Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. března 2021 08:09

Dnes ČT 1. Dozvíme se něco o módě. Jsem docela zvědavá, co

18:00 - 18:25

Móda s Terezou Vu

Sportovní styl. Opakování 30.3./ČT1. Móda je nedílnou součástí našich životů! První díl nového cyklu České televize nám přiblíží fenomén sportovní módy. Sportovní styl se v posledních letech totiž výrazně změnil. Jak vypadá mladistvá ležérní móda a co právě letí?

Offline dzizisketa
Avatar
7450 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 19:38

Kdo to tu doporučoval Valhallu? Super byla. Viděla jsem i první dva díly Bordertownu/Sorjonena, ale víc mne zaujal Deadwind/Karppi, to se mi líbí moc! 

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 19:44

Viděli jsme seriál HBO Perry Mason, dobré to bylo. Samozřejmě úplně jiné než knížky, takové "zrození P. M.". Začátek mě nejdřív tak nevtáhl, ale pak se to rozjelo a celkově se mi to líbilo. A moc se mi líbil hudební motiv.

Zato nejnovější Fargo mě zatím nějak nechytlo.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 21:51

dzizisketa Valhallu jsem viděla, dobrá, líbil se mi i Sorjonen. 

Ale co mi z poslední doby utkvělo v hlavě byl Papírový dům a Udolí slz. A také jsem teprve teď viděla Westworld a taky skvělé. 

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 12:38

Doporučuju The Serpent (netflix)

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 12:51

mitford sister to mi včera doporučoval kamarád, vypadá to lákavě. Nikdy jsem o tom případu neslysela!  

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:53

Tak ten Serpent/Had  se mi líbil moc, občasná slabá místa ve scénáři vybalancovala naprosto skvělá atmosféra a styl... Nemám ráda seriály, které glorifikují vrahy, tohle bylo ok - Sobhraj byl slizkej mizera, no mercy.  Krásný všechny ty lokality, cestování... Snad se příště nebudu bát dát si někde drink :)

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 17:38

Pinot Noir Poslední série Farga v TV mi taky přišla nejslabší, ale Ty asi píšeš o jiné.

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 18:06

Mirka tohle byla 4. řada.

Offline Lenka22
Avatar
1630 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 18:20

Jdu mrknout na The Serpent, a jako další jsem si vybrala Official Secrets - Státní tajemství, ale to zatím znám jen z ukázek, a že tam hraje Keira Knightley, tak mě to láká. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 20:41

ionicera Papirovy dum mam nacnuty. Ty seversky jsou na Netflixu dobry, jeste se mi libi Rita, je to nedetektivkovy o ucitelce na stredni. 

Ted jsem nedavno videla The Morning Show s Aniston, Whiterspoon a Steve Carell (me se teda nejvic libil Billy Crudup, je tam boziii) a docela prijemne to prekvapilo, i Aniston je dobra, ja ji jinak moc nemusim. 

Pak Truth be Told s Octavia spencer, taky dobry, mnoho zvratu, hraje novinarku co ma krimi podcast.

Home before dark fajn, natacelo se ve Vanu (odehrava se ve Washington state), mala holka co "vysetruje" pro svoje noviny, ale je to docela fajn, clovek ji uplne drzi palce. 

Ty posledni tri jsou vsechno Apple TV, docela me prekvapila prijemna uroven.

Jeste jsem videla v zime Many little fires, to bylo taky fajn.

mitford sister na Seprpent se chystam, zacala jsem vic cist ted (vzdycky kdyz se otepli, nevim proc lol). I SPy se Sashou Baron Cohenem se mi libil, taky super realie. 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 20:53

0zero7 Many little fires - nemyslis Little fires everywhere? To se mi taky libilo, kdysi jsem to cetla, mam rada tu autorku Celeste Ng (jestli teda mluvime o stejnem serialu )

Serpent má asi jen 8 dílů, ideální :)

začala jsem koukat na Firefly Lane, to jsem  právě dočetla, nenáročné, zábavné - oddechovka.  Katherine Heigl, která se mi vždycky líbila, tam vypadá divně, nevím, jestli kvůli roli, nebo už je taky nějaká vyplněná v obličeji.. 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 21:42

Já dnes dokončila Země nikoho nezklamalo mě to. 

Online rasaNori
Avatar
7720 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 21:42

Vlastnici

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2021 21:49

rasaNori jo, vlastníci jsou super. A ano, i my jsme vlastníci

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 21:51

Tulipe Jezis jo, mas pravdu, uz je to dyl. Little Fires Everywhere, dobry to bylo. 

Serpenta mam ve fronte, mam rada kdyz ty realie jsou vypiplany. Firefly lane ok, moc me to nenadchlo, ale jsem desne asi rozmazlena z tech lepsich veci. 

Vybornej je jeste Criminal, ma to snad jen vzdy 4-5 dilu, je UK, nemecka, spanelska a francouzska rada. Komorni, jen vyslech v podstate, ale vyborny! 

JO a nedokoukala jsem posledni serii Crown, lezla mi na nervy serialova Diana i Charles. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 21:57

Zkoukla jsem i Glow nekdy v zime, prvni dve serie dobry, hlavne ty kostymy a muzika, je to 80s. Posledni rada uz nic moc. New Amsterdam jsem videla par dilu a ten hlavni hrdina mi STRASNE lezl na nervy, to se neda jako, fakt ne. 

Jo a pobavilo docela Please like me. Pak na Amazonu The Boys, to je zabavny, ale asi uz to tu slo. Modern Love je fajn, super vykony nekterych predstavitelu, jsou to samostatny dily, treba Anne Hathaway hraje holku co ma bipolarni poruchu, dobra je. 

Flack je docela ok taky, i kdyz tu hrdinku hlavni (hraje ji Anna Paquin, a dobre) bych liskla. Chystam se na Absentii jeste, prej dobry a par dalsich veci. 

Asi nehrozi ted jak se udelalo hezky,tak casem, leto jsou pro me vic knizky na slunci nez TV, to spis v zime :) 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 22:50

0zero7 Morning show jsem si chtěla pustit už někdy loni na jaře, ale nikde jsem to nenašla a pak na to zapomněla. Díky za připomenutí.

Já mám teď na netflixu rozkoukanej seriál Dirty John (true story) a teda z herce, který hraje Johna, mám fakt husinu.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 22:53

Tulipe Firefly Lane jsem viděla, oddychovka, za mě pohoda. Ale přesně jak píšeš, celej seriál jsem si říkala, co to s Katherine Heigl je a jestli je to fakt ona.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 23:59

nellielovett Dirty John jsem preskocila tu prvni radu (jsou samostatny), tak se k tomu vratim, druha o Betty s Christian Slater taky slusny psycho