....málo, málo!!! Keď si človek reálne kupuje letenku napočíta mu to 200+200 aspoň na šesť stovák a vôbec si nemyslím, že to majú nechtiac chybu !!!

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 21:59

Lama_z_Lana tak to určitě ano

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 21:59

Lama_z_Lana tak to určitě ano