Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Kokoska
Avatar
28310 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 16:21

Zuzuli je dobre, ze mas pomoc, preju hodne sil.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 16:28

Zuzuli Moc držím palce! S malým dítětem musí být nepředstavitelně těžké zvládnout ty pochemo stavy. 

Dalia Zrovna dneska jsem o tom přemýšlela, kdy se mi vrátily moje původní vlasy - účes po 4 letech, kvalita zůstala trochu jiná (a dle kadeřnic úžasná) - trochu tvrdší, hustější, o odstín tmavší a hlavně úplně rovné - předtím jsem ve vlhku měla docela pěkné plážové vlny, teď hřebíky za všech okolností. A padají asi normálně - občas tahám chuchvalce z odtoku ve vaně.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2022 16:33

Zuzuli taky jsem na tebe myslela. Rodiče jsou hodní, určitě to pomůže. Muž by asi případně měl nárok na ošetřovačku, ne? Kdyby bylo potřeba, chápu, že zase to znamená míň peněz.

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 16:39

Evaeva muz je bohuzel osvc. Jeste s praci na svarcsystem... Zatim si jen bere HO, kdyz ja musim na dalsi vysetreni nebo prave na tu chemoterapii. Takze tudy to bohuzel nepujde. Ale moje mama ma v praci uz domluveno, ze pokud bude treba se o nas delsi dobu, treba mesic dva, starat, tak si tu osetrovacku vezme ona a za ni v praci pak zaskok (je ucitelka). Pocitame s tim hlavne ke konci, kdy mam mit chemo kazdy tyden, a hlavne kvuli te operaci. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2022 16:54

Zuzuli to je naprd, ten švarc systém, to známUrčitě to nějak vymyslíte, ale jsou to starosti teda

Offline dynda
Avatar
7264 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 17:05

Zuzuli

Chemoterapie někdy ten nádor tak zkrotí, že stačí malá operace, u mé blízké pak vůbec nebyla potřeba plastika. Našla si nádor někdy na začátku pandemie a teď už má zase háro, sílu, náladu... Ať máš hodně sil a štěstí.

Offline Gatita
Avatar
7151 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 17:06

Zuzuli zni to jako dobra pomoc, dobra strategie:) 

Offline Malenge
Avatar
4256 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 17:07

Zuzuli maminka je skvělá, je moc dobře, že má naplánováno vám pomoci, určitě se to bude hodit. Přiznávám, ze si na tebe často vzpomenu, ten tvuj post s diagnozou mě úplně rozsekal, přesně, jak pises, to poslední, co by člověk čekal k řešení na mateřské  držte se vsichni, posilam hodně sil a věřím, ze to zvladnete co nejlépe to půjde!

Offline continuity
Avatar
33687 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 17:10

Zuzuli drzim moc palce.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 17:25

Zuzuli hodne na tebe myslim, diky ze ses ozvala. Jsem rada ze mas pomoc od rodicu. Drzim moc palce a preji hodne sil k lecbe 

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 17:51

Zuzuli preju hodne sil

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 18:05

Zuzuli Držím Ti moc pěsti!

Hanka H Zatím mám vlasy oproti dřívějšku jemnější. Husté jsem měla i předtím, nyní snad ještě víc. Každopádně at je to s vlasy, jak chce, hlavně být v pořádku.

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 18:07

Zuzuli Držím palce!

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 18:14

Dalia Přesně jak píšeš - být v pořádku! Ale ztráta vlasů (řas, obočí) během léčby rozhodně člověku nepřidá ....(zase jsem si ale nemusela několik měsíců holit nohy).

Offline Kokoska
Avatar
28310 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 18:16

Zuzuli to je dobry plan, ale bydli maminka s tebou ve soolecne domacnosti? Aby nebyl problem s OCR.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2022 18:20

Kokoska od nového roku si můžou Očr vzít i prarodiče nebo sourozenci, i když s tebou nebydlí.

Offline Kokoska
Avatar
28310 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 18:25

Evaeva aha  tak to jsem nepochytila, to je dobre.

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 18:26

Kokoska nebydli, ale ma tu absenci predem schvalenou v praci a je jim jedno, jestli to bude ocr na me nebo na dceru a nebo jestli ji jeji prakticka napise na neco neschopenku s vychazkama. Ona na te skole uci uz 25 let a ja tam taky chodila, tak se nam snazi vsichni nejak pomoci.

Hanka H diky, konecne mi nekdo odpovedel na moji otazku, jestli si jako plesata budu muset holit nohy ani na onkologii nevedeli, pry jim mam pak dat vedet, jak to s tim ochlupenim je. Ale povedlo se mi tim dotazem rozesmat doktorku, sestru i praktikantku

Pro me je zatim strasne divny pocit, ze jsem vlastne naprosto zdrava, nemam zadne fyzicke potize, ale musim chodit na lecbu, po ktere mi je objektivne mnohem hur, nez bez ni. Rozhodla jsem se, ze v zadnem pripade nepristoupim na to, ze bych mela byt nemocna. To nejsem! Jsem zdrava a jen mam problem, ktery resim neco jako bolavy zub nebo zlomenou nohu. Stejne tak jsem se rozhodla, ze vysledky ct a vysetreni kosti vyjdou perfektne a muj jediny problem je ta bulka v prsu. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 18:31

Hanka H Ztrátu řas a obočí jsem nesla hůř než vlasy. Připadala si jako oloupaná brambora.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 18:32

Zuzuli Tvůj přístup je správný! A když už jsme to téma otevřely, prolomím další tabu - nemusela jsem si holit nejen nohy! Neměla jsem po několik měsíců na těle jediný chloupek, zbylo mi pár štětin na místech, kde je obočí, a tak celkem 5 řas - na obě oči dohromady.

Dalia - upřesnila bych to - jako oloupaná rozvařená brambora.