Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:28

Garfie no a u nas doma jsme taky mimozemstani-nejakym prapodivnym nastavenim kotle, ktery se mi nepodarilo zmenit, jsme tez mezi 22-6h bez teple vody. kdysi v panelaku jsem z toho byla nepricetna, no ted jsem si nakonec zvykla. starnu, chodim spat brzy a rano se sprchuju studenou

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:34

dynda já už nevím jak to napsat, že už to nebývají dva týdny, ale dva dny?

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:37

continuity 

No ale ti kamarádi, o kterých jsem psala, to mají dva týdny.

Online Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:40

Mrakoplas Taky jsem si říkala, že ty dva týdny jsou strašné, ale snad teda opravili, co potřebovali a další roky to zase bude "jen" 5 dní. Už to holt bereme jako takový místní letní kolorit.

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:44

viktorka_od splavu continuity  My máme každý rok v létě o prázdninách odstávku na 10 dní. Praha, barák starý 10 let na metru v širším centru. Pak ještě obvykle jednu dvoudenní v průběhu roku. Má to tak celá čtvrť, je kvůli tomu zavřený i bazén... Takže jak kde, ale někde to pořád je

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:50

dynda 

Kde žijou prokrista? U nás teda odstávka každoročně, ale jeden den...

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:05

dyndatady ta odstávka bývá ohlášená týden, ale vždycky jsou z toho max dva dny, tak jestli ti tví přátelé to nemají taky tak? Jinak opruz to je, jsem ráda, že se mě to už netýká.

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 16:06

Pinot Noir 

Plánují podle toho dovolenou, nebo jsou u někoho z rodiny, tak nevím, jestli sami vědí

Já tohle v praxi vůbec neznám, nikdy jsem nebydlela nikde, kde by se tohle řešilo. Jako možná to tak bylo na kolejích, to bylo v podstatě na sídlišti, ale tam jsem zase nebyla v létě. Když doma máme třeba hlášený výpadek proudu na celý den v části obce, tak to většinou je třeba jen hodina z celého dne v rámci toho vyznačeného časového úseku, ale jednou využili skoro celý ten čas, naskočilo to asi ve čtyři odpoledne, to jsem neměla radost, protože mrazák. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 16:27

dynda tak naopak proud už nám nešel ani nepamatuju.

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 16:34

Evaeva 

Tady se dost staví nové přípojky.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 17:00

dynda hm, to bude ono. Tady vždycky bývaly spíš výpadky - jednou třeba na vánoce, to jsem byla ještě malá. Asi tu síť nějak vylepšili.

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 17:04

Evaeva 

My máme vždycky od čezu na sloupech vyvěšeno, kdy bude výpadek, a tak nějak víme proč. Při bouřkách a vichřicích to někdy blikne.

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:01

continuity u nas to letos bylo vic nez tyden. Naplanovali to tak, ze do toho spadly dva vikendy. Jindy je za 4-5 dni po vsem. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 14. zaří 2021 19:02

Přiznávám, že jsem nevěděla, že v autobuse jsou pásy na pripoutani.

Ale loni tam fakt nebyly!

Nebo jenom na některých sedadlech? 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 22:16

O odstavkach teple vody tady slysim poprve v zivote. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 22:57

Napřed jsem to chtěla napsat do radostného vlákna, ale ono je to tak škodolibé, že je to spíš do přiznání. 

Když jsem měla jen staršího syna, tak jsem chodila cvičit k mladší holce. Ona nás neustále drbala za všechny cviky, které jsme nezvládly, za jídlo (dojídání po dětech), váhu po těhotenství a pořád měla řeči typu, že přece na tom nic není se s dětmi dostat zase do kondice. Syn měl asi dva roky. Dnes jsem jí potkala a ta radost je fakt škodolibá, oproti mně je tak trojnásobná a to jde její jediné dítě už do školy a moc v kondici teda nevypadala. Zrovna se mnou v šatně byla paní, která jí zná taky a prý bydlí někde vedle nich a vypadá tak od porodu pořád Jako kdyby nebyla tenkrát tak neskutečná, až skoro zlá, tak si toho asi ani nevšimnu, ale tohle bylo jako pěst na oko.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 23:05

Renusatko to jsou ty Boží mlýny

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 23:23

Lamicka co?? Jako my máme každej rok týden a fakt je to týden, maximálně pustí vpodvečer posledního dne teplou o pár hodin dřív. Máte asi vlastní kotel? 

Offline Kan
Avatar
6983 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 06:56

Renusatko To je Karma.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 07:04

žluťásek nojojsem dite z baraku, pak jsem bydlela v bytech s kotlem (i ted) a od nikoho jineho jsem to taky nikdy neslysela.