Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 07:05

Sweet Potato Musi to byt tezke. Oba jsou skveli. 

Offline continuity
Avatar
33841 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 07:26

Jitka77 já jsem ty konference milovala, kdyby existoval teleport, hlásím se první. Ale osm hodin řídit tam a pak zpátky jsem nedávala nikdy a nebudu s tím na staré kolena začínat. 

No nic, já si myslím, že tohle si ještě sedne. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 08:38

continuity Mně pomůže, když mám takhle náročný den, vzít si ráno Ibuprofen. Někdy se migréna nedostaví vůbec a někdy aspoň později.  Ale dělám to výjimečně.

Moje nová doktorka se pozastavila nad tím, že mám migrénu od 20 let, a dodnes jsem nebyla na neurologii. Tak mám žádanku.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 08:39

Jitka77 Být na sebe laskavá zní hezky, ale povinnosti se vrátily ze dne na den.

Offline Jitka77
Avatar
1154 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 15:46

Mirka Laskavostí myslím postoj k sobě, když je něco těžké - nepřidávat si k zátěži a starostem ještě nadstavbu sebehodnocení ve stylu "je špatně, že to nezvládám levou zadní, měla bych to zvládat". (Tím nechci říct, že to děláš.) Rozjezd je těžký. Člověk se musel přeladit, aby mu tolik nechyběla aktivita a lidi, a teď by měl jít zase z nuly na sto. Jo, je to na hlavu.

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 16:37

dneska jsem si k uklízení pustila vánoční písničky

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 18:19

Bowle 

Tak teda ale já se přiznám, že se letos poprvé po cca 30 letech těším na Vánoce, a dokonce už teď! Něco se se mnou děje

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 19:02

Bowle dynda taky se letos tesim na Vanoce :) a nevim, cim to je. 

Online Karja
Avatar
36031 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 19:29

dynda Lamicka Já se taky těším, podle mě je to tím, že je to takovej vyznamnej zimní předěl, že prostě budou Vánoce a pak zase budeme čekat na jaro:-D. Takže chceme aby to bylo co nejrychleji! Já fakt to mám teď takovej svetlej mezník ke kterýmu se upínám a už si plánuji dárky. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 19:33

Koukla jsem se dnes na Love island. To je božííí! Je tam jeden, co mele o Platónově jeskyni a spoluobyvatelce od boku diagnostikoval histriónskou poruchu.
A přišly jim tam zrovna dvě nové, jedna studuje bohosloveckou fakultu a druhá je modelka, takže na ni muži hledí jako na zboží, fňuky fňuk. Doplněno detailními záběry na její prsa a klín (v plavkách, jak jinak)

Jo a ta luxusní vila na rajském ostrově uprostřed vyprahlé pustiny.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 19:56

Prodávám chalupu, srdeční záležitost, dva roky přemýšlení, ale je to obrovské, neudržitelné a daleko. Zítra a v neděli je tam 30 prohlídek. Asi by mě to mělo těšit, ale dochází mi, jak moc je to konečné, jak moc se to přiblížilo a je mi to vlastně spíš smutno. 

Do toho se vedle v tématu bavíte, kdo má kde pokoj. U nás se odstěhovali rodiče a nám nechali byt, o který jsme později prodali a nezůstal tam nikdo. Všechny věci mám právě na té chalupě a vůbec nevím, kam s tím. 

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 19:57

Karja to je fakt, taky mam ty podzimni/zimni milniky, na ktere se tesim - vylov, Vanoce, hory - a pak uz netrpelive vyhlizim jaro. 

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 20:07

Renusatko ja obcas zalituju, ze jsme chalupu neprodali, dokud mi to tam neprirostlo k srdci. Je to strasne prace, casu a penez. Rozumim tomu rozhodnuti, zvlast kdyz je to daleko a taky chapu, jak je to tezke. Na druhou stranu, ted je na prodej nejlepsi doba, po chalupach je hlad a treba az bude prodano, tak to z tebe spadne, vydechnes a budes rada. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. zaří 2021 20:41

Karja já se na vánoce a celý prosinec těším každý rok, to období před tím nemám vůbec ráda, já nevyhlížím ani tak jaro jako světlo. A už mám dokonce dva dárky koupené!

Online Karja
Avatar
36031 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 20:48

Renusatko Vis co, ono když se nad tím zamyslet, jaké věci si chceš nechávat? Asi fotografie, korespondenci? Ono to dohromady moc nedá. Jako když se nad tím fakt zamyslís, co je třeba osobní nebo co chceš aby měli i tvoje děti a tak. My jsme takhle museli zbourat bohužel celý dům po babičce, některé věci jsme sbalili do krabic, ale jsou roky netknuté na půdě, na které budou než tento dům potká stejný osud. Jedinou menší krabičku osobních dokumentů a fotek má táta ve skříni a my každej nějakou drobnost na památku. Já myslím, že se ti pak uleví, teď jak je to v procesu, asi je to dost zatěžující. 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 21:05

Já se na Vánoce nejvíc těším vždycky tak začátkem listopadu. Pak jak se to blíží,  nějak mě to těšení přechází.

Offline continuity
Avatar
33841 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 21:30

Kokoska tak je důležité těšit se alespoň někdy :) klidně i v lednu. 

Offline continuity
Avatar
33841 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 21:33

Renusatko já ti rozumím, chalupa, kterou postavil děda je zaplavena pod přehradou. Dostali místo ní nový dům, takovou typovku, ale ten mi nikdy nepřirostl k srdci. Vlastně, když si na ně vzpomínám, vzpomínám na tu starou chalupu. 

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 21:46

Já se letos na Vánoce netěším, resp. připadá mi, ze uz jsou za rohem - a to ještě nechci. Mam dojem, ze ty poslední byly úplně nedávno. A před nimi byl pracovní covidový shon, nákupy dárků přes internet, proste vic stresu než pohody, spousta chystání...  a potom byly hned pryč. Určitě k tomu negativně přispívá práce v nemocnici, která Vánoce a vubec ten konec roku neumožňuje prožít doma, v klidu, na horách,..

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 21:47

continuity Lamicka Karja Já jsem se tam nenarodila, ale bydlela tam babička. Takže jsme tam jezdili každý víkend a později i s klukama. Prostě 46 let. Hlavně babička byla taková kvočna, na vánoce nás tam bývalo 15 a víc. Ani o víkendu jsme tam nebyli nikdy sami, ale je to obrovské a každý měl svůj pokoj. Tak ve dvou se to nedá zvládnout, ani finančně. Rodiče už nemůžou, sourozenci nechtějí, kluci maxmálně na pařby Tím, že je to naše několik generací, tak je tam prostě úplně všechno. Jenom vyklizení je strašné.