Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:30

tv  to by nás nefungovalo. Musela bych to kontaminovat syrový rajčetem :)

Offline tv
Avatar
3584 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:37

Tulipe . Taky máš své finty! Opravdu dávají pálivé? Já to polivam Sirachou.

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:44

tv jojo, ostré máme rádi všichni, nešetřím jím už při vaření a zbytek rodiny si do jídla stejně ještě nadrtí další papričky :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:27

... kralovna bude muset mit na pohrbu rousku a sedet oddelene od ostatnich - ted zaznelo ve zpravach a priznam se, ze me to uplne dojalo 

Offline barbucha blogger
Avatar
30648 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:42

jinx 

Taky koukám na různý spekulace, jak to bude zítra vypadat... kdo bude a nebude, vzhledem k omezenýmu počtu hostů. Hned jsem si představila, jak by se k tomu (dodržování pravidel) asi postavili naši VIP.

Jinak oni asi budou sedět tak ob jednoho všichni...

Offline OliveOyl
Avatar
1713 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:43

jinx Zaslechla jsem to jenom jedním uchem, říkali proč? Myslela jsem, že je očkovaná. Je to smutná představa.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:47

OliveOyl ja zaslechla jen tento kousek, mozna rikali, ale bohuzel nevim

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:50

jinx Zrovna na královském pohřbu to nechápu. Myslím, že by nebyl problém s testem, přijde mi to strašně smutné. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:50

Renusatko mne taky, po TAKOVEM zivote a TOLIKA letech, hrozne moc 

Online brrr
Avatar
10036 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:15

jinx Já o pohřbu četla na Seznamu nebo kde a přislo mi to lehce zmatené. Usoudila jsem, že sama bude jen v autě, které pojede za landroverem s rakví. Ostatní půjdou pěšky. V kapli budou společně. Přece, když se Alžběta potkavá třeba s Charlesem, tak snad roušky nemají, ne?

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:42

brrr roušky nemají, ale prý dodržují rozestupy a snad se setkávají jen venku. V kapli budou ve vnitřních prostorech, kde platí roušky, takže proto. Dodržují pravidla.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:45

jinx je to strašné,  ani se pořádně rozloučit nemohou. Je mi ji líto. To platí samozřejmě  pro všechny, kdo o někoho přišli. 

Online Garfie
Avatar
23988 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 21:02

Je to hrozně smutné. :-( Asi se s ním rozloučila jiným způsobem, ale stejně.  

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 21:34

Někde jsem četla, že společně mohou sedět jen členové jedné rodiny, kteří jsou spolu v jedné domácnosti. 

Samozřejmě by královna měla někoho, kdo je jí stale na blízku, třeba z blízkého personálu, ale prý to odmítla.

Ale je to už pár dní, nevím, jestli se nevysvetluje zase jinak. 

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 22:12

Ale je to krásne, že sa nesnaží z titulu svojho postavenia urobiť akékoľvek úľavy, čo sa opatrení týka.

To u nás by sa takých našlo...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 22:31

mně se z toho udělalo uplně úzko, jak jsem slyšela že tam má být sama bokem od ostatních, i když je na to asi za celý život zvyklá, ale v téhle těžké chvíli a v tom věku.. je mi jí fakt líto

Offline barbucha blogger
Avatar
30648 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 23:27

Mně jí bylo nejvíc líto, když splnila Philipovo přání a odmítla ho (znova) odvízt do špitálu (kde by mu možná prodloužili život o nějakej čas - ale jak kvalitní je otázka). Musela vědět, že v tom případě bude konec rychlej... 

Vlastně ale ho byla zvyklá poslouchat... jak jsem občas koukala na některý programy který se tomu hodně věnovaly, pamětníci vzpomínali... no prostě jsem tam někde zaslechla krásnou historku: Philip řídil ten landrover, vzadu Alžběta... a jel jak ďas rychle a řezal zatáčky, přičemž Alžběta v každý zatáčce jen sykla a chytala se držadla. Po chvíli Philip prudce zabrzdil a otočil se dozadu: Jestli ještě jednou zasyčíš tak tě vysadím a jdeš pěšky! Rozjel se znova stejně rychle, a bylo ticho... Jel tam s nima nějakej ten VIP pamětník a v cíli se ptal Alžběty, jakto že dovolí aby s ní takhle mluvil, a ještě poslechne?! No, víš, já bych prostě nerada šla pěšky, zněla odpověď

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 23:28
Reakce na barbucha:

Mně jí bylo nejvíc líto, když splnila Philipovo přání a odmítla ho (znova) odvízt do špitálu (kde by mu možná prodloužili život o nějakej čas - ale jak kvalitní je otázka). Musela vědět, že v tom případě bude konec rychlej... 

​no to mi vůbec nepřišlo líto, ale obdivuhodný hodně moc

Offline barbucha blogger
Avatar
30648 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 23:32

viktorka_od splavu 

Mně obojí. Když víš, že svým jednáním (nebo zákazem) v podstatě urychlíš ten konec... chce to velký sebezapření v tom případě.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 23:34

barbucha převzít odpovědnost, to ona uměla vždycky, ne?