Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 06:26
Reakce na Karja:

Tabea Asi tady působí tak hladově u těch pultu, úplní chudácci bez salamku;-)

​To každopádně.  Když tady na ně občas zapomenou, nebo si jich nevsimnou, tak se mě hned česky ptají, proč nic nedostali. V Česku se ptají na totéž. A taky česky. Nahlas.

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 07:58

Dalia dekuju bbohuzel ne, teprve jsem minuly tyden zacala. Ale povzbuzuje me, jak vidim efekt uz po prvni davce chemoterapie. Nalez v prsu se trochu zmensil, ale hlavne uz vubec neni citlivy a neboli me to. Pocitove jako by tam nebyl. A vlasy zatim drzi, jen jim davam tak tyden dva a prijde ke slovu strojek. 

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 08:37

Zuzuli To zní moc dobře. Dost často na tebe myslím. Přeju ti, aby ti rychle bylo čím dál líp. 

Offline Kan
Avatar
6998 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 09:17

Tak už vím, proč je v jídelním lístku uvedeno, že ceny jsou smluvní. 

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2022 09:33

Zuzuli často na tebe myslím,teď jsi se chvilku neozývala..držím ti palceje to na dobré cestěhodně jsem zhubla(nejsem tedy nemocná,snad) a vlasy mi padají hrozně..tak to mám na mecha a je to pohodlný

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 10:11
Reakce na continuity:

To jsem zrovna chodila na školení o vyjednávání a rezervovala zimní dovolenou. Rok před tím jsme v hotelu byli přes booking a ten rok měli asi o 20% vyšší ceny. Tak jsem tam napsala email za kolik to bude na přímo a prišla cena lepší než přes ten booking cca na úrovni loňské.

Lektor to komentoval slovy: no vidíte, to není špatný výsledek za jeden email. Předtím bych zaskripala zuby a měla to za plnou. 

​Tak oni zadavatelé platí bookingu docela velká %. Je to skvělá služba, ale ne každý ubytovatel ji chce využívat. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 10:16

ionicera To je pravda, v poslední době se mi stává naprosto běžně, že ti menší ubytovatelé říkají "a příště nám napište rovnou, dáme vám 10% slevu".

Ale připomnělo mi to, jak jsme před dávnými časi (a bookingem) přijeli do Tivoli v Itálii, našli skvělé ubytování, kde jsme bydleli asi dva roky před tím a oni nasadili skoro dvojnásobné ceny! Byli jsme z toho trochu smutní a říkali jsme to majitelce a ta naprosto v šoku, že už jsme tam jednou byli nám dala původní levnější cenu...

A ještě se nám v Itálii stalo, že jsme náhodně po cestě poprávali ubytování někde na vinici, bylo to kouzelné místo, ale lehce mimo sezonu. Majitelka se zeptala odkud jsme a pak nám dala cenu asi 60 eur za noc, bylo to úplně luxusní, velký dům, krásně vybavený, nádherný výhled...a uvnitř vyvěšený ceník-mimo sezonu 150 eur, v sezonu dvojnásobek. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 10:26

Zuzuli To je dobrá zpráva.

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 10:31

Zuzuli přeju ti jen samé dobré zprávy. A držím palce, pořád.

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 11:04

Já nevím, jestli jsem si přímo o slevu řekla, ale párkrát jsem teda dost ušetřila :-). U auta, když jsem si u stejného prodejce kupovala druhé nové, chvilku jsem přemýšlela, pak řekla, že si to ještě rozmyslím a kouknu k jiné značce. Ihned přišla nabídla na auto v plné palbě za cenu základu. Pak jsem si kupovala nové vybavení na snowboard, Burton, chtěla jsem úplně všechno, prkno, boty, přilbu, oblečení, rukavice a je to moc bavilo to ladit. Dala jsem jim ale jasný finanční strop. Oni když to spočítali, tak to bylo dost přes, ale když už to měli tak vyladěný, tak mi to za tu cenu dali. A u dražšiho nábytku standard, na první větší nákup sleva 25 %, pak už trvale. Tuhle jsem nakupovala kosmetiku, povídala jsem si s prodavačkou a ta mi říkala, že mají i dobré řasenky. A když jsem platila, tak mi ji tam přihodila zadarmo v cestovním balení, žádný vzorek, ať ji zkusím. A samozřejmě si ji příště u nich koupím :-). 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 11:48

999 ano tak nejak jsem to myslela,ze tak to ,,normalne,,funguje.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 11:51

Garfie A legrace je, když se na stránkách bookingu splete cena a místo 14000 tam bylo 140000. Léta už jezdíme ke známým, tak nám říkali, jak se divili, když nechodily žádné objednávky. :-) 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 12:41

ionicera jejda, chudáci! :-)

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 12:47
Reakce na Mermaid:

Dřívější stálice jsou pryč.

podzimní hádka? mi unikla... o co šlo?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 15:22

Zuzuli Mně začaly padat za asi dva týdny po první dávce. Ale určitě jsem měla jinou chemu. Vždy to byla platina plus něco dalšího a bylo to hodně agresivní. Třeba Ti vlasy zůstanou. A operaci jsi podstoupila? 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 15:24

Hanka H Ale doufám, že potom budou padat postupně a v rozumné míře.

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 15:43

Dalia zatim dostavam dve kapacky jednou za dva tydny, nevim, co v nich je, ale jedno je dost jedovate oranzove. Vlasy vypadat maji, rikali do mesice. Ted to budou dva tydny od prvni davky. Cekam, ze tu druhou, v utery, uz nedaji a padani zacne. Zatim mam naplanovano pet mesicu chemoterapie a operaci az na zaver. Melo by se to prave tou chemoterapii zmensit a byt lepe operovatelne. 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 16:00

Zuzuli moc drzim palce, clovek si resi mimino a tohle by ho nenapadlo. At je brzy dobre. 

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 16:16

Gatita dekuju, no je to posledni vec, co jsem cekala, ze budu resit na materske... Nedavno jsem premyslela, ze se pripojim do diskuze v detskem vlaknu o narocnosti starosti o batole pri dalsim tehotenstvi. Ta chemoterapie je zatim jak tehotenstvi, silena unava, slabost, zaludek na vode, zvraceni, bolesti kloubu a tak a k tomu to moje divoke batole, co mi druhy den doma uz skoro lezlo po strope nudou, protoze na prochazku na hriste se matka nezmohla. Nastesti se nas rozhodli po kazde me chemoterapii ujmout na par dni moji rodice a starat se o zabavu detatka, aspon odpoledne o praci, a varit nam. Aby si muj muz zatim nemusel brat volno a setril si ho na pozdeji. 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 16:20

Zuzuli to zni jako pomoc  tak at to zdarne pokracuje a snasis to co mozna nejlip